dziwne...

meelesia

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
mam takie pytanko małe... od 2 tygodni jestem na diecie i jej cały czas przestrzegam, a zamiast schudnąć przytyłam 4 kg :/:/:/ o co chodzi?? Może ktoś miał coś takiego i może mi pomóc...
 

meelesia

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
mam 173 wzrostu, wazylam 63 kg a teraz waze 67 :/
a co do diety to: ograniczenie tluszczów, słodyczy do zera, nie jem białego pieczywa, 5 małych posiłków dziennie opartych głownie na waarzywach i owocach, 2 litry wody z cytryną, troche ruchu do tego(ale na pewno nie aż tyle,żeby mi miesnie rosły)....
a wczesniej jadlam duzo wiecej i chudlam... wiec stwierdzilam,ze jak przejde n a diete to schudne jeszcze bardziej... a tu taki psikus
i jestem strasznie zla!!! Cos robie nie tak??
Nie mam pojecia o co chodzi :/
 
M

Malina..xD

Guest
łoooł.
z czymś takim to się nie spotkałam. :mruga:



może odstaw na ' chwilę ' tą dietę.
i zobaczymy co jest.
 

optifree18

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
107
Punkty reakcji
0
Rzeczwiscie dziwne, a propos cwiczen, ruszasz sie troche ale bez przesady, zeby Ci miesnie urosly to trzeba niezle cwiczyc, wcale to nie jest takie proste, jak Ci sie pewnie wydaje :p

Skoro chudniesz bez diety, jedzac normalnie, to po co Ci ta dieta__
 

meelesia

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
bo chciałam schudnąć jeszcze bardziej i szybciej, tak do 55 kg :)
no widze,ze mi nikt pomóc nie może co jest nie tak.
ja wiem jak trzeba cwiczyc,zeby miesnie rosły, bo trenowałam kiedyś 6 razy w tygodniu... i wtedy mnie moja wieksza waga w porownaniu do wzrostu dnie dziwiła, ale teraz... nie mam pojecia co sie dzieje....
 
P

Pałka

Guest
Ja mam 175cm i 63kg waże... to na prawde aż tak dużo że trzeba się odchudzać? -.-
 

optifree18

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
107
Punkty reakcji
0
bo chciałam schudnąć jeszcze bardziej i szybciej, tak do 55 kg :)
no widze,ze mi nikt pomóc nie może co jest nie tak.
ja wiem jak trzeba cwiczyc,zeby miesnie rosły, bo trenowałam kiedyś 6 razy w tygodniu... i wtedy mnie moja wieksza waga w porownaniu do wzrostu dnie dziwiła, ale teraz... nie mam pojecia co sie dzieje....

To jakie ćwiczen nie nalezy robic? ja mysle, ze to zalezy konkrtnie od organizmu i ciezko jest wyczuc odpowiednie cwiczenia, btw sorry za offtopic :p
 

meelesia

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
to zależy co chcesz osiągnąć, albo czego nie chcesz osiągnąć... :)
no ja uważam,ze 63 kg to nie jest dużo, ale...
po pierwsze zauważ,że jestes ode mnie wyzsza i sie ta masa inaczej na Tobie "rozkłada"
a poza tym od kiedy przestalam trenowac zauważylam przyrosty brzodkiego tluszczyku w miejscach,gdzie jeszcze niedawno byly miesnie, a to niefajne uczucie... :)
a że nie mam czasu,żeby już trenować, to chciałam przejść na diete i co z tego wyszło... :/
kompletnie nie rozumiem tego co sie ze mna dzieje
 
N

Nestia21

Guest
Ja myślę, że to jest odpowiednia waga dla ciebie. Jak chcesz się przekonać wejdź na forum : "oblicz swoje bmi" lub znajdź sobie coś takiego w sieci.
 

magda2291

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
304
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Gdzieś kiedyś czytałam, że niektóre organizmy, kiedy zaczynają momentalnie z dnia na dzień zmieniać nawyki żywieniowe, to gromadzą zapasy zamiast trawić i wtedy się tyje. Ja też tak miałam niestety.
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Gdzieś kiedyś czytałam, że niektóre organizmy, kiedy zaczynają momentalnie z dnia na dzień zmieniać nawyki żywieniowe, to gromadzą zapasy zamiast trawić i wtedy się tyje. Ja też tak miałam niestety.

Ja to w kółko powtarzam, ale ona je dobrze, 5 małych odpowiednich posiłków (dałbym więcej białego mięsa tylko).

Problem tkwi właśnie w ćwiczeniach, aby chudnąć trzeba stosować aeroby, chodzić na basen itp. Tłuszcz w organizmie zaczyna się spalać po ok 2min od rozpoczęcia wysiłku. Trening aerobowy jest ciężki, bo zajmuje sporo czasu. Także zastanów się. Od tego nie będziesz miała zbyt wielkich przyrostów mięśni.
 

Dj_aga

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Błonie
To prawda ORganizm się momentalnie przestaraszył . Np. JESZ 3000 KALORII DZIENNIE I POSTANAWIASZ ZROBIC DIETE I ODRAZU 1000 KALORI DZIENIE TO AŻ O 2000 KALORI MNIEJ! :kropla: ORGANIZM JEST PRZESTARASZONY I ORGANIZUJE SOBIE Z CZĘSCI POSIŁKU ZAPAS. POTRZEBNY WTEDY JESLI ZAPRZEPROSZENIEM KOMUS ODBIJE I BĘDZIE SPOZYWAŁ BARDZO MAŁO KALORII DZIENIE LUB ZROBI SOBIE TKZ. GŁODÓWKE. nIERADZIE TEGO nAJLEPIEJ JEST STOPNIOWO... nIERADZE TEŻ TKZ. GŁODÓWKI BARDZO CZĘSTO SIE ZDAŻA PO NIEJ EFEKT JOJO. :nie:
 
Do góry