dziwne odglosy

ishtar1985

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2008
Posty
94
Punkty reakcji
0
może to glupie ale czasem cos mi sie zdarza co jest krępujace, ale przyzwyczailam sie do tego chociaz jestem ciekawa czy inne kobiety tez to maja...

mianowicie podczas glebokiej penetracji (w pozycji "na pieska" albo gdy klasyczna z nogami moimi na cyckach..) gdy juz kilka razy penis wejdzie a pozniej chcemy zmienic pozycje to z pochwy wydobywa sie dzwiek powietrza..podobnego do puszczania bąka... tylko wiadomo ze to nie jest to! ale i tak to krepujace jest i zawsze wtedy czuje sie taka "napompowana" powietrzem ze czasme az mnie uciska... co robic aby nie bylo nadmiaru powietrza we mnie i takich odgłosow :/ ma ktos moze rade? moze robic wydech albo napnac miesnie pochwy w momencie gdy penis wchodzi we mnie?
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
A jesteś pewna, że to na pewno to? Może jednak masz "wiatry"? Może pijesz za dużo Pepsi?

Uchachany.

J.B
 

ishtar1985

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2008
Posty
94
Punkty reakcji
0
A jesteś pewna, że to na pewno to? Może jednak masz "wiatry"? Może pijesz za dużo Pepsi?

Uchachany.

J.B



jesli jestes facetem to widac jeszcze ostro nie bzykales a jesli jestes kobieta to wiesz kiedy puszczasz baka a kiedy z innej dziury cos wylatuje... proste.

nie takiej odpowiedzi sie spodziewalam...myslalam ze tu jakis poziom jest :/ no szkoda ze sie pomylilam.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Cóż ja wiem o co chodzi. Mojej ukochanej też się to czasem zdarzy. W literaturze ars amandi nazywa się to motyle miłości, słyszałem też nazwę użytą przez seksuologa jako bąki waginalne. Moi zdaniem nie ma się co steresować. Ja się zawsze uśmiecham, bo to tylko odgłos, a wiadomo o co chodzi. Krępuje cię to rozumiem ?

A jesteś pewna, że to na pewno to? Może jednak masz "wiatry"? Może pijesz za dużo Pepsi?

Uchachany.

J.B
Żałosne
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
To jest jak najbardziej normalnie i naturalne. Co druga kobieta tak ma.I nie ma sposoby zeby sie tego pozbyc.
Najlepiej nie zwracac uwagi ;)
 

Marzena Grunau

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z wielkopolski
Szczerze mówiąc nigdy nic takiego mi się nie przydarzyło...

Może poradź się lekarza w tej sprawie? Napewno podpowie Ci jak wyeliminować te odgłosy lub je załagodzić...
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
Może poradź się lekarza w tej sprawie?

Lekarz jej poradzi zeby unikala pewnych pozycji podczas stosunku. Nic wiecej.
Do pochwy dostaje sie powietrze, ktore jest przy zmienie pozycji wypychane. Ot cala filozofia.

Skopiowane z netu:

Odgłosy z pochwy


Zdarzyło ci się słyszeć odgłosy przypominające oddawanie gazów? Wraz z partnerem byliście nimi skrępowani? Zupełnie niepotrzebnie. To zupełnie naturalna reakcja organizmu.

Bardzo często po pieszczeniu pochwy językiem lub palcami wydostaje się z niej powietrze – jest to czasem tak głośne, że przypomina oddawanie gazów i omal nie powoduje u kobiet śmierci ze wstydu. A nie powinno! To zupełnie normalne i przydarza się wszystkim kobietom. Jest po prostu prawidłową reakcją organizmu.

Bianca-Beata Kotoro: psycholog, terapeuta w dziedzinie seksuologi
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mi sie to kilka razy zdarzylo
zazwyczaj po zmianie pozycji na inna
czasem mozna odczuc ze do srodka dostalo sie powietrze, no i jakos wyjsc musi :p
 

Arossa79

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Ja tez tak niestety mam przy pozycji na pieska ale juz sie do tego przyzwyczailismy! :eek:k:
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
jesli jestes facetem to widac jeszcze ostro nie bzykales a jesli jestes kobieta to wiesz kiedy puszczasz baka a kiedy z innej dziury cos wylatuje... proste.

nie takiej odpowiedzi sie spodziewalam...myslalam ze tu jakis poziom jest :/ no szkoda ze sie pomylilam.

Jaja sobie robie, przecież wiesz doskonale, że nic z tym nie da się zrobić. Ale pytać możesz...


Ty jesteś żałosny czera...

J.B
 

ishtar1985

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2008
Posty
94
Punkty reakcji
0
o dokladnie w tej pozycji
albi przy zmianie pozycji z na pieska na klasyczna :/


dokladnie tez to mam jesli najczesciej przy zmianie pozycji... moze to zalezy od glebokosci pochwy? a moze od szerokosci? ciekawe... a moze od tego jak kobieta sie w lozku zachowuje? czy jest glosna..moze wtedy jakos wiecej powietrza wlatuje? hehe nie no to raczej nierealne ..chociaz kto wie

czyli jest to spotykane..to dobrze..mimo to ze niektorzy twierdza ze nic z tym nie zrobisz to ja bede probowac robic wydech i "przec" gdy bedzie we mnie wchodizlo penis to moze wtedy nie bedzie tych "odglosow"

ale co ciekawe...tylko z tym i poprzednim partnerem takie cos mi sie zdarza...z wczesniejszymi nie mialam takiej "przypadlosci".... <_<

Cóż ja wiem o co chodzi. Mojej ukochanej też się to czasem zdarzy. W literaturze ars amandi nazywa się to motyle miłości, słyszałem też nazwę użytą przez seksuologa jako bąki waginalne. Moi zdaniem nie ma się co steresować. Ja się zawsze uśmiecham, bo to tylko odgłos, a wiadomo o co chodzi. Krępuje cię to rozumiem ?


Żałosne


tzn czy krepuje... nie az tak bo tez sie przyzwyczailismy... aczkolwiek denerwujace jest to..moglo by sie wszytsko odbyc bez tych "efektow dzwiekowych":p

a moze to zalezy od umiejetnosci kobiety do przezywania orgazmu? ja przyznam ze mimo ze zaczelam wspolzyc od 19 roku zycia..to mam 23 i moze od roku wiem co to orgazm pochwowy... i wiem jak go osiągac..ba a czasme i podwojny:D to jest dopiero rozkosz hehe ;) (nie chodiz o pupę..tylko o lechtaczkowy i pochwowy naraz) :) no a wczesniej nie bylo takich dzwiekow...a moze to zalezy od wielkosci penisa... <_<
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
obydwa na raz? oj to konkretnie czasem może sie i zdarzy akle to wyższa szkoła jazdy

ja nie mam pojecia od czego te dzwieki zaleza :] trzeba to zaakceptowac i tyle :p
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
mianowicie podczas glebokiej penetracji (w pozycji "na pieska" albo gdy klasyczna z nogami moimi na cyckach..) gdy juz kilka razy penis wejdzie a pozniej chcemy zmienic pozycje to z pochwy wydobywa sie dzwiek powietrza..podobnego do puszczania bąka... tylko wiadomo ze to nie jest to! ale i tak to krepujace jest i zawsze wtedy czuje sie taka "napompowana" powietrzem ze czasme az mnie uciska... co robic aby nie bylo nadmiaru powietrza we mnie i takich odgłosow :/ ma ktos moze rade? moze robic wydech albo napnac miesnie pochwy w momencie gdy penis wchodzi we mnie?
hehe ja mam to samo, to nic innego jak wydostawanie sie powietrza z pochwy ktore gromadzi sie przy glebszych ruchac, u mnie wystepuje podczas "pieska". na poczatku bylo to dla mnie bardzo krepujace ale mam wyrozumialego chlopaka,teraz nawet nie zawracamy sobie tym glowy :)
 
Do góry