Dziwna historia ...

Pyzka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Rok temu podczas pobytu na wakacjach poznałam pewnego mężczyznę , ma On w tej chwili 31 lat (a ja mam 16). Ciągle rozmawialiśmy , śmialiśmy się itd. Oczywiście ja Mu mówiłam na "Pan" , ponieważ trochę nie wypadało mówić na "Ty". Spędziliśmy tak siedem dni. Okazał się fajnym. Lecz, gdy zajechałam do domu nie mogłam przestać o Nim myśleć. Pewnego dnia wybrałam się na spacer , gdzie zobaczyłam Go w mojej miejscowości , okazało się , że mieszka kilka ulic dalej ode mnie. Nie mogłam w to uwierzyć. Po pewnym czasie przedstawił się i chciał, abym mówiła do Niego na "Ty". Ucieszyłam się. Ponad pół roku temu poznałam Jego rodzonego Brata. Nigdy z Nim nie rozmawiałam, lecz gdy się mijamy na ulicy mówimy sobie "cześć" i On zawsze się do mnie uśmiecha. Uświadomiłam sobie, że bardzo mi się On podoba i chciałabym z Nim być, lecz On ma 25 lat. Co mam robić ? Pomóżcie ...
 

Pabiska

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
9 lat różnicy to w sumie można przeboleć. Ale masz dopiero 16, więc może poczekaj ze dwa lata ;p
 

Pyzka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ale skąd mam wiedzieć, że za dwa lata On już nie będzie miał Kogoś ?
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
A skąd wiesz że teraz nie ma? Tacy faceci zazwyczaj nie interesują się szesnastolatkami, ale spróbować możesz. Może następnym razem jak go zobaczysz i będziecie szli w tym samym kierunku to zagadaj, a nuż złapie haczyk
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
za stary jak dla ciebie o czym ty bys miala rozmawiac z tym facetem troszeczke jestes jeszccze za mloda 9 lat w tym wieku to sporo . Mam kolegow w jego wieku bo sama mam 19 lat i napisze ci ze oni takich mlodych dziewczyn nie traktuja powaznie . Zreszto w wieku 25 lat ma sie juz wyksztalcenie studia jakas prace prowadzi sie zupelnie inny tryp zycia , a ty szkola nauka inny swiat. Wątpie zeby rodzice puscili cie na calonocna impreze lub na jakis wypad z nim na kilka dni lub zebys miala nieograniczony limit czasu na spotkania.
 

Pabiska

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Dokładnie, radze jeszcze poczekać, bo Twoi rodzice inaczej mogą patrzeć na takie znajomości. Ale jeżeli naprawde CI zalezy to zagadaj, ale nie wiąż za duzych nadzieji, bo rzeczywiście może być to facet już zajęty ;D Ale moim zdaniem, to lepiej dla Ciebie. Pozdrawiam
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
co masz robic? wziasc sie za ksiazki i swoich rowiesnikow lub troche starszych ale nie o 9lat jesli juz ci sie spieszy do zwiazku.
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Rozumie Cię że podobają Ci się starsze dziewczyny , sorry ale to nie ma żadnej przyszłości a tym bardziej szans , traktuje Cię jako młodszego kolegę i tyle , poszukaj sobie kogoś młodszego .
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
Rozumie Cię że podobają Ci się starsze dziewczyny , sorry ale to nie ma żadnej przyszłości a tym bardziej szans , traktuje Cię jako młodszego kolegę i tyle , poszukaj sobie kogoś młodszego .

safari ale tu jest mowa o starszym facecie :p
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
kurcze pomyliłem się ;/ za bardzo się wczułem w role :D ale to i tak nic nie zmienia :p
 

Ajkiorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
588
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Podkarpacie :P
Fakt. 9 lat różnicy można przeboleć, ale może nie kiedy jedna strona 'dorasta' i jest w okresie dojrzewania. Co innego, gdybyś Ty miała np 20, a on 29... choć takie związki i tak budzą kontrowersje. Jednakże coraz mniejsze. ;)

A propos tego, że starsi faceci nie uganiają się za młodszymi o tyle nastolatkami, gdyż nie ma to przyszłości... miałam przypadek, który ma 23 lata, a ja 17. I nadal gotowy byłby napić się coli, gdyby miał na nią uczulenie, bo ja bym też piła. ;)
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
6lat różnicy to niewiele. Ja też znam starszych facetów (tj umawiam się z nimi czasem - mam 18 w tej chwili), ale to nie jest regułą. Myślę że taki dorosły facet nie chciałby się spotykać jakąś gówniarą ( nie mówię tu absolutnie o autorce, ale ogólnie), bo ma trochę większe wymagania niż nastolatek. Musiałaby w wielu kwestiach nadrabiać ten wiek
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
6lat różnicy to niewiele. Ja też znam starszych facetów (tj umawiam się z nimi czasem - mam 18 w tej chwili), ale to nie jest regułą. Myślę że taki dorosły facet nie chciałby się spotykać jakąś gówniarą ( nie mówię tu absolutnie o autorce, ale ogólnie), bo ma trochę większe wymagania niż nastolatek. Musiałaby w wielu kwestiach nadrabiać ten wiek


9 lat a nie 6 oj cos sie dzisiaj mylicie safari i miss.sunshine
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Ja tam wypowiedziałam się już co do koleżanki na górze. Tym razem było do Ajkrorki

A propos tego, że starsi faceci nie uganiają się za młodszymi o tyle nastolatkami, gdyż nie ma to przyszłości... miałam przypadek, który ma 23 lata, a ja 17. I nadal gotowy byłby napić się coli, gdyby miał na nią uczulenie, bo ja bym też piła. mruga.gif
 

Ditti

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzie mnie poniesie ;)
Ja mam 17 lat czyli jest między nami rok różnicy, ale też czasami wpadnie mi w oko ktoś straszy ;) ale to mija jak spotykam ludzi starszych o 2 lub 3 lata. Ale wracając do problemu, mam nawet kumpla on 28 lat jego dziewczyna 18 i są razem od roku i świetnie do siebie pasują.
Wydaje mi się że jeśli temu kolesiowi się spodobałaś, to sam zacznie się tobą interesować i moze coś z tego wyniknie. Bo jeśli gdzieś tam jest zapisane że macie być razem to będziecie ;) ale radzę Ci żebyś w jego towarzystwie była przede wszystkim sobą a nie zgrywała się na dorosłą.;)
 

maciej1412

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
16 latka i 25 latek to dwa inne światy raczej to by sie nie udało. Oglądaj się raczej za rówieśnikami.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Wiesz co, nie bierz się za coś, co jest z góry przegrane. Proszę, bądź inteligentna i pomyśl o sobie. Pozdrawiam.
 

God_Is_A_Girl

I'm not a Girl, Not yet a Woman.
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
1 286
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Górny Śląsk..Skoczów-Ligota-Mikołów :)
9 lat? Co to jest? :) warto spróbować. Przynajmniej nie będziesz żałować. Jeśli znajdowałaś tematy do rozmów z 31-latkiem to tu nie powinno być problemu. Musisz się jednak liczyc z tym ,że będzie wymagał od Ciebie dojrzałości... a Ty nie jesteś nawet pełnoletnia.. Będziesz miała troszkę ograniczoną swobodę.. ale wielka milosc dziala cuda.
 
Do góry