Dziwna Znajomość

Zawsze

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Siemka
Od razu do rzeczy....
Poznałem fajną dziewczynę naprawdę spoko uwielbiam z nią rozmawiać spotykać się i w ogóle...
Miłe słówka gesty jak się widzimy to przytulamy się i w ogóle :p Ale cały czas powtarza że nie chce się z nikim wiązać i właśnie tego tu nie rozumiem spotykamy się i zachowujemy się jak "para" ale nią nie jesteśmy... O co jej może chodzić ?
Nie sądzę żeby chciała się tylko "pobawić" no ale sam już nie wiem.... Czasem jak dostane od niej sms to aż mi się ciepło robi :p No ale nie rozumiem z tego nic... Spotykamy się ( nie jakoś bardzo często) miłe słowa, sms i w ogóle ale cały czas powtarza ze nie chce się z nikim wiązać... Czyli co ? o co jej może chodzić ?
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Zapytaj się czy może nie zmieniłaby zdania...
Może po prostu boi się rozczarowań jednej ze stron, nie chce ryzykować...
 

Maalina01

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Może dziewczyna została kiedyś skrzywdzona w jakimś związku lub źle go wspomina.
Pewnie chce abyście zostali "tylko" przyjaciółmi.
Uważam że ty ze swojej strony nie powinienieś bardzo nalegać, jednoczeście tak robić aby ciągle wiedziała że może na tobie polegać. Postaraj się jej udowodnić że możecie być dobrą parą.
Powodzienia! ;)
 

Columb

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Dziewczyny juz tak czasem maja daj jej trochę czasu ale nie pozwól się zaszufladkować jako przyjaciel staraj się o Nia ale dawaj do zrozumienia że chcesz czegoś więcej niż tylko przyjaźni ale nie bądź nachalny a przyjdzie z czasem powodzenia życze hej:)
 
M

malina.

Guest
a może po prostu nie chcę się wiązać z Tobą?
lubi Cię, wszystko bardzo fajnie, ale nie chcę z Tobą być, bo np. nie jesteś w jej typie.

radziłabym przeczekać trochę, i może sytuacja się jakoś rozwinie. :D
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Pewnie widzi Cię w roli męskiej przyjaciółki i tyle. Z tym nic już nie zrobisz :)
 

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
moze ma w glowie innego chlopaka..
czeka na tamtego ale z kolei nie chce czuc sie samotna..
innymi slowy wykorzystuje Cie i traktuje jak pluszowego misia :p
ma ochote sie poprzytulac to wali do Ciebie.. ale jak jej sie znudzisz to o Tobie zapomni..
tak mi sie wydaje.. bo z tego co zrozumialem to zachoowujecie sie jak para czyli calujecie piescicie itd..
a jednak nie chce byc z Toba.. glupia dupa i tyle :p albo woz albo przewoz! :p
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Nie możecie zostać przyjaciółmi ? To lepsze niż związek :p
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Ja bym na twoim miejscu, odrazu z miejsca jej bym się spytał :: " jak ona nazwała by naszą znajomość" i bym wspomniał o tym że zachowujemy się jak "para" ale przeciesz ty powtarzasz że z nikim nie chcesz być w związku.


No, i prosze wprost jej się spytaj i tyle... będziesz przynajmniej wiedzieć na 100 % na czym stoisz :D
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
W sumie to miałam podobną sytuację..
i okazało się, że On 'nie chce dziewczyny',
ale czekałam wytrwale i może wraz z końcem szkoły się to zmieni ^^
jeśli Ci zależy to się nie poddawaj, pogadaj z Nią..
czy warto mieć nadzieje i czekać.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Nie możecie zostać przyjaciółmi ? To lepsze niż związek
Podpisuję się pod tym. Związek do ograniczenie i obowiązek. Przyjaźń już niekoniecznie :D
 

ulunia052

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Dolnyśląsk
Hej ;)
Wiesz...
Wydaje mi się,ze ona musiała być przez jakiegoś drania skrzywdzona dlatego nie chce się z nikim wiązać...
Nie nalegaj tak...I poczekaj...A w miedzy czasie rób wszystko by ona zrozumiała,ze naprawde byli byście super parą i że byś jej nie skrzywdził ;)
Powodzenia ;p
 

paparoach

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wszystko będzie ok dopóki się nie zakochasz w niej, albo(i) ona nie znajdzie sobie kogoś innego. Będziesz się wtedy tylko męczył w takim luźnym związku. No chyba że nic do niej nie czujesz to luz, tak jak piszą poprzednicy to wtedy lepsze niż związek. Jeśli pytasz o rade, cóż, po moich niedawnych doświadczeniach (a mam podobną sytuacje), jak bym miał zaczynać od początku, dał bym jej jasno do zrozumienia, albo rybki albo akwarium ;).

ps. takie dziewczyny same nie wiedzą czego chcą, mówią co innego, robią co innego, a potem mają pretensje jeszcze
 

sedeja

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Porozmawiaj z nią co jest powodem, że nie chce być w związku. Musi być jakaś przyczyna. Masz wyjście, albo to akceptować, spotykać się z nią z nastawieniem, że nic z tego nie będzie, albo zrezygnować. Byłam w takim samym układzie, chłopak nie wiedział czego chce, gdy odeszłam nagle chciał zbudować związek przez duże Z, nagle był gotów się poświęcić, ale było za późno.
 

Necator

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
242
Punkty reakcji
0
olej ją. nawet gdyby ci się udało przekonać ją do związku, to i tak w najmniej oczekiwanym momencie może cię rzucić, tłumacząc to w ten sam sposób - tzn. że jednak popełniła błąd wiążąc się z kimkolwiek, że chce być sama, itd. dobrze ci radzę, jeśli zakończysz to teraz będzie z pewnością mniej bolało, niż gdyby ona to zakończyła w trakcie gdy się konkretnie zaangażujesz.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
olej ją. nawet gdyby ci się udało przekonać ją do związku, to i tak w najmniej oczekiwanym momencie może cię rzucić, tłumacząc to w ten sam sposób
Swoją drogą już samo przekonywanie do czegokolwiek w ogóle mi nie leży. Olać i szukać innej. Tyle na ten temat...
 
R

rabunia89

Guest
hmm może woli, żeby było tak jak jest, bez zobowiązań... w sumie trudno stwierdzić o co jej chodzi, może rzeczywiście chce się pobawić...
wydaje mi, że powinieneś pogadać z nią i dowiedzieć się czego od Ciebie oczekuje i wtedy będziesz wszystko wiedział...
bo jeśli ona nie chce się angażować, a Ty się zaangażujesz, to później będziesz cierpiał...
 
Do góry