E - jedzenie

szczupłak

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Na początku chciałabym się przedstawić. Jestem Natalia. Mam 18 lat i marzenia na swoje własne, niezależne życie. Pragnę zmieniać przyzwyczajenia niektórych ludzi. Ciągle praca, obowiązki, a przecież życie to nie tylko praca. Ja osobiście uczęszczam do Katolickiego Liceum, a później mam zamiar podjąć się e- studiów. Prócz tego pracuję, piszę teksty, artykuły także nie ruszając się z domu. Z tego powodu, iż w przyszłości bardzo chcę mieć własną działalność, postanowiłam trochę pomyśleć. Moim jednym z pomysłów jest e- jedzenie. Pomysł został zainspirowany serialem "Przepis na życie". Dzisiaj miałam ochotę na naleśniki, postanowiłam iść do kuchni i jak zwykle je zrobić. Niesamowity uśmiech widniał na mojej twarzy, kiedy umieszczałam do shaker'a jajko, mąkę i mleko. Nie patrząc na przepis, sprawdzałam gęstość , kolor, a iskrzenie patelni dawało znak, by wlać zrobiony "mus". Później posmarowałam piękny wyrazisty i kształtny naleśnik , jedną łyżeczką dżemu wiśniowego z odrobiną cukru. Arcydzieło. Kolejne co potrafię to naprawdę dobre kotlety. Uważam, że te moje pomysły są dość nudnawe i normalne, jednak w tym jest sęk. Wiadomo, że ten biznes mogłabym mieć w pobliżu własnego miasta, jednak lubię robić jeszcze inne rzeczy. Czekam na wasze propozycje, szczególnie potrzeby obecnego społeczeństwa. Czego ludzie oczekują , o czym pragną. To będzie drogowskaz.

Pozdrawiam.
 
C

charlotte1991

Guest
Hmmm... Wiesz ja też potrafię robić naleśniki i kotlety, z resztą jak miliony innych osób... Na czym to Twoje e-jedzenie miałoby polegać? Bo ja nie rozumiem. Piszesz,że masz marzenie itd a nagle wyjeżdżasz ze smażeniem naleśników:/ Ok jak wiążesz przyszłość z e-biznesem bo widzę że praktycznie wszystko robisz przez internet (jeść się nie da niestety;p) to zainwestuj w dobrą reklamę bo bez tego ani rusz. Dobry jest np audyt Google Analitycs albo jakieś szkolenie z tego zakresu.
 
Do góry