Dziewictwo A Przyjemnosc..

Piotrus_20

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Opole
Czesc!! Witam wszytskich jestem nowy na forum. Mam 20 lat. Mam takie pytanie szczegolnie do plci przeciwnej. Niedawno z dziewczyna poraz pierwszy urpawialismy sex, moja dziewczyna nieodczuwa z tego przyjemnosc, czy to jest moja wina?? prosze powiedzice jak to jest z tymi pierwszymi stosunkami? Nie jestem specjalista w tych sprawach wiec pytam otwarcie choc moze to dla niektorych byc smieszne, pozdrawiam i licze na odpowiedzi:)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hm, one raczej podczas pierwszego razu nie odczuwaja przyjemnosci. zalezy tez od jej temperamentu - zapytaj sie jej poprostu czy technika sie jej nie podobala powiedz ze jestes otwarty na jej propozycje bo chcesz zeby obie strony korzystały i tyle.
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
pierwszy raz zazwyczaj nie jest przyjemny dla kobiet, często wiąże się z bólem a nawet z krwawieniem, ponieważ błona dziewicza jest przerywana. Poczekajcie parę dni aż wszystko się zagoi i wtedy już powinno być lepiej, Twoja dziewczyna powinna odczuwać przyjemność :)
 

emilia0

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
38
pierwszy raz zazwyczaj nie jest przyjemny dla kobiet, często wiąże się z bólem a nawet z krwawieniem, ponieważ błona dziewicza jest przerywana. Poczekajcie parę dni aż wszystko się zagoi i wtedy już powinno być lepiej, Twoja dziewczyna powinna odczuwać przyjemność :)


Zgadzam się z "princess".
 

Alis

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Miasto
z brzuszka mamusi ;]
Pogadaj z nią... Rozwiążecie problem. I napewno za drugim razem będzie lepiej. Nie będzie już bólu... A ona powie ci, że było świetnie. pozdro
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
moja dziewczyna nieodczuwa z tego przyjemnosc,

a wy tu mu odpowiadacie o bólu - a może tak zaczniecie czytać ze zrozumieniem ludziska ? :p

Kwestia psychiczna - czasem ciężka do zdarcia - na poczatku zawsze jakas bariera u wielu młodych dziewczyn jest... Rozmowy szczere, i mówienie sobie co wam sprawia przyjemnośc a co nie pomoże..

Przy każdym pieszceniu jej pytaj czy jej sie podoba czy masz robic tak czy inaczej.. może pomóc ... Żeby czerpać przyjemnośc z sexu, nie mozna mieć wątpliwości że chce się go uprawiać, może ona jeszce ma takowe?

Rozmawiajcie o seksie, o waszych marzeniach erotycznych... musicie mieć dobry kontakt podczas samych rozmów o seksie... Musicie wiedzieć ze możecie sobie mówić wszystko

Pozdrawiam
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
A może z innej beczki... Jak długo to trwało? Bo jeśli załatwiłeś sprawę w trzy minuty to się nie dziwię, że nie odczuła przyjemności ;)
A tak poza tym to zgadzam się z tym co powiedziała Mery Blue
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
A może z innej beczki... Jak długo to trwało? Bo jeśli załatwiłeś sprawę w trzy minuty to się nie dziwię, że nie odczuła przyjemności

ooo własnie hehe.. ze też nie pomyslałam :p
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Mysle ze jest to normalne zjawisko. W miare uplywu czasu napewno to sie zmieni. Musicie sie poprostu nauczyc swoich cial i czerpac przyjemnosc z seksu. Jesli zauwazysz ze ona nadal nie bedzie czuc rozkoszy z seksu to moze poswiec wiecej czasu na gre wstepna?
 
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Na początku prawie każda kobieta od czuwa bul !! więc to niejest tak ... potem ma w sobie najczęściej zapory czy to tak musi boleć a potem jak się okazuje że nie boli aż tak ...albo wcale to juz nrmalnie sparwia jej przyjemność:) :) :p
 

Attachments

  • 29.jpg
    29.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 10

dzieffczynka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
525
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Podczas pierwszego razu malo ktora kobieta odczuwa przyjemność... :p Ale moze następny raz będzie lepszy :) Najwazniejsze to żeby była gra wstępna (to jest ważne dla dziewczyny bo wkońcu musi byc mocno podniecona zeby czerpała dużo przyjemności z sexu)...
Noo i najważniejsze.. nie popadajcie w monotonie :p Próbujcie różnych nowych pozycji :) itd. :)
 
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Podczas pierwszego razu malo ktora kobieta odczuwa przyjemność... :p Ale moze następny raz będzie lepszy :) Najwazniejsze to żeby była gra wstępna (to jest ważne dla dziewczyny bo wkońcu musi byc mocno podniecona zeby czerpała dużo przyjemności z sexu)...
Noo i najważniejsze.. nie popadajcie w monotonie :p Próbujcie różnych nowych pozycji :) itd. :)
NIc dodać nic ując:_:D
 

Attachments

  • 29.jpg
    29.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 11

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
czerpanie przyjemnosci z sexu to bardzo indywidualna sprawa, kazdy przezywa ja na swoj sposob

pewnych rzeczy musicie sie jeszcze oboje nauczyc
a zobaczysz ze np jak bedziecie sie kochac 10 raz to dziewczyna ci powie ze bylo cudownie

wiec sie niemartw musicie sie oboje do siebie dotrzec a bedzie wszystko ok :D
powodzonka zycze :D
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Jestes swiezo po pierwszym seksie i dziwisz sie, ze kobieta nie przezyla 5 orgazmow lechtaczkowych i 3 pochwowych za jednym razem :p Umiejetnosci zdobywa sie z czasem... nic nie przychodzi od tak. Przy duzej czestotliwosci zblizen, dojdziesz do konkretnych wnioskow... i tym samym powinno byc jush coraz lepiej.
Mala rada ode mnie: dobry podklad to podstawa, najpierw opanuj do perfekcji gre wstepna i przygotuj kobiete do dania glownego (choc czy seks jest daniem glownym...) wtedy jush tylko zaczyna sie niebo :D
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Dobra gra wstępna, a pozniej pełna współpraca, cicha rozmowa, ciche szepty. Musi być dobrze!!!
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
jimmy a moze wola pokrzyczec :D
bedzie super tylko trzeba pocwiczyc :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
co do gry wstepnej, to zgadzam sie z poprzednikami, musisz kobiete rozpalic prawie do czerwonosci, wtedy pojdzie juz gładko
 
Do góry