Dzwięk i ostrość gitary elektrycznej

T

TheBlackHelena

Guest
Witam
Mam pytanie: kilka dni temu kupiłam gitare elektryczną z allegro:
http://www.allegro.pl/item459838189_mega_z...er_gratisy.html
I kiedy zaczełam a raczej sprobowalam cos na niej zagrac okazalo sie ze dzwiek wcale nie jest taki ostry:(
Mozna powiedziec ze nie za bardzo brzmi jak gitara elektryczna.
Moze jest to wina słabego wzmacniacza bo ma tylko 10W a moze powinnam kupic cos do regulacji ostrosci dzwieku, np. jakis przester?
A moze po prostu to wina gitary a raczej jakosci gitary, moze 'wcisli' mi jaką felerną?
Wiem ze ta gitara jest tania ale myslałam ze taka mi wystarczy bo nigdy wczeniej nie miałam w rekach elektryczna gitare(tylko klasyczna).
Spytałabym sie kogos kto gra na elektrycznej bo znam kilka takich osób ale boje ze ze bedą sie smiac z tego, ze kupiałam taką tanią, 'badziewna' gitare :/
A moze powinnam udac si do najblizszego sklepu muzycznego i spytac się dlaczego tak jest?
Proszę pomóżcie :(
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krakow
A czy mogla bys opisac jak to mniej wiecej brzmii? Albo jakies probki brzmienia tej "gitary". Bo jak grasz na cleanie bez zadnego przesteru to wiadomo ze gitara nie bedzie brzmiala jak w tych kawalkach rockowych czy metalowych tylko bardziej jak klasyczna czy akustyczna.
 
T

TheBlackHelena

Guest
A czy mogla bys opisac jak to mniej wiecej brzmii? Albo jakies probki brzmienia tej "gitary". Bo jak grasz na cleanie bez zadnego przesteru to wiadomo ze gitara nie bedzie brzmiala jak w tych kawalkach rockowych czy metalowych tylko bardziej jak klasyczna czy akustyczna.


okazało sie ze to wina slabego pieca xD myslałam ze to wina gitary al sie myliłam :) teraz juz brzmi tak, jak powinna brzmieć :D
 
Do góry