e mail allegro

jaitys

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam, od jakiegos czasu korzystam z allegro, jednak teraz mam zablokowane konto i niemoge z niego korzystac. Interesuje mnie jedna aukcja i chcialbym wyslac maila do sprzedawcy, jednak niemam takiej mozliwosci , poniewaz niemam dostepu do konta. Pytanie brzmi: w jaki sposob wyslac mail do spredajacego? Jak zdobyc jego pelny adres poczty?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Poproś o pomoc znajomego który ma konto na allegro.
 

jaitys

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
http://allegro.pl/lg-m2780df-pz-led-mpeg4-fullhd-najtaniej-nowe-w-wa-i1461147471.html zalezy mi by mail byl mailem z ktorego sprzedawca korzysta przy dokonywaniu sprzedazy allegro.Chce miec pewnosc ze uzyskam odpowiedz od niego.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
no co za ślepak z ciebie. jest tam adres mail w aukcji.
 

jaitys

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
"zalezy mi by mail byl mailem z ktorego sprzedawca korzysta przy dokonywaniu sprzedazy allegro"-skad masz pewnosc czy to ten mail?
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
No to na kiego **** by podawał inny adres mail? chyba zależy mu na sprzedaży więc chce mieć z klientami dobry kontakt. Człowieku byś tam napisał już byś odpowiedź miał dawno to się pierdzielisz z forum.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
[font="Arial][quote]E-MAIL:maciek@mitcomp.com.pl[/quote][/font]
[font="Arial]
[/font]
[font="Arial][color="#FF0000"]Temat zamykam.[/color][/font]
 

jaitys

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam, zalozylem juz podobny temat lecz nie uzyskalem konkretnej odpowiedzi. Pytanie brzmi: jak dowiedziec sie jaki jest pelny adres mail uzytkownika allegro? Gdy chce zadac pytanie sprzedajacemu wyskakuje mi okienko do wyslania wiadomosci jednak zamiast calego adresu maila wyswietla sie tylko i wylacznie nazwa uzytkownika. Jak dowiedziec sie na jaki konkretny adres wysylam wiadomosc?
 

m@rkus

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2011
Posty
20
Punkty reakcji
1
Nie dowiesz się - Ochrona danych osobowych Allegro. Jedynie poznasz adres jak ta osoba Tobie odpisze.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
załóz drugie konto na allegro, bez aktywacji można wysłać informacje POD KONKRETNY ADRES MAIL. raport.
 

jaitys

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
"załóz drugie konto na allegro, bez aktywacji można wysłać informacje POD KONKRETNY ADRES MAIL. raport."-mozna czy niemozna? mam konto bez aktywacji wyslalem pare maili do sprzedawcy i niekt mi nie odpisal na poczte tylko przyszla wiadomosc od allegro ze napisalem taka i taka wiadamosc. O co w tym chodzi?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Otwieram żeby autor nie wpadł na pomysł napisania kolejnego tematu. ( Wcześniejsze połączyłem)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Po co Ci tak bardzo potrzebna znajomość jego maila?
Odp już dostałeś. Piszesz maila do niego, on Ci odpisuje i wtedy widzisz jego mail. Tyle. Inaczej nie dostaniesz jego maila.
 
Do góry