DZIEWCZYNY MUSICIE MI SZYBKO POMOC :D

Damian Merlyn

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Pisze w kaciku kobiecym bo na pewno rozwiejecie moje watpliwosci. Mam kumpla, ktory chce sie ze mna zalozyc, ze jak wyrwie sobie penseta wlosy np. na przedramieniu to ze mu juz nie odrosna... Blagam was powiedzcie mi czy to prawda, bo moge sie z nim zalozyc i wygrac flaszke :D strasznie jest pewny siebie a mi sie nie wydaje zeby to byla prawda, dlatego prosze was o rade :p z gory dziekuje :*
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
o matko i córko, mężczyźni :D
ODROSNĄ!!! :lol: zaręczam Ci,że odrosną :lol:

spójrz np na kobiety, które pęsetą regulują sobie brwi - musimy to robić regularnie, bo niestety odrastają :)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
oczywiście że odrosną :) tak samo jak na przykład brwi :/
 

Damian Merlyn

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
haha dzieki :) powiedzcie mi tylko jeszcze, czy jedyna w takim razie metoda jest zabieg laserowy, czy jest jeszcze jakas inna metoda, bo jezeli jest to zrobie z nim jeszcze drugi zaklad, boten cwok mi nie uwierzy! :D tylko to mi powiedzcie i dam wam spokoj :p
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Laserem też odrosną... dopiero po kilku zabiegach może być tak, że przestaną rosnąć ;) ale nikt pewności na to nie da... Jednemu odrosną innemu nie.
 

gazowana

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
nie zawsze :p moja mam raz wydepilowała sobie brwi i już jej więcej nie urosły :p
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
nie zawsze :p moja mam raz wydepilowała sobie brwi i już jej więcej nie urosły :p

Ty weź mnie nie strasz :niepewny:

Ja sobie niedawno znowu upaliłam brwi i rzęsy :/

Pierwszym razem odrosły, więc nie chce słyszeć innej opcji :D
 
W

wroneczki4

Guest
O ile mi wiadome, to włosy by nie odrosły jakbyś je spalił razem z cebulką, ale samo wyrwanie pęsetom nic nie da ;)
 
W

Wonka

Guest
Ehh ależ mężczyźni są ignorantami w kwestii urody jakkolwiek pojmowanek :) Włosy odrosną, to bez dwóch zdań. Zabiegi laserowe to w zasadzie chyba jedyny znany mi sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia. Zabieg taki jednak trzeba powtórzyć minimum 3 razy żeby efekty były widoczne. Śmiało zakładaj się z kumplem i daj nam znać jak smakowała to wygrana flaszka ;-)
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
one zawsze odrastaja;P gdyby nie odrastaly to kobieta by nie musiala sie depilowac co jakis czas.
 
Do góry