Dziwna sytuacja

Mag3

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
117
No wiec mam taki mały problem bo nie potrafię zrozumieć pewnej syuacji... otóż ostatnio byłem kilka razy u koleżanki na kawie i tak se plotkowaliśmy i rozmawialiśmy.. i podczas ostatniego spotkania ona w pewnnym momencie podeszła do mnie, usiadła na mnie i zaczeła mnie całować nie wiem co ja mam o tym myśleć.. ehhh ona chyba do mnie czuje coś wiecej bo wątpie żeby to był tak poporstu wybryk....
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
nie pomyslales z ona te spotkania traktuje jak "randki", a ze Ty nie potrafiles zrobic pierwszego kroku (chodzi mi o pocalunek) to byla tak dobra ze wziela sprawy w swoje rece
 

Mag3

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Nie nie trakotwałem tego jak randki:pP:) no wiesz deN ja się bardzo Cieszę z tego powodu ale raczej nie planowałem żednych związków i teraz mam dylemat co zrobić..;/
 

michalmike

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
471
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z tamtąd
Dla mnie to by było spoko.

Ale to Ty musisz zdecydować czy wolisz chłopaków czy dziewczyny.
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Zapytaj jej co znaczył na niej ten pocałunek. ;) Czego oczekuje itp. ;) I powiedz jej tez w zależności co ona powie czego Ty nie chcesz i czego nie planowałes. ;)
 

Mag3

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Hehe michalmike ale ja jestem hetero i zdecydowanie wole dziewczyny od chłopaków... tylko wychodziłem zawsze że związek=kłopoty.. i sam ze sobą byłem szczęśliwy z przyjaciółkami, przyjaciółmi, znajomymi a tu nagle przez taki jeden pocałunek tyle się namieszało... teraz jest jeszcze gorzej b tylko ciągle o tym myślę... i czasem nawet wydaje mi się że czemu nie.. warto by spróbować.. ale jakoś boje się angażować :) No ale dzięki trochę mi pomogliście w sumie to Karolina mi pomogła bo ta reszta to już mniej :pP
 

michalmike

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
471
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z tamtąd
Do stary czym się łamiesz.
Jak dziewczyna na Ciebie leci to ją bierz.
Jakby wobec mnie jakaś dziewczyna tak się zachowała,
to bym nad tym się nie zastanawiał :p

Związek nie równa się kłopot.
Czasem pojawią się sprzeczki, ale jak to w każdym związku :)
 

Wampir1991

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Szczecin
Jesli cos do niej czujesz to sprobujcie ze soba chodzic...
Ostrzegam przed takimi co naciagaja na bibeloty itp.
Sam mam taki problem z moja. Miesiecznie wydaję sporo kasy chociaz tak naprawde wcale mnie to nie denerwuje.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Pogadaj z nią po prostu ;)
Jeśli nie chcesz z nią być to po prostu wytłumacz, że traktowałeś ja jak zwykłą kumpelke i nic więcej, a jeśli chcesz to bierz się do roboty :p
 

Mag3

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Spróbuje czegoś więcej.. trudno najwyżej będę żałował :D:p Normalnie ciekawa sytuacja nie sądziłem że wrogi gatunek jest zdolny do takiego czegoś :D hihih po porstu 10000% zaskoczenia :D Hehe a odnosząc się do poprzednika to widzę że wszyscy się cieszą :D:) i ja też po prostu :cenzura: przeżycie:)
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
myśle, że warto spróbować ;)
no bo jakby każdy sie bał, to by nie było związków na tym świecie :D
 

Mag3

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Próbuje.. dzisaj troszke rozmawialismy.. ale nie wiem czy to wypali jesteśmy troszke różni od Siebie..
 

pussycat

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
to co że troszke różni... warto spróbować. bez ryzyka nie byłoby zabawy :D
 

Mag3

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Mimo wszstko boje się... bo moge ją zranić.. a nie chce tego bo ogólnie nie lubie ludzią wyrządzać krzywdy...
 

Mag3

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
117
No i się stało xD:) Za dwa miesiące będziemy już rok razem :) Nieźle nie??:) Jesteśmy szczęśliwi jak nigdy wcześniej :) dzięki niej dużo rzeczy zrozumiałem i jak by to powiedzieć troszkę "wydoroślałem" :) fajnie jest sobie teraz tak poczytać no forum xD:) ale miałem wtedy stresa..:)
 
Do góry