Echo w słuchawkach z mic'em

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Mam problem a mianowicie chodzi o to ze jak mam mikrofon i mam słuchawki(w jednym) to mam echo na róznych czatach głosowych (np Counter Strike) tzn słychać coś w słuchawkach i odbija sie do mikrofonu przez co powstaje nieprzyjemne bardzo echo. Da sie temu jakoś zaradzić?? Prosze o odpowiedz z góry Thx
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Ale byka walnełeś w temacie ;-)

Nic nie zmieniałeś w ustawieniach karty muzycznej ?
 

Satay

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Sosnowiec
Po pierwsze ... sprawdź, czy masz "wyciszony" mikrofon w "regulacji głośności" (chodzi o odtwarzanie) :)
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Powiem tak Mikrofon mam wyciszony w regulacji odtwazania wiec nie słysze sie sam w słuchawkach a po mimo tego echo mam. A karta jest zintegrowana na płycie głównej i specjalnych sterowników nie ma a na dodatek całe ustawienia głoścności przeszłem jak mi sie wydaje na wylot i nic nie znalazłem. Zdaża sie czesto ze inni słyszą sami siebie podczas rozmowy ze mną.
 

wohaker

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2005
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Zobacz czy masz "3D - Audio Configuration" możesz sprawdzić to w 2 sposoby:

1. jak masz w prawym dolnym rogu ekranu ten pasek z chowaną listą rozwiń ją i zobacz cz masz taki niebiesko-żółty kwadrat z napisem

2. Start > Ustawienia > Panel Sterowania > I bedzie tam ten kwadrat (ja mam o nazwie "CMI Audio Config")

I jak to już masz do wejdź na "Mixer" i tam bedą sówaki, wszystkie do góry ale tam przy "Vol" musisz mieć odznaczony mikrofon, bo to co dociera do mikrofonu słychać w słuchawkach, obojętnie jakich przy obojętnie jakim mikrofonie.
 
Do góry