Dziwna Myszka :///

logos87

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Nie poruszajac myszki strzalka na monitorze krazy w rozne strony :/ nie wiem co jest :[ .....a stery normalnie zainstalowalem POMOZCIE PLEASE
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Też to mam. Czasami kursor porusza sie sam w różne strony :) Myszke mam optyczna, kablowa. Sterowniki z dyskietki orginalne. I nie przejmuje sie tym :) Do puki nie mam żadnych błędów zostawiam tak jak jest.
 

Kajet

;x
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
709
Punkty reakcji
0
Miasto
From?
ja tez tak mialem z myszka optyczna z kablem z creative i w koncu sie zepsula i teraz mam optyczna bezprzewodowa i nic sie narazie nie dzieje
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
hmm ja proponuje kompa zrestartowac i podopinac kabelki a jak to nie pomoze to jeszcze raz sterowniki albo sie dotego przyzyczaic tak jak ja moj komp czasem sie zrestartuje ot tak sobie musze z tym zyc choc chwilami jest ciezko <_< :/
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
U mnie to jest takie dosc powolne poruszanie sie kursora. Ale cały czas w jednym kierunku. Jednak zawsze w prawo o ile pamietam... Dzieje się to rzadko i mi to nie przeszkadza.
 

Kadaj

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Włocławek
Mi tez czaasem tak sie dzieje. Ruszam mysza na dol zatrzymuje a kursor leci jeszcze nizej. Ale u mnie tez robi sie to bardzo rzadko
 

mlody-informatyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
299
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław (0-71)
Wiec napewno jest to wina sterownika badz zawirusowanego systemu. Nic wiecej nie da sie wymyslec na ten temat zacznij od sterow jak nie pomoze postaw system od nowa.
Pozdrawaim:)
 

mlody-informatyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
299
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław (0-71)
Podnoszenie myszki daje tylko chwilowa poprawe wiec nie ma sie co bawic w ciagle podnoszenie najlepiej zadzialac raz a skutecznie wiec nadal bede sie upieral przy wgraniu sterow a jezeli to nie pomoze to potawienie systemu.
Pozdrawiam
 

miyaki

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
czuje, że z tym jest większy problem. Myszkę wykrywa system operacyjny, ale są jakieś wewnętrzne uszkodzenia mechaniczne. Proponuje zawieść do serwisu póki jest na gwarancji.
 

miyaki

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ważne, aby zawieźć do serwisu jeżeli myszka jest na gwarancji. Oni już tam zdecydują co z tym zrobić. Jeżeli chcą dopłacać do interesu to wyślą na naprawę, w innym przypadku wymienią na nową. B )
 

logos87

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Z tego co czytam to wielu osobom tez kursor sie porusza tylko u mnie nie wolno lecz dosc szybko i na dodatek czesto :// Tak wczesniej nie bylo a kompa mam 4 lata. Wirusow tez nie mam napewno. Nie kumam ale sprubuje jeszcze raz stery zainstalowac i poszperac w kabelkach ;) Dzieki za ODP POZDRO ALL!!!

I nie tylko na jednej myszce tak jest!!!!!!!
 

rootoslaw

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Maassluis West. Chwilwo Lewin Brzeski.
Nie no bez przesady kto servisuje myszki chyba sa na tyle tanie ze mozna je spokojnie wymienic na nowe

Dobra myszka logitecha kosztuje tyle co nagrywarka DVD LiteOn czy LG, okolo 200 zl wiec na pewno tez sa serwisy, bo przeciez na taka myche masz gwarancje.
Chyba ze mowa o jakiejs myszce za 19 zlotych, wtedy faktycznie lepiej kupic nowa niz bawic sie w oddawanie na serwis.

BTW. Moja myszka wlasnie tez pomalu zaczyna odmawiac posluszenstwa, ale gwarancja juz sie skonczyla. Mam ja od 99 roku i do teraz bardzo dobrze sie sprawowala. Szkoda ze pada, ale kolejna jaka kupie tez bedzie z Logitecha bo pomimo ze sa drogie to sa warte swojej ceny ;)
 
Do góry