dziwne uczucie.

agusia_152

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
hej.. :) chcialabym sie podzielic z wami moim problemem, poniewaz nie daje mi on spokoju. jestem z chlopakiem juz bardzo dlugo,ale od jakiegos czasu trace zaufanie do niego.. Chodzimy razem do jednej klasy, i nie ma zbytnio z tym problemu. Otoz w mojej klasie jest pewna panna która myśli i wyglada jak nie wiem kto i nie wiem co xd ogolnie ja lubie,super sie dogadujemy.. Problem zaczyna sie gdy ona,przychodzi ubrana w jak najbardziej obcisle ubrania,szpile 2metrowe,a wszystkim chlopakom jezyk wychodzi na wierzch i zaczynaja sie slinic na jej widok. Nie przejmuje sie zbytnio tym,ale od jakis 2miesiecy moj wierny chlopak zaczal na nia sie gapic w taki sposob,jakby ducha widzial. Nie dosc ze przy mnie objedzie ja wzrokiem od gory do dolu przy mnie,z wielkim rozmazeniem patrzy na jej cudowne krąglosci. Niedawno tez sie dowiedzialam ze pisze z nia sms,gg.. I to nie co jakis czas,lecz codziennie. Ostatnio bylismy na imprezie,siedzielismy obok siebie i zaczeli cos gadac i chichotac. Zapomnieli kompletnie ze ja siedze pomiedzy nimi.. W pewnym momencie on powiedzial:" ty wiesz o co mi chodzi.." a ona do niego:" taak,wieem."i zaczela dalej szeptac. A gdy zapytalam sie o co chodzi,moj chlopak powiedzial mi ze nie mam sie interesowac bo to jest jego i jej tajemnica. Nie raz pytalam co robi( z ciekawosci) a on ze siedzi i np czyta jakies badziewia.. A po jakis dwoch dniach dowiaduje sie ze przepisal z nia caly wieczor.. Zaczynam sie zastanawiac,czy to aby ja jestem jego przeznaczeniem(przed naszym zwiazkiem on jeszcze krecil z nia,ale pojawilam sie ja i jakos tak wyszlo ze zostalismy para) i czy to ja powinnam z nim byc,a nie Panna z ktora dobrze sie dogaduje i uwaza ze jest śliczna. Zazdrosc z mojej strony..?
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Będąc na Twoim miejscu dałabym sobie z nim spokój. Chłopak chyba nie do końca wie czego chce... Niby jest z Tobą, a startuje do innej i nawet niespecjalnie się z tym kryje. Kompletny brak szacunku z jego strony. U mnie byłby skreślony.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Uwazam jak katja22, ze poki on tak zachowuje sie, to ten zwiazek nie ma wiekszego sensu. Jeszcze pisanie na gg jak z kolezanka zrozumiem, ale u niego to raczej wykracza poza te ramy i jeszcze o zgrozo maja jakies tajemnice i on olewa Cie w jej towarzystwie. Czarno widze to.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
To, że objedzie ją wzrokiem od góry do dołu to żaden pretekst. Jednak jego zachowanie na imprezie było niestosowne i przy tym smsy i rozmowy na gg są podejrzane.
Na Twoim miejscu zastanowiłabym się porządnie czy warto to dalej ciągnąć.
 

eykey

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2009
Posty
218
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Nowy Sącz
Cudowne czasy gimnazjum. Opieprz go porządnie i strzel maega focha jak to kobiety mają w zwyczaju, czyli nie odzywaj się 3 dni, nawet keidy on bedzie stał pod Twoim oknem i spiewał, a jak to nie pomoże to go olej jak to kobiety mają również w zwyczaju, czyli traktuj go jakby nigdy nie istniał wasz związek.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Cudowne czasy gimnazjum. Opieprz go porządnie i strzel maega focha jak to kobiety mają w zwyczaju, czyli nie odzywaj się 3 dni, nawet keidy on bedzie stał pod Twoim oknem i spiewał, a jak to nie pomoże to go olej jak to kobiety mają również w zwyczaju, czyli traktuj go jakby nigdy nie istniał wasz związek.

Z tego co widze ciagle krytykujesz kobiety, jakby wszystkie z nich byly zle i okrutne, chyba musisz miec przykre doswiadczenia z nimi zwiazane i stad wylewanie tych frustracji :mruga:
 

mr7wws

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
416
Punkty reakcji
29
Dlatego uważam, że należy szukać ładniej i inteligentnej kobiety.

Zostaw go, ciekawe czy zareaguje. :D

eykey oj Ty biedaku, musiała Cię kiedyś jakaś nieźle kopnąć w d*pę. :D
 

eykey

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2009
Posty
218
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Nowy Sącz
Z tego co widze ciagle krytykujesz kobiety, jakby wszystkie z nich byly zle i okrutne, chyba musisz miec przykre doswiadczenia z nimi zwiazane i stad wylewanie tych frustracji :mruga:

Czy złe i okrutne? Nie na pewno nie mogę powiedzieć, że wszystkie kobiety sa takie same. Jedna lepiej gotuje, druga pierze, a trzecia myje podłoge. Co kto lubi.
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Patrzenie się, rozmowa to jeszcze nic złego, ale kłamstwa i dziwne teksty Twego chłopca, dałyby mi do myślenia.
Porozmawiaj z nim,powiedz zwyczajnie że ,,to i owo'' CI nie odpowiada. Zobaczysz jak zareaguje.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Dlatego uważam, że należy szukać ładniej i inteligentnej kobiety.

Zostaw go, ciekawe czy zareaguje. :D

eykey oj Ty biedaku, musiała Cię kiedyś jakaś nieźle kopnąć w d*pę. :D

Autorka, tez moze byc piekna i inteligentna , tylko musi znalezc faceta, ktory bedzie na nia zaslugiwal i ktoremu bedzie sie podobac/

eykey, wspolczuje Twojej przyszlej zonie, ktora jak widac bedziesz traktowac jak przedmiot i pewnie dodatkowo zdradzac na boku.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
a jak to nie pomoże to go olej jak to kobiety mają również w zwyczaju, czyli traktuj go jakby nigdy nie istniał wasz związek.
To jest parodia, a nie związek. Facet ugania się za lalunią, a ona ma to akceptować dla dobra związku. Juz dawno powinna zakończyć ta bezsensowną znajomość i nie pozwolić na upokarzanie przez tego pajaca.
 

lesslis

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
406
Punkty reakcji
20
Miasto
tam gdzie nie sięga wzrok...
Takie zachowanie jak opisałas, samo w sobie jest niesmaczne w towarzystwie, nie mówiąc już że w związku...
Koles zwyczjanie coś kręci na boku i jeszce z bezczelnością mówi, że to nie twoj interes.
Wylej mu "kubeł wody na głowę" lub kopnij mocno w dvpę, ale nie daj się tak traktować.

Aha.. no i w tej sytuacji nawet nie mysl że ona jest Twoją dobrą koleżanką, bo tak się po prostu nie robi.
 

eykey

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2009
Posty
218
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Nowy Sącz
Nie no najpierw powinna go opieprzyć bo jak sie jest ze swoją partnerką gdzieś to sie zajmuje 90% czasu nią a nie koleżanką. Może sie opamięta a jak nie to bye.
 

mr7wws

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
416
Punkty reakcji
29
Autorka, tez moze byc piekna i inteligentna , tylko musi znalezc faceta, ktory bedzie na nia zaslugiwal i ktoremu bedzie sie podobac/

dla innego? oczywiście, lecz jak widać obecny znalazł piękniejszą
 

agusia_152

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
kurcze,gadalam z nim wczoraj.. wyrzucialm z siebie wszystko,a on zrobil sie tylko smutny i powiedzial ze mnie nie rozumie. Ze w zyciu nie zostawilby takiego skarba.. Ale dlaczego tak sie zachowuje..?:(
 

Keight

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
21
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Gdzieś.
Hm.. :mruga:
W sumie standardowy tekst, jeśli masz pewność co do jego lojalności (ja bym nie miał) weź daj sobie spokój i dalej żyj z myślą że pisze z innymi jakimiś tam pannami i kręci z Nimi na boku :mruga: Patent który stosowano na mnie :mruga: : Moja była dziewczyna miała podejrzenia że zakręciłem się wokół jej koleżanki :mruga: Przetrzepała mi telefon :mruga: Jak chcesz też tak zrób :mruga: tylko Twój chłopak może się wkurzyć ja się wkurzyłem :mruga: Jednak jej zdziwienie gdy niczego nie znalazła i sie przyznała do swego haniebnego czynu :lol: Bezcenne :sexy:
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
dla innego? oczywiście, lecz jak widać obecny znalazł piękniejszą

Albo piekniejsza w jego odzuciu , bo piekno to kwestia wzgledna albo wcale nie piekniejsza, mnie byly zostawil dla dziewczyny otylej, ktora kazdy chlopak wysmiewa, wiec rozne sa przypadki ;-)
 
Do góry