Dziewczyna zachorowała i nie odpisuje...

C

Czart

Guest
"Meh, są jeszcze kobiety, które nie kładą sobie kilogramów na twarz i może autor ma szczęście i to jedna z nich ^_^"
1347988901_nh9rxh_600.jpg



"Zależy co rozumiemy przez ono piękno. Jeśli tylko wygląd fizyczny, to moim zdaniem można się przyzwyczaić. Natomiast w przypadku:
To można się zachwycać cały czas ;)"
Jeśli ktoś ma do zaoferowania tylko wygląd fizyczny, szybko może on zmierznąć. Z drugiej strony, nie przypominam sobie, bym kiedykolwiek spotkał piękną kobietę (kwestia gustu), której jedynym atutem jest ładna buzia. Trudno mi to wyjaśnić.

" że po opadnięciu tej pierwszej chemii przestają się starać. Oczywiście jest też w tym dużo kobiecej winy, bo większość na to po prostu pozwala, albo spotyka się z takimi szujami..."
Mnie osobiście przeraża taka wizja. Rozumiem - codzienność. Lecz rozrywki, które ograniczają się do wspólnego oglądania seriali i wypadów do supermarketu? Życzenia urodzinowe, imieninowe, świąteczne - puste wyrazy, powtarzane czasami nawet w tej samej kolejności. Są takie pary, a ja zastanawiam się czy nie jest im nudno. To nie jest moja sprawa.

"Czarciku-gdzie napisałam o warstwie pudru?Skupiłeś się na czymś o czym nie pisałam.Zwyczajnie chodziło mi o to,że na początku znajomości,gdy facet podoba nam się -nie chcemy,aby oglądał nas w mało komfortowych sytuacjach."
Jak pięknie mi słodzisz. :zakochany:

Nie było nic o warstwie pudru. Skupiłem się na czymś, o czym nie pisałaś. Doskonale wiem o tym. Nie staram się nic wmawiać, dopowiadać. Doskonale wiem również, że panie nie lubią być oglądane w niekomfortowych sytuacjach. A ja chciałem powiedzieć, że to nic strasznego, że nie tylko zakochany nie "przestraszy" się na widok kobiety w "nieładzie".
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Czart napisał:
Przykre doświadczenia. Kwiaty i komplementy wyłącznie od "święta".
Nie będę się rozdrabiać , ale nie zaprzeczę , ani nie potwierdzę.




skeett napisał:
To chyba najgorsze co by zrobił po pierwszym spotkaniu, pokazał że mu zależy...
Ja wiem , że trudno w to uwieżyć , ale są jeszcze dziewczyny , które nie bawią się uczuciami i jeżeli się z kimś spotykają , to nie dlatego żeby wypelnić sobie czas i opowiadać koleżankom , tylko dlatego ,że naprawdę jej zależy.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Napisałabym , że Twoja strata , ale zważywszy na to ,że większość kobiet jest jaka jest - Twoje podejście uważam za uzasadnione.
Mam nadzieję ,że kiedyś się rozczarujesz. Pozytywnie
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
Ja również mam taką nadzieję... ;) Czas pokaże, a wtedy przyznam Ci rację, tylko w duchu.
 
Do góry