dziwne zniknięcia dorosłych

Speedy

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
273
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Troojmiasto
no fajnie by było bez prądu, wody (chyba że rzeki albo jeszcze skądś by wziął), dzieci by się bawiły w wojnę prawdziwymi karabinami, aż strach pomysleć co by robili jakby dożyli do 15-18 roku życia :niepewny: , gwałty, samobójstwa, morderstwa :mruga:

Po prostu żyć nie umierać :)


Anarchia i zabawa. Później głodówka a na koniec liczne wymarcie gatunku ludzkiego. :p :D

no a yeraz skad masz?
trzeba by sie za robote wziąć!!!

Jeśli już to do roboty.
 

doda_113

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
fajnie by było na początku..ale potem to MASAKRA !
A poza tym dorośli se pracują na nas.. :D Trochę by było szkoda ..
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Juri, do zcasu. W końcu żarcie by się skonczyło.

Ale myslę, że potrzeba matka wynalazku :) W końcu dzieciaki musiałby się zacząć organizować. Powyłąziłby najgorsze cechy charakteru i instynkt przetrwania. Nasłabsze jednostki pewnie by padły. Takie życie.
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
hmm.. czy jedzenie by szybko się skończyło to bym polemizował.. czasem się zdarza tak, że są ukryte zbiory jak podczas wojny i da radę wszystko :)
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
myslę, że nie doceniacie siły jaka drezmie w takich 15 ltkach. To juz prawie dorosli ludzie. Potrafią się bronić, pracowac itp... a psychika? W jednej chwili mogliby dorosnać jeśli sytuacjia by ich zmusiła...
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
Nie no to fakt- jeśli nie byłoby innej możliwości musieliby zająć się zarówno sobą jak i swoim rodzeństwem...
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Ja miałem taki sen, że zostałem na ziemi sam z kolegą i 2 koleżankami. Dyskoteki codziennie, daty ważności nigdy nie wygasały, prąd woda , wszystkie sklepy otwarte. Żyć nie umierać.
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
wszystko fajnie ale kto by dostarczał wodę, grał na dyskotekach itp??:)
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
no tak tylko o jednym...

Juz jutro wszystko się wyjasni... Za niecałe 10 godzin.

Czy Ty jesteś gotowy?
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Prosżę bardzo Bati... wszystko wyjasniam http://www.youtube.com/watch?v=0EGVKOFVgGk
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
To jest tylko efekt nudów jakiegoś porąbanego pisarza. Jednak, hmm... Jeżeli książka nie będzie za droga, to z chęcią przeczytam.
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Bati, ona kosztuje chyba coś koło 35-36zł więc myślę, że jest to przyjemna dla kieszeni cena.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
sama szukałam info i DONE i byłam zaskoczona tymi wszystkimi traillerami czy plakatami na słupach :D mocne wejscie musi oznaczać mocną lekturę. 31 zł to nie wiele jak na dobrą książkę.
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
zacząłem czytać... wkręcająca książka i gdybym mógł poświęcić więcej czasu to już byłaby skończona...
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Juri, bo Ty taki leniuszek chyba troszkę jesteś... jak Twój Avatar...

Na Blogu jest konkurs. Będę wdzięczna jeśli oddacie głos na mój wpis. Mam nick Lolka
http://zagineli.pl/2009/09/w-mgnieniu-oka/#comments
 
Do góry