EA Classic

Status
Zamknięty.

riqoor

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Zakupiłem grę z serii EA Classic. Konkretnie FIFA 09. Wszystko pięknie działa, ale zastanawia mnie jeden szczegół. Czy w tej serii nie dodają instrukcji obsługi do gier? CD-Key został podany na takiej przylepnej karteczce w środku pudełka, więc podejrzewam, że to manewr celowy. Niech mnie ktoś oświeci. :p
 

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
Ja kupiłen NfS: Most Wanted i miałem normalną instrukcję. :f Ale potem się okazało, jak to bywa z EA, że NfS nie pokochał mojego Direkta 9.0c i oznajmił, że go nie mam chociaż mam.
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Także posiadam Fifę 09 z EA Classic, kupiłem w Media Expert, żadnej instrukcji nie było.
 

riqoor

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Dzięki za odpowiedź.

Mam rozwiązanie problemów z DXem Freequ. Mam nadzieję, że pokapujesz co i jak. :p

Kopiujesz sobie zawartość dysku do jakiegoś folderu na HDD. Jeden z folderów jakie skopiujesz to będzie folder 'Autorun' czy coś takiego. Tam jest taki plik, który można otworzyć notatnikiem. Jak otworzysz to znajdź w środku linijkę z numerem DX i zmień z 9.0c na 0.0 i kwiatki od EA pójdą się ruchać. :] Szkopuł w tym, że musisz instalować grę z dysku.

Jak nie dojdziesz co i jak to pisz. Znajdę gdzieś moje Most Wanted i spokojnie jeszcze raz napiszę. Teraz już dokładnie nie pamiętam, ale wiem, że też miałem taki problem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry