Dziwne to wszystko...:/

maros_91

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Małopolska
Witam, opisze troszeczkę moją sytuację...rozstałem się z dziewczyną jakiś miesiąc temu...od tamtego momentu mam taki dziwny przypał ze chciałbym jakos zapełnić pustkę po tamtej...:/ probuje zagadywac do dziewczyn...ale albo nie są mną wogole zainteresowane...albo mają chlopaków...:/ myśle aby dać sobie spokoj na jakiś czas...ale jednak ciągnie mnie aby mieć dziewczynę...silna wola nawala...:/ jest jedna fajna dziewczyna...nie ma jeszcze chlopaka aczkolwiek coś się jej zanosi ze bedzie miała...nie chce sie wtryniać w jej szczęscie...najbardziej mnie wkurza ta obsesja na punkcie dziewczyn...ze szukam tej odpowiedniej...:/ :(
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
daj spokój... nie możesz tak obsesyjnie szukać dziewczyny... możesz lawirować, spotykać się ale nie musisz przecież od razu wchodzić w związek.. nie myśl tyle o tym a sama się znajdzie
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Nie musisz sie w miesiąc wziąć ślub więc nie wiem czym sie martwic po prostu odpuść sobie na jakiś czas pozapominaj dawne sceny z życia i żyj dalej a życie pokaże co dalej.
 

house

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
na upartego to wiele nie zdziałasz szukanie na sile jedynie moze sie skonczyć zwiazkiem bez przyszlosci i problemami ........
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Witam, opisze troszeczkę moją sytuację...rozstałem się z dziewczyną jakiś miesiąc temu...od tamtego momentu mam taki dziwny przypał ze chciałbym jakos zapełnić pustkę po tamtej...:/ probuje zagadywac do dziewczyn...ale albo nie są mną wogole zainteresowane...albo mają chlopaków...:/ myśle aby dać sobie spokoj na jakiś czas...ale jednak ciągnie mnie aby mieć dziewczynę...silna wola nawala...:/ jest jedna fajna dziewczyna...nie ma jeszcze chlopaka aczkolwiek coś się jej zanosi ze bedzie miała...nie chce sie wtryniać w jej szczęscie...najbardziej mnie wkurza ta obsesja na punkcie dziewczyn...ze szukam tej odpowiedniej...:/ :(
To jest normalne,ze chcesz zapelnic ta pustke po stracie...bo przyzwyczailes sie do bliskosci... i nie masz powodu by mieć wyrzuty sumienia:)
 
Do góry