Dziwna wizytówka

darasnet

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dzisiaj wracałem z siłki , podeszła do mnie nawet fajna laska i wręczyła mi dziwną wizytówkę. Pisało na niej:
" Zanim wyrzucisz.... odnajdziesz mnie na http://www.flirtcard.pl " i jakiś dziwny "mój kod"
O co tu chodzi ? Jakiś spóźniony Prima Aprilis czy co ? Nigdy przedtem panny na oczy nie widziałem.
 

darasnet

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Temat można zamknąć już wiem o co chodzi. KaroolkaKalak masz rację , to reklamówka nowego portalu. A ty Portos chyba jesteś przewrażliwiony (może jakaś mała obsesja na punkcie spamu ). Tak czy inaczej temat uważam za niebyły.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
No to gratuluję spostrzegawczości skoro po adresie w którym jest napisane FLIRT nie wiedziałeś co to może być... NA BANK firma budowlana... :eek:k: :bag:


Ale jeśli się mylę to zwracam honor i przepraszam :]


Tak mam obsesję :) bo czasami dobija mnie jak widzę gościa co pisze 30 postów i w wszystkich (nie ważne czy to temat o miłości czy ksiązkach) zawsze poleca jedną stronę/lekarza czy coś podobnego i uważa że ludzie to idioci i się nie kapną :)
 

darasnet

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja tam za mało bywam na forach , żeby stwierdzić czy coś jest napisane raz czy 100 razy. Generalnie jak mam pytanie to piszę , dobrzy ludzie odpowiadają i tak to sie kręci. Ok , może źle sformułowałem pytanie i mogło zmylić. Słowo Flirt mi dało do myślenia ale wiesz , wchodzisz na portal , widzisz jakieś dziwne wizytówki no to się zapytałem czy ktoś miał z czymś takim już do czynienia. Nieistotne. Generalnie zagłębiłem się w temat i mnie się spodobał. Druknąłem już sobie nawet kilka takich wizytówek i czekam na potencjalne zdobycze :)
 
N

natulka123

Guest
Tak, na bank musisz wejsc na te stronke ktora jest podana na wizytowce i wpisac kod. po drugiej stronie pojawi sie nadawca. ktos pragnie cie poznac. tez cos takiego dostalam. postal sie powiekszaa
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
bo tak pewnie jest :)

Gość założył konto i napisał tylko 4 wiadomości w tym... 4 o tym portalu z "wizytówki".

Taka moja rada... jak ktoś chce coś reklamowac to proszę, róbcie to "z głową" :)
 
Do góry