Dziwne zachowanie dziewczyny.

kolyska

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Co to może znaczyć.
Pewna dziewczyna z którą wyjaśniliśmy sobie, że nigdy nie będziemy razem (ona nie chce)zawsze gdy mnie widzi staje się taka skrępowana/zestresowana ucieka szybciutko, potyka się, poprawia ubranko (robi się taka skromna).
Co to znaczy?. Przecież jak by chciała mogłaby mnie traktować jak powietrze.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Kluczowe pytanie : Czemu nie chce byc z Toba?
Moze tylko powiedziala, ze nie chce, a tak naprawde chce, ale boi sie zaangazowac itp.
 

Madziara991

Bywalec
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
180
Punkty reakcji
36
Miasto
Polska
Najwyraźniej ona coś do Ciebie musi czuć,:sexy:skoro tak się zachowuje,bo to nie jest normalne.Moze zapytaj wprost co jest grane.
 

O.N.A_17

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
135
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
czas i przestrzeń
zgodzę się z poprzednimi wypowiedziami, coś jest na rzeczy. Albo nie chciała się przyznac podczas tej waszej rozmowy, że jednak chciałaby z Tobą byc, albo dopiero teraz zmieniła zdanie. Albo sama jeszcze nie wie, co czuje. Nie wiem czy pytanie znowu wprost jest dobrym pomysłem, może trzeba to jakoś bardziej delikatnie rozegrac, a nie tak kawa na ławę
 

glomy

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Co to może znaczyć.
Pewna dziewczyna z którą wyjaśniliśmy sobie, że nigdy nie będziemy razem (ona nie chce)zawsze gdy mnie widzi staje się taka skrępowana/zestresowana ucieka szybciutko, potyka się, poprawia ubranko (robi się taka skromna).
Co to znaczy?. Przecież jak by chciała mogłaby mnie traktować jak powietrze.

Może spytaj?
Bo opcje są skrajne.
 

Pompek-87

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
67
Punkty reakcji
0
To witam w klubie ziomek ;] ja znam kolezanke ktora tez sie tak zachowuje, kilka razy sie juz calowalismy itp itd, duzo gadamy ze soba a ona nie chce ze mna byc bo mi to powiedziala.... mimo to zachowuje sie podobnie jak przez ciebie opisana dziewczyna i tez juz nie wiem co robic z nia bo ja bym chcial z nia byc a oan twierdzi ze ze mna by nie chiala, wiec poco sie caluje ze mna , tyle do mnie pisze ,a juz nie wspomne ze o tym zebym gadal z inna dziewczyna przy niej to nie ma mowy bo zaraz reaguje . . . masakra z tymi babami, olej to, zobaczysz co sie bedzie dalej dziac.
 

catherin_iz

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2010
Posty
44
Punkty reakcji
2
Ja również zgodzę się z przedmówcami. Na pewno nie jesteś jej obojętny. Jednak nie naciskaj. Weź na dystans i daj sobie trochę czasu.
 

stenciu

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
31
A w moim przypadku jest odwrotnie.. xD W szkole jak widzę dziewczynę która mi się podoba zauważam, że ładnie się do mnie uśmiecha, dotknie mnie nawet jak się miniemy xD.. Ale jak z nią zacznę rozmawiać to jest taka inna jakby chciała mnie spławić.. A te zachowanie jej to zauważyłem po dniu kobiet jak kupiłem jej tulipana i ją przytuliłem.. Dziwna ;d
 
D

Drad

Guest
To witam w klubie ziomek ;] ja znam kolezanke ktora tez sie tak zachowuje, kilka razy sie juz calowalismy itp itd, duzo gadamy ze soba a ona nie chce ze mna byc bo mi to powiedziala.... mimo to zachowuje sie podobnie jak przez ciebie opisana dziewczyna i tez juz nie wiem co robic z nia bo ja bym chcial z nia byc a oan twierdzi ze ze mna by nie chiala, wiec poco sie caluje ze mna , tyle do mnie pisze ,a juz nie wspomne ze o tym zebym gadal z inna dziewczyna przy niej to nie ma mowy bo zaraz reaguje . . . masakra z tymi babami, olej to, zobaczysz co sie bedzie dalej dziac.
Co to znaczy "nie chce ze mną być"? Pytałeś jej o to? Skoro pytałeś, to nie dziwne że dostałeś kosza :]
A właściwie to nawet nie do końca dostałeś (znaczy, że jej się podobasz). Czyli żeby z nią być, nie gadaj że chcesz z nią być, tylko po prostu z nią bądź.
 

Albinos

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Kluczowe pytanie : Czemu nie chce byc z Toba?
Moze tylko powiedziala, ze nie chce, a tak naprawde chce, ale boi sie zaangazowac itp.


Też tak myślę, to co Ci powiedziała to zwyczajny test z jej strony żeby cię wybadać jak się zachowasz. Ciekawy jestem co jej powiedziałeś, bo najwyraźniej zrobiłeś to dobrze skoro teraz tak się zachowuje. jeśli chcesz z nia być to na pewno z nia o tym nie gadaj, pozwól by to się samo stało. Po tym co piszesz jestem pewien, że ona tego chce ale za Chiny się do tego nie przyzna, rozmowa ją tylko wystraszy. Zaproś ją na randkę i zastosuj jeden z tych trzech sposobów na pierwszy pocałunek - zakładam się o 100 zł. że zadziała:)

3 zabawne i niezawodne sposoby by pocałować ją po raz pierwszy:


1. Jeżeli dziewczyna przyzna się, że ma łaskotki zacznij ją łaskotać! Gilgocz ją, aż w końcu powie przestań! W szczycie, kiedy się śmieję i wydziela dużo pozytywnych emocji pocałuj ją. Pocałunek powinien trwać ok. 10 sekund, po czym przestań i zapytaj się "nadal chcesz, bym PRZESTAŁ?" Nie czekając na odpowiedź – pocałuj ją ponownie.

2. Najlepiej sposób na pocałunek na końcu randki – jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Na pożegnanie przytul dziewczynę i powiedź : „Skoro minęliśmy scenę przytulania, pocałujmy się”(i pocałuj ją!)

3. Jeżeli wasza rozmowa zejdzie na temat seksu z jej inicjatywy to powinieneś powiedzieć: „nie mógłbym się z tobą kochać...Nawet nie wiem, czy się dobrze całujesz! ”(i pocałuj ją!)

Jeśli podczas spotkania zaczynasz się zastanawiać kiedy będzie odpowiedni moment by ją pocałować to znaczy, że to jest właśnie ten moment.
 

kolyska

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
32
To całe zachowanie to chyba jakieś złudzenie :(.
Przedwczoraj jak zagadałem na tlenie to po 10min powiedziała, że musi gdzieś iść. Wczoraj na tlenie po chwili napisała, że nie ma ochoty na gadanie. Co jest?. Tak w realu dorwać jej nie potrafię żeby z nią pogadać. Jak ja spotkam, to powiem jej, że jak tak się ma zachowywać wobec mnie, to niech lepiej traktuje mnie jak powietrze bo dłużej tak nie mogę. :( :(
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Może jej sie wogóle nie podobasz ? Wziąłeś tą opcje pod uwage ? Gdybyś mi powiedział w ten sposób jak napisałeś to jeśli zależałoby na Tobie to postarałabym sie zmienić moje zachowanie w stosunku do Ciebie , żeby nie doszło do takiej sytuacji ale jak byłoby na odwrót to jeszcze bardziej bym w Tobie to podssysała . Specjalnie . Tak nawiasem.. Czemu utrzymujesz z nią znajomość przez gadu ? Jesteś nieśmiały ?
 

kolyska

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Może jej sie wogóle nie podobasz ? Wziąłeś tą opcje pod uwage ? Gdybyś mi powiedział w ten sposób jak napisałeś to jeśli zależałoby na Tobie to postarałabym sie zmienić moje zachowanie w stosunku do Ciebie , żeby nie doszło do takiej sytuacji ale jak byłoby na odwrót to jeszcze bardziej bym w Tobie to podssysała . Specjalnie . Tak nawiasem.. Czemu utrzymujesz z nią znajomość przez gadu ? Jesteś nieśmiały ?
Chce się z nią umówić na spacer ale nie mogę jej złapać. Na tlenie to raczej nie wypada się umawiać.
 

kolyska

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Najlepiej będzie jak wszystko to sobie oleje. Moje serce chce Panią X ale mózg mówi NIE! przecież jest tyle pięknych dziewcząt olej Panią X.
 

Albinos

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Jak nie możesz jej dorwać w realu to umów się przez tlen co za problem. to olewanie i nie olewanie z jej strony to zwykłe zagrywki, bawi sie tobą jak każda kobieta. Musisz jej pokazać, że olewasz takie rzeczy i nie robi to na tobie rażenia. A co do spotkania jak będziesz następnym razem gadać to napisz krótko i stanowczo- np:

"jutro 0 20.00 wpadnę do ciebie i idziemy na spacer, mam ochotę cie zobaczyć".

i nic więcej ni pisz, a najlepiej: "dodać muszę lecieć na razie" i wyloguj się. Oczywiście przyjdź po nią o na ten spacer na pewno będzie na ciebie czekać.
 

madzia135

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Moje zdanie jest takie ze moze sie czuc po prostu skrepowana.
Dziewczynyw tym wieku, przebywajac w towarzystwie osob z ktorymi odbyly taka czy inna rozmowe o ewentualnym zwiazku nie czuja sie dobrze.

Mialam identyczna sytuacje gdzie spotykalam sie z chlopakiem, piwko spacer rozmowy albo po prostu wspolny papieros, nigdy nie dawalam mu zadnych sygnalow nigdy miedzy nami nic nie bylo,
chcialam miec przyjaciela, dobrego kolege i tak tez czulam bylam pewna ze tak wlasnie jest.
Ale niestety okazalo sie inaczej bo on mial calkowicie inne wyobrazenie o naszych relacjach. Gdy wyjasnilismy sprawe..wszystko sie zepsulo nie czulam sie fajnie wiedzac ze on chce byc ze mna a ja nigdy pod tym katem nie spojrzalam i nie chcialam..a na dodatek on teraz o tym wie. I skonczylo sie na tym ze wlasciwie juz ze soba nie utrzymujemy kontaktu..

Moze byc jej glupio, nie wie jak ty to tak naprawde odbierasz..moze boi sie o dalsze relacje?
Jezeli chcialaby z toba byc to jaki moze byc powod ze twierdzi inaczej? Przeanalizuj to lub po prostu sprobuj znow delikatnie spytac co sie dzieje. Chociaz to chyba nie jest najlepszy pomysl..
Ja jednak obstawiam to pierwsze, ale skoro ci zalezy to warto sie upewnic.
 
Do góry