Dziewczyna z Europy Wschodniej

NiktWazny8

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
104
Punkty reakcji
0
Witam was. Jakiś czas temu poznałem dziewczynę z Europy Wschodniej. Przez około miesiąc po poznaniu mieliśmy ze sobą kontakt na Skype. W końcu postanowiliśmy się spotkać (niestety odległość jest dosyć duża). Spędziliśmy razem weekend. Jest zaradna, dosyć atrakcyjna i inteligentna. Ci, którzy czytali moje poprzednie wpisy pewnie myślą, że jest super. No właśnie nie do końca. To nie jest tak, że na miejscu nie ma fajniejszych kobiet. Po prostu ciężko mi tutaj na miejscu kogoś sobie znaleźć. Po drugie chciała mnie wrobić w dziecko. Po prostu chciała uprawiać seks bez prezerwatywy. Tłumaczyła się, że prowadzi kalendarzyk małżeński, ale wiecie jak to jest. Po trzecie jest we mnie już tyle nierozładowanej agresji i złości, że szanse na jakikolwiek związek są coraz mniejsze. Sam już nie wiem co robić.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Ożeń się, Zobaczysz, że prezerwatywa trochę psuje przyjemność.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Nierozładowana złośc i agresja ? Zacznij uprawiać sport, najlepiej taki, w którym musisz rywalizować (np. piłka nożna). Wtedy adrenalina, agresja automatycznie znajduje ujście...
 

NiktWazny8

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
104
Punkty reakcji
0
Ożeń się, Zobaczysz, że prezerwatywa trochę psuje przyjemność.
Sama na mnie wskoczyła, więc można powiedzieć, ze zakosztowałem seksu bez prezerwatywy, ale nie wystrzeliłem w niej
Nierozładowana złośc i agresja ? Zacznij uprawiać sport, najlepiej taki, w którym musisz rywalizować (np. piłka nożna). Wtedy adrenalina, agresja automatycznie znajduje ujście...
Uprawiałem, ale to nic nie daje. Faktycznie, jak człowiek jest zmęczony i położy się na wersalce i włączy sobie jeszcze w miarę spokojną muzykę to emocję od razu opadają. Tylko, że na drugi dzień wszystko wraca do stanu poprzedniego. Zresztą do tej pory uprawiam sport, chociaż nie startuję już na żadnych zawodach.
A tak właściwie to czego Ty chcesz?
Zwiąku? Wolności? Kobiety?
Związku z kobietą :D
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Związku z tą kobietą?-czy ogólnie ?Czujesz coś do niej?Może chce mieć dziecko z polakiem,żeby tu zamieszkać i tylko o to jej chodzi-odpowiada ci to?
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Nikt, związek to pojęcie baaardzo rozległe.
Jej zachowanie (z Twojego opisu) wydaje mi się naturalne, Jeśli się mylę i ona będzie chciała Cię poślubić, bo dziecko, to może być konieczne badanie DNA. Wybieraj opcję przedślubną ...
Pierwsi Piastowie z kandydatką na żonę nie obcowali przez siedem miesięcy i przez ten czas kazali narzeczonej pilnować. Chcieli mieć pewność zachowania w potomku połowy krwi Piastów.
Znacie oboje ten sam język. Może niech ona pozna Twój pogląd na Wasz związek, a Ty zapoznasz się z jej oczekiwaniami?
 

NiktWazny8

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
104
Punkty reakcji
0
Pewnie masz rację i pewnie tak bym zrobił, gdybym miał jakąś inną na miejscu. Natomiast w tej sytuacji mam wybór- ona, albo MOŻE za 5 lat znajdę sobie inną. Rozumiesz?
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Dlaczego niby za 5 lat?Zresztą brać dziewczynę bo innej akurat nie ma -to chyba kiepski powód.
 
0

03092010

Guest
masz chyba kiepskie mniemanie o sobie. moze zacznij od tego, zeby popracowac na swoja samoocena. bo i Twoj nick tez zostawia wiele do zyczenia..
 

gusia1755

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Zeby kogos wrobic w dziecko to trzeba go troche poznac, musi to byc czlowiek odpowiedzialny. Poza tym generalnie to glupota, kiedys nawet sama chcialam tak zrobic bylemu. Ale zrozumialam ze jak mozna wrobic? Jak ktos nie kocha to po co z nim byc? Poza tym dziecko nic nie zmieni i raczej i tak nie bedziecie razem. pozanj ją to ocenisz, to ze chciala seks bez gumki nie znaczy ze chciala cie wrobic! A jesli tak to jest glupia.
 

NiktWazny8

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
104
Punkty reakcji
0
Zeby kogos wrobic w dziecko to trzeba go troche poznac, musi to byc czlowiek odpowiedzialny. Poza tym generalnie to glupota, kiedys nawet sama chcialam tak zrobic bylemu. Ale zrozumialam ze jak mozna wrobic? Jak ktos nie kocha to po co z nim byc? Poza tym dziecko nic nie zmieni i raczej i tak nie bedziecie razem. pozanj ją to ocenisz, to ze chciala seks bez gumki nie znaczy ze chciala cie wrobic! A jesli tak to jest glupia.
A co jeśli chce obywatelstwo polskie?
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
A Ty jesteś przeciwny, by dać jej obywatelstwo polskie?
Że niby potem zechce się rozwieść? Bardzo by Ci to przeszkadzało?
Jedynym prawdziwym zagrożeniem są alimenty. Wykluczasz powstanie między wami głębszego uczucia i tylko na wzajemnej obsłudze łóżkowej Ci zależy?
 

ernest_debesciak

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
580
Punkty reakcji
5
Po drugie chciała mnie wrobić w dziecko. Po prostu chciała uprawiać seks bez prezerwatywy.
kup jej na bazarku polski paszport :) i po kłopocie :)
Jak już zobaczy jak się żyje w Unijnej Polsce - odda Ci paszporcik - zwróci koszta i z pewnością spindoli spowrotem na Wschód...
Jeszcze nie jest świadoma tego - jaki tu jest rasizm!! Jak już posmakuje - odechce się Polski...
bo... moim zdaniem, chyba nie ma gorszego kraju dla obcokrajowców jak POLONIA... he,he
Doskonale wiedzą o tym już Ukraińcy i Bułgarzy.
 

NiktWazny8

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
104
Punkty reakcji
0
A Ty jesteś przeciwny, by dać jej obywatelstwo polskie?
Że niby potem zechce się rozwieść? Bardzo by Ci to przeszkadzało?
Jedynym prawdziwym zagrożeniem są alimenty. Wykluczasz poastanien między wami głębszego uczucia i tylko na wzajemnej obsłudze łóżkowej Ci zależy?
Przeszkadzałaby mi natomiast ściema. Ona mi wielokrotnie wyznawała miłość. Poza tym nie szukam małżeństwa. Przynajmniej nie na studiach. O rozwodzie już nie wspominając.
kup jej na bazarku polski paszport :) i po kłopocie :)
Jak już zobaczy jak się żyje w Unijnej Polsce - odda Ci paszporcik - zwróci koszta i z pewnością spindoli spowrotem na Wschód...
Jeszcze nie jest świadoma tego - jaki tu jest rasizm!! Jak już posmakuje - odechce się Polski...
bo... moim zdaniem, chyba nie ma gorszego kraju dla obcokrajowców jak POLONIA... he,he
Doskonale wiedzą o tym już Ukraińcy i Bułgarzy.
Wszędzie jest rasizm. W Polsce najgorzej dotknięci rasizmem są jednak Romowie, Żydzi...
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Zresztą do tej pory uprawiam sport, chociaż nie startuję już na żadnych zawodach.
A uchyl rąbka tajemnicy i zdradź jaki to sport? Któryś raz już się ten temat przewija w twoich wątkach i jestem ciekawa.

Nie martw się, tym razem nie będę Ci truła o tym, że nie słusznie oceniasz siebie i być może swoje otoczenie.

W sumie to mi Ciebie szkoda (i nie pisze tego żeby Ci dopiec) ale tak mi się wydaje, że fajny z Ciebie chłopak, tylko jakoś tak pechowo trafiasz na nie odpowiednie kobiety.

Jeśli chodzi o poznawanie kobiet to chyba wszelkie możliwe sposoby wraz z portalami randkowymi były omawiane.

Jedyne co mogę Ci napisać, to żebyś się nie poddawał i tak nie załamywał :)
Jeśli z tą dziewczyną miło spędzasz czas, to miło z nią spędzaj czas. Nie musisz się od razu angażować, żenić i płodzić dzieci :)

Co do seksu, zawsze możesz postawić warunek, seks OK ale z gumką.

Zawsze Ci jej towarzystwo trochę czas zapełni a i frustracja może również opadnie :)
 

NiktWazny8

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
104
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o poznawanie kobiet to chyba wszelkie możliwe sposoby wraz z portalami randkowymi były omawiane.
I niemal wszystkich próbowałem
Jeśli z tą dziewczyną miło spędzasz czas, to miło z nią spędzaj czas. Nie musisz się od razu angażować, żenić i płodzić dzieci :)

Co do seksu, zawsze możesz postawić warunek, seks OK ale z gumką.

Zawsze Ci jej towarzystwo trochę czas zapełni a i frustracja może również opadnie :)
Cały problem w tym, że ona siedzi teraz u siebie
 
Do góry