Dziwne zdarzenie ;|?

SzpaQQQ

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
174
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
Okolice wawy
Witam otórz przed chwilą miałem dziwne zdarzenie o godzinie 00:17 siedze sobie na gg , nk , gronie i grach www vie i nagle słysze ztrasznie niemiły dzwięk taki pisko krzyk trwało to z 3/5 sekund i dobiegało to z dworu to było straszny dzwięk nie do opisania i wstałem z kanapy (mam przy pc ) i cos mocno walneło w okno (mam ogród i daleko od ulicy wiec to niemógł ktos żucic) podeszełm do okna i przy furtce widziałem hmmm taki przebłysk twarzy taki hmmm jak to opisac takie błysk odblask nieda sie tego opisac ....



mieliście podobne zeczy to był duch ?? czy coto mogło byc ??
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Ktoś cwiczył najnowszą dyscyplinę olimpijską - rzut kotem na odległosc, a potem podlazł zobaczyc czy okna Ci nie wybił:)

Ciekawa historia.
A inni ludzie nie byli zaciekawieni tym krzykiem?
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
Też miałam coś podobnego. Leżę sobie w łóżku, godzina ok.11-12 w nocy i słyszę nagle jakieś piski za oknem, jakby dziecko czy coś. Okazało się, że to dwa koty tak na siebie piszczały :D
 

SzpaQQQ

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
174
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
Okolice wawy
ale wiesz to niebył koci pis bo był taki łEEEEE pomieszny z PIIII więc ?? i jeszcze ta twarz ... ?
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
'Łeee' pomieszany z 'piiiii'? :lol:
Człowiek/zwierzę różne odgłosy potrafi z siebie wydobyć.
A to, co widziałeś, mogło nie być twarzą - w końcu zobaczyłeś tylko przebłysk i było ciemno (północ w końcu).
 

SzpaQQQ

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
174
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
Okolice wawy
ale to był dzwięk nie do wydobycia przez człowieka , wierzaka
a po 2 to wyglodało jak by stał człwiek i była twarz jagby przezroczysta ale widziałęm takie brzebłyski miganie tej twarzy i tak przez 10 sek i nagle znikneła -_-??
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
hmmm....przezroczysta? ale porównaj to do jakiegoś koloru!!! czarno-białe?
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Ludzie zombie, wampiry, demony, duchy, płatny morderca i jest jeszcze mnóstwo innych możliwości. Chodź spać przed dwunastą, słyszałem kiedyś że o pierwszej w nocy zdarzają się takie przypadki, jest to godzina duchów, demonów. A może po prostu zwykły ptak uderzył w okno a reszta to twoja wyobraźnia.
 

SzpaQQQ

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
174
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
Okolice wawy
kolor bardziej siwy i to był taki odblask kótry codził od prawej do lewej i tak z srednią prendkością
 

SzpaQQQ

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
174
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
Okolice wawy
witam poszperałem troche w necie i znalazłem cos podobnego

duch.jpg



tylko to było jaśniejsze tzn bardziej widoczne i ciemniejsze i takie błyski latały od prawej do lewej



@DIT : i to była tważ
 

Vide Cor Meum

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Północ
Zdarza się tak, że ludzkie neurony płatają tzw. "figle". Chodzi o to, że pewne zwykłe dźwięki odbiera się inaczej. A przebłysk wyglądający jak twarz może mieć wytłumaczenie w optyce. Jeżeli nosisz okulary (ja noszę i kiedyś też myślałem, że widzę ducha), lub też wyglądałeś przez zamknięte okno, mogło to być odbicie światła z lampki nocnej, tudzież monitora, bądź lasera w myszce optycznej. Przez ułamek sekundy jak spoglądałeś, kolineacja promieni świetlnych była taka, że widziałeś akurat takie złudzenie. [co do mojego przypadku, wychodząc z psem wieczorem, zamykając drzwi od domu byłem na klatce schodowej, przed zapaleniem światła. Obracając głowę, jednocześnie trzymając klamkę ciągnąc ją za sobą, robiłem krok ku włącznikowi. Zamykając drzwi na okularach światło tak mi się odbiło, że wyglądało to jak jasna postać szła po schodach do góry i znikła. Na początku myślałem, że to duch, nawet zacząłem czytać książki o okultyzmie, jednak ciekawość była zbyt duża, stworzyłem podobne warunki i udało mi się uzyskać bardzo podobny efekt.]

To tylko niezrozumiała dla Ciebie nauka, zachęcam pogłębienie wiedzy z optyki i fal dźwiękowych lub świetlnych.
 

SzpaQQQ

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
174
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
Okolice wawy
@kszysztof : jestem ateistą ?? więc ;|??

@vide Cor meum : lampki nieuzywam coty zeby mama sie skapłą ze niespie ;> ?:D
myszke ma mczerwoną a monitor jest w po tej samej stronie ale to było od 5/10/15 sek (nie liczyłem ^^) tak ze nagle mi znikneło i nie po mrugnięciu oczami !?

albo wczoraj godzina hmmm 1/2 w nocy siedze patrze w monitor i sie łurzko delikatnie trzęsie a mam piętrowe więc troche skrzypi patrze i nagle milczy ...? patrze w monitor i powoli zaczyna odnowa ... ?
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
albo wczoraj godzina hmmm 1/2 w nocy siedze patrze w monitor i sie łurzko delikatnie trzęsie a mam piętrowe więc troche skrzypi patrze i nagle milczy ...? patrze w monitor i powoli zaczyna odnowa ... ?
Człowieku, ile ty masz lat, że się przejmujesz jakimiś wyimaginowanymi potworami? Daj sobie z tym spokój, potwory, duchy i inne takie rzeczy nie istnieją. Po za tym "łurzko" ?? Lepiej zamiast wsłuchiwać się w skrzypienie ŁÓŻKA poczytaj sobie słownik.
 

SzpaQQQ

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
174
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
Okolice wawy
Człowieku, ile ty masz lat, że się przejmujesz jakimiś wyimaginowanymi potworami? Daj sobie z tym spokój, potwory, duchy i inne takie rzeczy nie istnieją. Po za tym "łurzko" ?? Lepiej zamiast wsłuchiwać się w skrzypienie ŁÓŻKA poczytaj sobie słownik.



lat mam 14 ;] co do mojej pisowni to sie odp.... moja sprawa jak pisze ...
jaki masz dowód ze nie istnieją duchy , potwory itp ??


prosze inne komętarze ...
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
jaki masz dowód ze nie istnieją duchy , potwory itp ??
A jaki ty masz dowód, że istnieją? Bo to co napisałeś w temacie ani trochę mnie nie przekonuje. Duchy itp. to bajeczki wymyślone dla dzieci, tak samo jak smoki i krasnoludki.
co do mojej pisowni to sie odp.... moja sprawa jak pisze ..
Po prostu wku*wia mnie jak ktoś aż tak kaleczy język.
 
M

MacaN

Guest
wiem, że temat dawno zakończony, ale chciałem tylko coś autorowi podpowiedzieć :
pierwszy raz ?? a pozatym nieuzywam lampek bo mi nie potrzebna lekcie przy pc odrabiam ;P bo sobie spisuje


...hmmm... myśle, że koledze, który pisał o tym, że lampka to symbol pamięci chodziło o lampkę którą kładzie się na grób zmarłego , o znicz a nie lampkę przy której się odrabia lekcje ;D
 
Do góry