Dziewica

Chucky

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Witam forumowiczów. :papa:

Mam pytanie odnośnie dziewiczej pochwy. Moja dziewczyna zapewniała mnie przed naszymi pierwszymi stycznościami, że jest dziewicą i jestem pewny, że nią była. Gdy już pierwszy raz doszło do tak zwanej 'palcówki', to normalnie mogłem włożyć palec i zrobić jej przyjemność i ją to nie bolało, natomiast gdy pierwszy raz zaczęliśmy, to robić, to ledwo co wsadziłem prącie i ją bardzo bolało... Tu chodzi o to czy dziwicy mogę włożyć palec nawet gdy jest dziewicą bo znajomy napisał mi przed chwilą, żę swojej włożył ledwo za paznokieć i już ją bolało, to sam nie wiem czy zostałem okłamany czy taki układ dziewiczy miała. Gdy rozmawiałem z swoją dziewczyną o tym, to powiedziała, że ją bolało, ale nie aż tak mocno.

Pozdrawiam
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Trochę zamotałeś... Jeśli chodzi o to czy boli czy też nie w czasie pierwszego stosunku to sprawa indywidualna i jak dziewczyna znosi ból.
 

Chucky

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje. Dziękuję i pozdrawiam. :)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Dziewicza pochwa, układ dziewiczy :D

Wydaje mi się, że Twój znajomy przesadzał z tym paznokciem ;)

To normalne, że palec nie sprawi takiego bólu jak penis, chyba że masz duże palce albo... ;)
Podczas pierwszego razu nie musi boleć, bądź może boleć w różnym stopniu, jedna bardziej, druga wcale nie poczuje ... Tak samo z krwawieniem- może go wcale nie być

Tak wiec z układem dziewiczym Twojej dziewczyny jest (było, hehe) wszystko w porządku
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Fajnie to napisałeś, dziewicza pochwa :lol:
Ale to rzeczy. Każda dziewczyna jest inna, tzn budowa błony dziewiczej u każdej kobiety jest różna. U jednej kobiety błona jest tak cieniutka że pęka podczas ćwiczeń fizycznych(np szpagaty) , u drugiej pęka podczas pierwszego stosunku płciowego, a u trzeciej pęka podczas 4 stosunku( podczas pierwszego zostaje tylko naderwana, a całkowicie pęka podczas kolejnego ). Nie ma na to reguły.
Czy mozna włożyc palec? owszem.! Przecież w błonie znajduje się otwór, bo jakby krew miesiączkowa się wydostawała na zewnątrz?! :)
Jeśli chodzi o ból. Jedna boli, druga w ogóle. I taka jest prawda.
 
Do góry