Dziwne zjawisko nad Moskwą

fizyk48

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Witam wszystkich !
W tym temacie można napisać cos o dziwnym zjawisku które zdarzyło się niedawno nad Moskwą (poniżej o nim napisze)ale też o innych dziwnych zjawiskach. :eek:k:

Więc do rzeczy
W Rosji a konkretnie w Moskwie zaszło niedawno bardzo dziwne zjawisko a mianowicie na spowitym chmurami niebie ukształtował się w pewnym momencie jasny okrąg, kontrastujący z pozostałą częścią nieba. Może to ma jakisi związek z projektem blue beam i z HARRP o projekcie blue beam możcie przeczytac też na tym forum a o HARRP na google.Hmmma a może to poprostu zjawisko które zafundowała nam matka natura :D
przeczytać też możecie na tej stronie : http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Dziwaczne-zjawisko-Co-zawislo-nad-Moskwa,wid,11580676,wiadomosc.html

więc piszcie co o tym myślcie

P.S. W 5 sek. filmu ktory znajduje się na stronie mozna zobaczyc 2 obiekty szybko poruszające, ja osobiście myśle, że to ptaki :) ale wy może macie inne zdanie.

jeszcze zdjątko dorzuce
FR_MOSKWA_250820a.jpg
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Stary!!! Moskwa, Rosja!!! Tam wszystko jest mozliwe i nic Cie nie powinno dziwic, nawet jakies okregi na niebie. :D W koncu to kraj, w ktorym ludzie pod plaszczami maja 1kg. uranu!!! :D
 

fizyk48

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
28
No niby tak :) może jakiś rusek bimber pedził i mu coś wybuchło :D
ale może coś w tym jest :D
 

Leniuszka

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
151
Punkty reakcji
2
E tam dla mnie to jest chmura tylko taka...o dziwnym kształcie. A nawet jeśli to Lestat ma rację - w Rosji wszystko jest możliwe. :D
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Czytalam o tym na pewnej stronce. Moim zdaniem albo to NOLe :p albo dziwne zjawisko atmosferyczne. Predzej to drugie :p
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
zapewne jest to zjawisko jak każde inne. Nie raz o takiej porze można zaobserowac takie nakładanie się chmurek jasnych i ciemnych, tzn wyżej usadowionych oświetlonych przez słońce, a nizej nie. I taki efekt że sa jasne i Ciemne. A tu akurat się tak ułożyło w kółko:) może jakieś prady ciepłego powietrza podniosły te akurat chmurki. A z ziemi wyglądało to jakby wszystkie były na równo. Ale to tylko moja teoria.

Poza tym, w Rosji nie ma rzeczy niemozliwych. Jak widziałem jak kolesie jeżdżą tirami z drzewem przez rzeke... to wiem że tam wszystko można:) A może to pozostałośc po grzybie z wybuchu :p kto wie co tam sie działo wcześniej
 

papa rasialdo

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Zachód, Lubuskie, GW
Stary!!! Moskwa, Rosja!!! Tam wszystko jest mozliwe i nic Cie nie powinno dziwic, nawet jakies okregi na niebie. :D W koncu to kraj, w ktorym ludzie pod plaszczami maja 1kg. uranu!!! :D

biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
dobre. Rosja- kraj niezwykły, nieobliczalny. Tam czas płynie inaczej.


Ten obrazek to pewnie jakis test w wykonaniu wojska, albo cus innego
biggrin.gif
np. jakas anomalia pogodowa.


A co do transportu i całego ruchyu drogowego to w pamieci utkneły mi znaki drogowe umieszczane na wysokosci ok 3-4 metrów. Podobnie jak na Ukrainie.


 

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
To tylko chmura oświetlona przez słońce albo coś innego, UFO albo wojsko sprawdzało nowe ,,zabawki,,.
 

siedząc na dachu

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2010
Posty
59
Punkty reakcji
2
Miasto
poniemiecka kamienica
Taki tyci tyci front chłodny. Ale czy taki malutki może być naturalnie, tego nie wiem. Gdybając mógł być to ślad na chmurze po fali uderzeniowej z jakiegoś wybuchu. To już czysta fantastyka nie podparta żadnym dowodem, że fale uderzeniowe zniekształcają chmury.
 
Do góry