Dziwna historia ...

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
za stary jak dla ciebie o czym ty bys miala rozmawiac z tym facetem troszeczke jestes jeszccze za mloda 9 lat w tym wieku to sporo . Mam kolegow w jego wieku bo sama mam 19 lat i napisze ci ze oni takich mlodych dziewczyn nie traktuja powaznie . Zreszto w wieku 25 lat ma sie juz wyksztalcenie studia jakas prace prowadzi sie zupelnie inny tryp zycia , a ty szkola nauka inny swiat. Wątpie zeby rodzice puscili cie na calonocna impreze lub na jakis wypad z nim na kilka dni lub zebys miala nieograniczony limit czasu na spotkania.

Racja.
 

Pyzka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Dziękuję za rady ...
Ale On mi się podoba , ciągle o Nim myślę i nie mogę przestać .
To nie jest takie proste ZAPOMNIEĆ ...
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Dziękuję za rady ;)
Ale On mi się podoba , ciągle o Nim myślę i nie mogę przestać ;/
To nie jest takie proste ZAPOMNIEĆ ...

Dziękuję za rady ...
Ale On mi się podoba , ciągle o Nim myślę i nie mogę przestać .
To nie jest takie proste ZAPOMNIEĆ ...

W Twoim wieku wszystko jest możliwe:) Będzie dobrze.
 

Pyzka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ale Wy Wszyscy myślicie , że to takie łatwe ;(
A wcale tak nie jest ...
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
wiemy, wiemy że nie jest łatwe. Każdy kiedyś się zakochał. Musisz sobie wmówić że to nie dla Ciebie. Masz teraz wakacje, możesz coś porobić ciekawego, nie chodź w miejsca gdzie możesz go spotkać. Szukaj zalet w facetach których widzisz na ulicy, może ktoryś Ci się bardziej spodoba. Pamiętaj że go nie znasz, podoba Ci się tylko jego wygląd i Twoje wyobrażenie o nim
 

Pyzka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Myślicie , że dobrze będzie jeśli z Nim porozmawiam ? ...
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
gorzej na pewno nie będzie... tylko nie wyjeżdżaj prosto z mostu że się w niem zakochałaś czy coś
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Dziękuję za rady ...
Ale On mi się podoba , ciągle o Nim myślę i nie mogę przestać .
To nie jest takie proste ZAPOMNIEĆ ...


Tylko zauroczenie , na miłość trzeba sobie zapracować , zajmij się czymś a nie myśl o nim . Że nie proste sam wiem , minął rok a mi dalej bije , trzeba się kierować rozumem . Jeśli wierzysz w przeznaczenie to pomyśl sobie choćby nie wiadomo co by się działo to będzie po twojej myśli , ja nie wierze :p
 

monroe05

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
typowa dla kobiet nadinterpretacja.

facet - w dodatku starszy o 9 lat - mówi ci "cześć" i uśmiecha się, a ty od razu twierdzisz ze chciałabyś z nim być, ciągle o nim myślisz i w ogóle wielka miłość.

weź sobie laska odpuść skoro nawet nie wiesz o czym masz z nim rozmawiać:>
 

Pyzka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiecie co ?
Po Waszych odpowiedziach stwierdziłam , że dalej nie wiem co mam robić ...
Każdy pisze inaczej .
Chyba będę kierować się własnym rozumem ...
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Bo każdy myśli co innego. Musisz wybrać co uważasz za słuszne, jak szczegółowo nie opisałabyś sytuacji i tak tylko Ty wiesz co czujesz (bo takich rzeczy to się słowami nie opisze). Daj się ponieść losowi, co będzie to będzie. Kieruj się intuicją.

W zasadzie tak czy inaczej skończysz w dziale 'złamane serca' ;) (to był żart)
 

Ameliaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
wedlug mnie powinnas zrezygnowac z niego ^ zbyt duza roznica wieku , a ze starszymi jest ciezej znalezc wspolny temat niz z rowiesnikiem czy starszym chlopakiem o te np 2 lata ^ chłopak starszy inaczej sie wogle zachowuje i czego innego od Ciebie oczekuje niz Ty od niego <-- zastanow sie nad tym

wiem ze ciezko CI bedzie o nim zapomniec i ciezko jest o nim nie myslec, znam niestety to uczucie ;| trzeba to przebolec, niby czas leczy rany ( ale czy to prawda ? hmm ;?)
 

filifionka

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Różnica wieku to jedno, ale przecież mężczyzna zainteresowany znajomością sam by coś zrobił. To trochę idiotyczne, żebyś podrywała dorosłego mężczyznę. Mam kilka koleżanek, które są z mężczyznami około 30stki, ale one mają po 22-23 lata i wtedy taka różnica jest ich wyborem, w Twoim wieku nie jest dobrym pomysłem. Jeśli miałabym 16-letnią córkę to za żadne skarby świata nie pozwoliłabym jej się spotykać z tyle starszym mężczyzną. Dziewczyny w tym wieku nie są dojrzałe, mają dusze romantyczek, nie powinny pakować się w takie związki z 25-latkiem. Nie powinnaś mu się narzucać, to, że się do Ciebie uśmiecha znaczy, że jest miły. Znajdź sobie jakieś zajęcie i zajmij się nim, żebyś przestała o nim myśleć.
 

Kona

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Lepiej chyba dać sobie spokój. Jeżeli nawet coś z tego wyjdzie, na dłuższą metę zaczną się problemy. Różnice zdań, inne podejście do wielu spraw, pewnie jego wymagania wobec Ciebie, a nawet Twoi rodzice. Jeżeli wyjdzie z tego prawdziwa, głęboka miłość - dacie radę mimo wszystko, ale pamiętaj, że szanse wielkie nie są.
 

supersluby.pl

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Uważam że powinnaś poczekać. Nawet jak coś z tego wyjdzie to może się to dla Ciebie,źle skończyć. Tacy faceci mają swoje wymagania. Lepiej znaleść sobie kogoś w swoim wieku. Facetów na tym świecie jest co nie miara ;) a to przejdzie po pewnym czasie. Uwież - wiem co mówie ;)
 
Do góry