Dziwny temat xD

Ja3390

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
443
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu i tam :D
No więc slyszałam kiedyś, że u facetów rozmiar buta, ma cos z rozmiarem członka?
I że to sie jakos tam oblicza xdd
I mojee pytanie, czy ktos o tym slyszal :D Bo ze im wieksza noga tym no wiadomo :D
W sumie to by bylo ciekawe :p Dlatego pytam :D

Tylko nie żebym jakaś tam zboczona byla ;dd ;)
 

cutek

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wieszysz w to?! Wiadomo ,że to nie prawda są jeszcze takie mity z kciukiem ,nosem itp. [u kobiet jest tak samo ,z tym nosem itp.] Ale to wszystko to tylko mity
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
no a ja słyszałam że im większa dłoń tym facet ma większego członka..
wydaje mi się to wszystko nie prawdą, ale może niech się panowie wypowiedzą na ten temat...
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
mi sie obiło coś o uszy że z rozmiarem nosa ma cuś wspólnego.... gdzies chyba na eioba.pl to znalazłam :D
Jakos w to mi sie wierzyć nie chce, no owszem.... jakby ciało było idealnie proporcjonalne, każda część do każdej części to moze bym i uwierzyła BB)
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
No więc slyszałam kiedyś, że u facetów rozmiar buta, ma cos z rozmiarem członka?
I że to sie jakos tam oblicza xdd
I mojee pytanie, czy ktos o tym slyszal :D Bo ze im wieksza noga tym no wiadomo :D
W sumie to by bylo ciekawe :p Dlatego pytam :D

Tylko nie żebym jakaś tam zboczona byla ;dd ;)

Tak tak oczywiscie oczywiscie eh.... no cóż widzie że ciągle są takie mity, a co gorsza niektóre osoby w nie wierzą.
Na Długość członka niewpływa to czy mamy wielkie NOGI, czy też mamy Wielki Nos, czy tam mamy wielką szeroką Dłoń itp.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
To wszystko to bzdury. Członek w jakiejś mierze zależy od wzrostu faceta, z kolei im wyższy facet, tym większa stopa, więc można by się tu doszukiwać jakiejś zależności, ale raczej w ramach żartu, niż na powaznie.
 

nekro

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
czwego to ludzie nie wymyślą haha... najlepiej zdjąć gacie i zobaczyć haha.... jeśli facet się zgodzi... i to brzmi jak penis byłby towarem... im dłuzszy tym ten towar cenniejszy.... dziwny jest ten świat :D
 

nekro

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
Diviner no wsumie racja... przeciesz stopa i penis... co to za różńica haha.... jak to mówia jeden ch.uj :D
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Nie, to jest naukowo udowodniona ściema. W Pogromcach Mitów chyba to sprawdzali. Albo w Brainiacu. Bądź co bądź - nie prawda.
 
Do góry