Dziwne zdjecie

P

Pałka

Guest
Po pierwsze: żeby zdobyć sławę
Po drugie: żeby przekonać ludzi że ufo istnieje(nawet kosztem kłamstwa)
Po trzecie: może to wcale nie jest zdjęcie przerobione w PS, tak tylko powiedziałam. Równie dobrze to może być ptak lub jakiś oddalony przedmiot.
 

Pan P

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam
To zdjęcia wykonalem w okolicy Strzelec Opolskich,północny nieboskłon
Nie jest to najlepsze pod względem jakosci/zaznaczenie i powiększenie /spowodowalo duzą ziarnistośc
Może to byc naturalne zjawisko/ptak,balon,lub jakieś zanieczyszczenie obiektywu/
Zdjęcia wykonane za pomoca aparatu cyfrowego
1
2
oraz dla porownania zdjecie ptaka prawdopodobnie sokola
3
Co moze byc na zdjęciu 1 i 2 ?
Na zdjęciu nr 1 widoczne są dwa obiekty -kreska nad punktowym obiektem

Z poważaniem
zbyszek


Zdecydowanie UFO
a dlaczego tak uważam? Otóż jak sama nazwa wskazuje UFO (Unditificated Flying Object) znaczy Niezidentyfikowany obiekt latający.
Zidentyfikowany nie jest bo gdyby był to byś się nie pytał co to jest.
Obiekt jakiś na pewno jest
Latający z pewnością ponieważ jest na niebie.

Więc UFO
(I teraz zastanawiam się ile osób słysząc UFO od razu myśli o kosmitach, ufoludkach i obcej cywilizacji) a to jest myślenie błędne. UFO to tylko określenie obiektu latającego który nie jest zidentyfikowany. UFO nie oznacza obcych. Śmieje sięz ludzi którzy czytając lub słyszeć o UFO od razu mają wyobrażenia o obcych istotach nie z tego świata zamieszkałych setki milionów lat świetlnych od ziemi. Zresztą to nie wiem skąd taka teza że oni przylatują z kosmosu? Równie dobrze mogą żyć tu na ziemi i skutecznie się ukrywać albo przybyć z innego wymiaru. Kto powiedział że oni przylatują z innej planety :|?

Ale to już jest rozważanie nadające się do innego tematu.
 

Asia na 100%

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
mój pokój hehe
to na peno jest UFO, którym steruje oczywiście wikołak,
a wiecie co to jest wilkołak, to jest krzyżówka żaby i wielbłąda


a tak na serio to słabej jakości zdjęcie i chyba trochę przerobione
wydaje mi się, że to ptak lub samolot
 

Asia na 100%

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
mój pokój hehe
Zdecydowanie UFO
a dlaczego tak uważam? Otóż jak sama nazwa wskazuje UFO (Unditificated Flying Object) znaczy Niezidentyfikowany obiekt latający.
Zidentyfikowany nie jest bo gdyby był to byś się nie pytał co to jest.
Obiekt jakiś na pewno jest
Latający z pewnością ponieważ jest na niebie.

Więc UFO
(I teraz zastanawiam się ile osób słysząc UFO od razu myśli o kosmitach, ufoludkach i obcej cywilizacji) a to jest myślenie błędne. UFO to tylko określenie obiektu latającego który nie jest zidentyfikowany. UFO nie oznacza obcych. Śmieje sięz ludzi którzy czytając lub słyszeć o UFO od razu mają wyobrażenia o obcych istotach nie z tego świata zamieszkałych setki milionów lat świetlnych od ziemi. Zresztą to nie wiem skąd taka teza że oni przylatują z kosmosu? Równie dobrze mogą żyć tu na ziemi i skutecznie się ukrywać albo przybyć z innego wymiaru. Kto powiedział że oni przylatują z innej planety :|?

Ale to już jest rozważanie nadające się do innego tematu.

dobrze że dałeś taką informacje (mam nadzieje, że nikt tu nie żartuje sobie)

ja słysząc wyraz UFO myśle o tych wymyślonych kosmitach, nawet nie myślałam że ufo znaczy coś latającego


wiec teza prosta, na pierwszych 2 ilustracjach jest nieizenfikowanie FO (ufo)
a na 3 zidenfikowane FO
 
Do góry