Dziewczyny na forum

Ziarno

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Kurde jestem na tym forum i od tej pory co tu jestem to zdecydowanie wieksza czesc uzystkownikow to dziewczyny :zdziwko: pierwszy raz widze zeby bylo wiecej dziewczyn jak chlopakow na forum :zdziwko: ... Moim zdaniem na tym forum powinno sie pojawic wiecej tematow zwiazanych z tematyka komputery bo wogole nie ma :zdziwko: i mnie to zdziwilo :przestraszony: ADMINIE ZROB COS Z TYM FORUM !!! :D
 

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
Ziarno, a czy to jest zle ze jest tyle dziewczyn ?? ale wlasciwie zastanowmy sie nad tym , moze problem tkwi w tym ze dziewczyny bardziej odwiedzaja te wszystkie milusie (to nie ma teraz zwiazku z milusia) strony na ktorych reklamuje sie to forum ??
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
38
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Ziarno napisał:
Kurde jestem na tym forum i od tej pory co tu jestem to zdecydowanie wieksza czesc uzystkownikow to dziewczyny pierwszy raz widze zeby bylo wiecej dziewczyn jak chlopakow na forum ... Moim zdaniem na tym forum powinno sie pojawic wiecej tematow zwiazanych z tematyka komputery bo wogole nie ma i mnie to zdziwilo ADMINIE ZROB COS Z TYM FORUM !!!

1) Nie pisz taki tematów nigdy temat ". . . " <- nic nie określa!
2) nie reklamuj stron w stopce prosimy - od tego jest dział reklama

3) Odpowiedź na Twojego posta: Dziewczyny górą? hmmm... A co proponujesz zrobić? Działy gry, internet, www, sex, elektronika, sport.... itp. SĄ :p Więc... (?)
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Dorunia, he he :D

Ziarno, :hyhy: Działy dla prawdziwych MĘŻCZYZN są! Czego wiecej chciec??? CO bys chciał wiecej dodać??


Pozdrawiam
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
I bardzo dobrze że jest więcej dziewczyn. Na moim kierunku studiów (informatyka) dziewczyn jest tylko 6 na całe 90 osób, więc ciesze się że przynajmniej tutaj można częściej porozmawiać z piękniejszą połówką populacji :D
 

Ziarno

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Nie no może dodać tematy Software i Hardware to są dobre tematy :p

P.S.
milusia32 napisał:
Tux, ładnie powiedziane :]

Dorunia, PraFda ;)

Nie uważacie że to spam ? :hyhy:
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Ziarno, coś Ci w POSPISIE nie wyszło :p
NIE uwazam ze to SPAM - ale uwazam ze ty juz złamałes regulamin i załsugujesz na OSTRZEZENIE :hyhy:.... :)

Miłego dnia
Pozdrawiam

PS: jak chcesz to rób sobie gdzies takie TEMATY - specjalnych DZIAŁOW one raczej nie potrzebują... NO chyba ze Angel zdecyduje inaczej :p
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Eeee tam, dobrze jest. Przynajmniej mozna poczuc sie jak rodzynek (rodzynki) w ciescie :p

btw: ziarno, extra gifa masz :hyhy:
 

Ziarno

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiem wiem że fajny gif :hyhy:

P.S. Możecie mi powiedzieć co mam wpisać tam gdzie pisze komena " [You] " bo chce aby pokazywał się tam kogoś nick :p
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
No to dobrze piszesz....wpisz tylko [y o u] tylko BEZ odstępów miedzy literami i nawaisy kwadratowe tez maja byc

to jest przyklad [you:d3a0a28ac5]

Niezauważyłęm....dobrze napisałeś.
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Highlander, mi wogóle łatwiej jest sie dogadać z dziewczynami.....tylko tematu niemam jezeli ta dziewczyna mi sie podoba....
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Ziarno, teee! nie lubisz kobiet?
My nie dość, że piękne to jeszcze do tego kochane :hyhy:
z nami nie da się nudzić :D
 
Do góry