Dziwne kucie na ciele

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Witam.
Mam pewien problem, od jakiegoś tygodnia ze 3 razy dziennie od pasa w górę strasznie mnie coś kuje.
3-4 razy w tygodniu ćwicze na siłowni i nie wiem czy to nie jest tego powodem. Do lekarza się na razie nie wybieram bo jeszcze mi karzą do szpitala iść a dość się w życiu należałem. Jeśli wiecie co by to mogło być to piszcie.

Pozdrawiam.
 

neta1972

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
180
Punkty reakcji
1
Miasto
bardziej zachód niż wschód
chyba jednak powinieneś iść do lekarza. nie piszesz na co się tak należałeś w szpitalach ale jak na sprawy związane z krążeniem to maszeruj do "doktorów". mogą to być tylko nerwobóle a może coś poważniejszego, lepiej zrób sobie ekg. myślę, że lekarz nie właduje cię od razu do szpitala :eek:k: a siłownia raczej niewiele ma z tym wspólnego ale się nie znam :D
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Przez neta nikt Ci nie powie co Cię kuje,wybierz się do lekarza,zrobi Ci odpowiednie badania......mogą to być nerwobóle albo np wątroba!!!!!Pozdrawiam serdecznie :)
 

shakall1977

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2010
Posty
21
Punkty reakcji
1
Miasto
Chrzanów
kłuć może w klatce,brzuchu,boku,szyj,pytanie zbyt ogólne ...tak jak pisał mogą to być nerwobóle lub coś poważniejszego ...nawet lekarz przez internet ci nie pomoże ... tylko gabinet ..
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Nie rozumiem dlaczego w temacie zastosowano czasownik "kuć", który raczej nie ma związku z resztą zdania. Chyba że autor założył nową kuźnię u siebie "na ciele".
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Ok to może się za jakiś czas wybiorę.
Nie tak dawno leżałem jakieś 2 tygodnie na zapalenie płuc więc już mam dosyć szpitali..
 

shakall1977

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2010
Posty
21
Punkty reakcji
1
Miasto
Chrzanów
Nie rozumiem dlaczego w temacie zastosowano czasownik "kuć", który raczej nie ma związku z resztą zdania. Chyba że autor założył nową kuźnię u siebie "na ciele".
i tacy pacjenci jak ty mnie osłabiają...nie masz nic konkretnego do powiedzenia to pomiń post .. ja wiem o co mu chodziło ..a to najważniejsze ...każdy może popełnić błąd i go nie zauważyć ...
 
S

szszsz

Guest
Jeżeli niedawno byłeś w szpitalu z powodu zapalenia płuc i kucie w klatce piersiowej, to nie ma co zwlekać, to mogą być jakieś pochorobowe powikłania. Poza tym takie kłucie w klatce piersiowej nie jest zbyt dobrą oznaką, więc lepiej jak najszybciej idź do lekarza!!!
 
P

papryka9

Guest
Dobrze,że jesteście tacy rozsądni i nie próbujecie leczyć dziewczyny przez internet. To wydaje w się normalne,ale spotkałam się już z takimi przypadkami. Ja też uważam,że powinnaś przemóc swoją niechęć do lekarzy i jak najszybciej skonsultować z nim twoje objawy
 
Do góry