Dziewczyny O Wypowiedź Proszę

snowboarder

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Ze snieżnego stoku skąpanego w złocistym słońcu ;)
No dziewczyny wykazać się proszę fantazją i dać mi odpowiedź: jaki facet byłby najlepszy? Dla jakiego faceta zarywałbyście noce? z jakim było by wam dobrze? czym facet może wam zaimponować, a czym wręcz przeciwnie...

ps. czasami to sądze, że wam się nie da dogodzić :szuka:
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
napewno szczery bo nienawidze kłąmstwa i chamstwo a tak pozatym to zeby był sobą uśmiechał sie i tyle :)
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
ps. czasami to sądze, że wam się nie da dogodzić :szuka:
ehehe
To też prawda ;)

A co do pytania zawartego w temacie to napewno dzentelmen :)
Tylko o takich rzeczywiście trudno :)
A poza tym zadbany, uśmiechniety, inteligentny, mający coś do powiedzenia :)
 

KoB!eTa_DeMoLkA

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
po pierwsze szczery i wyrozumiały to jest dla mnie najważniejsze no i musi mieć w sobie to coś co mnie przyciągnie i sprawi, że pozostane na dłużej :)
 

tremolo

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Najważniejsze żeby był szczery, inteligentny, grzeczny, nie popisywał się i nikogo nie udawał.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
rozumiem, ze nie masz na mysli ideału ? Bo typowe zjawisko, które by zaistniało, to odpowiedźi: nie ma ideałów. Więc nie ma i tematu. Jednak jesli chodzi o chłopaka, to chciałabym, zeby był przyjacielem. Żebyśymy potrafili rozmawiac bez konca, na kazdy temat, zeby smial sie ze mna i pocieszął, keidy ejstesm smutna, zebym mogła spokojnie powiedziec, ze to chłopak, którego kocham. Za wszystko. Nawet za wady. Za wszystkie defekty ;), niedoskonałosci. Żeby był szczery, wyrozumialy na wszystkie dewiacje i jakis narodzon6y z biegiem czasu reflekcjonizm. zeby mnie kochał, jaką jestem- chociaz mam brzydkie nogi, brwi i Bóg wie co jescze. Żeby był opiekunczy i lojalny. Był sobą. Osobą, która pokocham. zebysmy razem mogli milczec. Żeby był godny mojego zaufania, zeby ufal mnie...
 

Paula1989

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z Łodzi :)
Szczery, wierny, wesoły... No i reszta zazwyczaj wychodzi w praniu ;) A tak serio to nie wiem. Nie chce mowic za duzo. Nie ma idealow przecie...

Wiesz, z tym, ze trudno nam dogodzic to ja nie wiem :p Ja tez czesto chlopakow nie rozumiem :p
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
dla mnie śmiały i wesoły. musi być sobą. nie cierpie głowy trzymanej za wysoko i zbyt dużej pewności siebie.

:))
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
Nawet jesli próbuje udownić, że jest wart czyichś uczuć???--- uczuc nie trzeba udowadniac- albo ktos w nie wierzy a jak nie to trudno, widocznie nie jest wart twoich uczuc!

dziewczyny w dzisiejszych czasch chca aby im udowadniac uczucia- jesli nie sa pewne swoich- tego zadaja! to jest glupota- jak jeden przed drugim sie plaszczy.
 

snowboarder

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Ze snieżnego stoku skąpanego w złocistym słońcu ;)
Nawet jesli próbuje udownić, że jest wart czyichś uczuć???--- uczuc nie trzeba udowadniac- albo ktos w nie wierzy a jak nie to trudno, widocznie nie jest wart twoich uczuc!

dziewczyny w dzisiejszych czasch chca aby im udowadniac uczucia- jesli nie sa pewne swoich- tego zadaja! to jest glupota- jak jeden przed drugim sie plaszczy.

Nie moge się zgodzić... udowadnianie swoich uczuć to jest płaszczenie się?! zabierając dziewczynę na spacer, do kawiarni, na kolacje, wreczając jej kwiaty- czy facet robiąc to bedzie się płaszczył? nie. myśle, że bedzie chciał wyrazić to, że kogoś kocha i zależy mu...
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
rozumiem, ze nie masz na mysli ideału ? Bo typowe zjawisko, które by zaistniało, to odpowiedźi: nie ma ideałów. Więc nie ma i tematu. Jednak jesli chodzi o chłopaka, to chciałabym, zeby był przyjacielem. Żebyśymy potrafili rozmawiac bez konca, na kazdy temat, zeby smial sie ze mna i pocieszął, keidy ejstesm smutna, zebym mogła spokojnie powiedziec, ze to chłopak, którego kocham. Za wszystko. Nawet za wady. Za wszystkie defekty ;), niedoskonałosci. Żeby był szczery, wyrozumialy na wszystkie dewiacje i jakis narodzon6y z biegiem czasu reflekcjonizm. zeby mnie kochał, jaką jestem- chociaz mam brzydkie nogi, brwi i Bóg wie co jescze. Żeby był opiekunczy i lojalny. Był sobą. Osobą, która pokocham. zebysmy razem mogli milczec. Żeby był godny mojego zaufania, zeby ufal mnie...
o tak właśnie :) i jeszcze zabawny :) ( ale nie błazen <_< )
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
o tak właśnie i jeszcze zabawny ( ale nie błazen )
yhy ;)

A snmowborder ma racje, to nie płaszczenie się. Mówią, ze miłość jest bezinteresowna, ale przeciez w zamian oczkujemy miłości. Czlowiek robi tyle rzeczy interesownie, ale nie z własnego egoizmu, chodząc do pracy, rpzeciez trzeba oczekiwać wypłaty.
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
musi mieć poczucie humoru, być opiekuńczy,czuły i kochany :p i oczywiście zawsze ze mną szczery
dobrze widziane także jak ma swoją pasje
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
musi miec to coś ;)
mieć poczucie humoru ;)
nie udawać kogoś kim nie jest ;)
po prostu byc sobą ;)
 
Do góry