Dziewczyny...

Samotna15

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja patrzę na charakter. Jak chcesz mnieć dziewczynę najpierw się z nią zaprzyjażnij. Zwjązek oparty na przyjażni jest stabilny. Ja mam przyjaciela też nie jest za ładny ale czuję coś do niego ponieważ poznałam go z innej strony tej duchowej i teraz wiem ze przyjaźń się opłaca nie żartuję.
 

Niebieski0023

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
278
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
jak każdy facet...z Marsa
Ja patrzę na charakter. Jak chcesz mnieć dziewczynę najpierw się z nią zaprzyjażnij. Zwjązek oparty na przyjażni jest stabilny. Ja mam przyjaciela też nie jest za ładny ale czuję coś do niego ponieważ poznałam go z innej strony tej duchowej i teraz wiem ze przyjaźń się opłaca nie żartuję.


Samotna15 całkowicie Cię popieram :) Związek oparty na przyjaźni jest najtrwalszy i najowocniejszy. Tym bardziej najcenniejsi są ludzie, którzy szczególną uwagę zwracają na cechy charakteru, osobowość, a nie na wygląd. Trochę się dziwię,że z takimi poglądami masz nick "samotna", ale na pewno wszystko przed Tobą. ;)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
moj qmpel nie jest ladny, nie jest wysporotawany a w dodatku ma problemy z wymowa i...wszyscy go strasznie lubia!!dlatego ze ma w sobie to cos to cos za co go lubia wszyyscy ma swietny charakter i potrafi rozsmieszyc najwiekszego ponuraka! jest smieszny, inteligentny i dla mnie to sie liczy potrafi mi pomoc i wogole strasznie go za to lubie...bo nie liczy sie wyglad tylko wnetrze...musisz w siebie uwierzyc starac sie z kims zaprzyjaznic nie zeby od razu z kims byc ale na poczatku zbudowac przyjazn..
 

Jana

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Każdy jest wyjątkowy. Nie daj się zeżreć kompleksom. Jeśli będziesz podchodził do sprawy w sposób "jestem brzydki i okropny" to sam siebie hamujesz.

PS. Od mamy się dowiedziałam, że faceci stają się naprawdę przystojni coś między 35 a 40 :D
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
zapisz sie na silke i badz pewny siebie , dziewczyny nie lubia ciap ;)
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
Na pewno jest jakaś dziewczyna której sie podobasz, tylko po prostu poszukaj jej i nie daj się pokonać kompleksom :]
 

Damien

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Piekło :]
hm.... chcesz dziewczyne??
Najpierw odpowiedź po co Ci to:]
Czy jesteś pewien że jesteś na to gotowy??
Odpowiedziałeś tak... więc powiem Ci o co tak naprawde biega, jedna z osób wyżej nie pamiętam już która to ta piekielna skleroza.... powiedziała ze charakter zmienia wygląd to nie jest takie głupie po pierwsze przestań się mazgajić wyjdź z kapleksów uwierz w siebie i weź się za siebie... Wiara czyni cuda i a ja nie wierze że Diabeł Cię poucza akurat o takich sprawach ... pewnie za blisko kościoła albo coś przechodziłem....brrrr mniejsza z tym znów się rozmarzyłem:p Uśmiechaj się często to przekonuje ludzi do Ciebie a szczegulnie płeć piękna, bądź uparty, mniej własne zdanie bądź orginalny, dowcipny, wiesz co .....najpierw to uwierz w siebie a potem to się zobaczy chłopcze a jak Ci nie pasuje żes słaby to zacznij ćwiczyć Capoeire:] tylko zadnych sterydów anaboli ani tego typu pierdół... no chyba że chcesz dostać widłami w bebechy:]......
 

aadamm158

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2006
Posty
387
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Hajnówka
eh ja kiedys blem brzydki nikt mnie nei chcail i wogule eh brak slow wkruzylem sie i zoabczylem an ludzie i tak se spojrzalem siebie i pojehalem na zakupy wydalem ponad 400 zeta kupilem se osulke pasujca do tego i tego i do fryzjera zrobilem se na panke fryzurke czlowieku czulem sie jak w niebie teraz staram sie jescze dbac o dobra cere umiem zaimponowac dziewczynom kazdej tylko ze ja chce mec ta co kocahm wiec po co ranic ine i robic im nadzieje hmmm moge ci pomuc w tym wszystkim pisz tlyko na gadu:)
 
D

Darunia15

Guest
nie patrzy sie na wygląd- tak sie tylko mówi....ale jak sie spodoba charakter to sie nie patrzy na wygląd...bo tylko na pierwszy rzut oka zwracam uwage na wyglad,a potem to na charakter
 
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Fakt zdarzaja sie dziewczyny, dla ktorych wyglad jest dosyc wazny.Sa to zazwyczaj sprawy typu zeby pokazac innym kolezanka jakiego to wspanialego i pieknego faceta sobie znalazla, czyli na pokaz.Ale pamietaj ze madra dziewczyna nie spojrzy na to jak wygladasz.Przedewszystkim zeby sobie znalezc dziewczyne musisz pokazac jej piekno swojego wnetrza:) i uwierz w siebie a wtedy bedziesz trwal w przekonaniu ze znajdziesz sobie druga polowke:)i z czasem rzeczywiscie tak sie stanie:) wystarczy wiara w siebie:) bo myslac ze jestes beznadziejny czy nie wiem jaki do niczegi nie dojdziesz:) wez sie w garsc i wyruszaj w poszukiwania:)obys znalazl kogos bliskiego twojemu serduszu:)pozdrawionka:) :papa:
 

avistak

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Dobrze byloby gdybys nauczyl sie grac na malych dudach szkockich, ja bede gral na wielkich i razem jakos damy sobie rade :D :D Wiesz, koncerty na Wyspach, duzo nowych znajomosci...

Dudziarz ma klawe zycie, a tak serio to sie za duzo nie przejmuj i bedzie dobrze ;) nawet jesli teraz nie masz tuzina dziewczyn, to nie znaczy, ze nie znajdziesz w koncu tej jedynej, ktora bedzie mial gdzies to, ze wedlug kogos nie jestes najprzystojniejszy ;)

Swoja droga ogladalem ostatnio film zdaje sie o Mauretanii, gdzie... zupelnie inaczej wyglada piekna kobieta, niz w Europie czy Ameryce:) Otoz, jezeli dziewczyna chce miec powodzenia, musi miec przede wszystkim przynajmniej 100kg ;) wtedy mezczyzna wie, ze bedzie mial z nia dobrobyt :bag:

Takze w kazdym razie dudy wymiataja. Pozdrawiam :)
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
eh ja kiedys blem brzydki nikt mnie nei chcail i wogule eh brak slow wkruzylem sie i zoabczylem an ludzie i tak se spojrzalem siebie i pojehalem na zakupy wydalem ponad 400 zeta kupilem se osulke pasujca do tego i tego i do fryzjera zrobilem se na panke fryzurke czlowieku czulem sie jak w niebie teraz staram sie jescze dbac o dobra cere umiem zaimponowac dziewczynom kazdej tylko ze ja chce mec ta co kocahm wiec po co ranic ine i robic im nadzieje hmmm moge ci pomuc w tym wszystkim pisz tlyko na gadu:)
Gdybym był dziewczyną, raczej by mi to nie zaimponowało :D
Dla mnie takie odpicowanie się na glac i zrobienie z Siebie piękności
to założenie maski na swoją twarz. Wyglądem, można zrobić wrażenie
owszem, ale na jak długo ?? Niestety wszystkiego zapudrować się nie da...
A może stety ;)
Mi takie coś nie potrzebne :)

...
Wiele osób mało i miało podobny problem do Ciebie, i co robiło szukało w necie
takie dziewczyny czy to na gadu, czy na jakimś czasie. Noi znalazło ;)
 

Maggot

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sandomierz
Ej , chłopcze! Głowa do góry :). Znajdź w sobie coś pozytywnego. Znajdź pasję i zainteresowania , zapisz się do jakiś kółek , pokaż , że jesteś interesującym człowiekiem. A jeśli czujesz , że coś nie tak z wyglądem to spytaj jakąś zaufaną dziewczynę , by szczerze Ci powiedziała co jest nie tak , byś mógł to skoregować. Jest teraz tyle możliwości! Możesz zmienić styl ubioru , fryzurę , jeżeli masz problemy z cerą to są kosmetyki... Naprawdę możesz mieć wpływ na to jak CIę odbierają dziewczyny ;-).
 
Do góry