Dziewczyna Z Dziewczyną

grzesiu61

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
9
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraków
ja też.
A co do tego że polacy wierzą w stereotypy (co ty kosmitko mi już zarzucałaś w podobnej sprawie) to uważam że w tej sytuacji nie sa to stereotypy, chodzi tu raczej o to że polskie społeczeństwo nie jest tak zepsute jak to na zachodzie. Polaków nadal gorszą takie rzeczy jak puszczanie się nieletnich, ku****** ubrane nastolatki na ulicach, czy usilne kreowanie się jeszcze dzieci na bardzo dorosłych. KOSMITKO może tobie uda się wkońcu 'ruzyć baniakiem' i uruchomić reszte twoich szarych komórek. -nadal uwarzam cię za osobę o niskim pozimie inteligencji, kreującą się na tanią....

hahhahhahahhahahaha w jakim ty świecie żyjesz

"Polaków nadal gorszą takie rzeczy jak puszczanie się nieletnich, ku****** ubrane nastolatki na ulicach, czy usilne kreowanie się jeszcze dzieci na bardzo dorosłych."

Kogo to gorszy?? Chyba Ciebie i Twoja babcie. I co nazywasz puszczaniem??

I nie krytykujcie nikogo za ilość partnerów. Pewnie jest ładna i ma powodzenie. A może ta krytyka to efekt zazdrości??
 

k-j-a

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
249
Punkty reakcji
0
Wiek
34
hahhahhahahhahahaha w jakim ty świecie żyjesz

"Polaków nadal gorszą takie rzeczy jak puszczanie się nieletnich, ku****** ubrane nastolatki na ulicach, czy usilne kreowanie się jeszcze dzieci na bardzo dorosłych."

Kogo to gorszy?? Chyba Ciebie i Twoja babcie. I co nazywasz puszczaniem??

I nie krytykujcie nikogo za ilość partnerów. Pewnie jest ładna i ma powodzenie. A może ta krytyka to efekt zazdrości??
1. w jakim świecie? - no w takim co ty, chyba że masz jakąś inną na to teorie?
2. owszem mnie to gorszy.a moją babcie?- mysle ze tez
3. co nazywam puszczaniem? przeczytaj wyżej wypowiedzi to może na to wpadniesz (a na przyszłość: nie warto wypowiadać się w temacie, który zna się tylko po tytule)
4. mamy nie krytykować nikogo za ilość partnerów? wypowiadam swoje zdanie na ten temat, które może sie roznić od twojego ograniczonego przez twój mózg. to ze masz pusto we łbie nie oznacza ze reszta ludzi musi podzielać twoje zdanie mocno odznaczające się od mojego. ps. będę krytykować ludzi, ktorych czyny naruszają moje wewnętrzne odczucia, moze ci sie to niepodobac... ale to osobiście mam w :cenzura:.e
5. krytyka to nie jest efekt zazdrości, gryż nigdy nie cierpiałam na brak powodzenia, jednak jak kazda inteligentna osoba zdaje sobie sprawe ze nie musi być to odrazu motorem, który pcha mnie do łózka z byle kim

zapewne uzywasz sobie z naiwności dziewczyn skoro masz takie zdanie na ten temat?
 

grzesiu61

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
9
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraków
1. w jakim świecie? - no w takim co ty, chyba że masz jakąś inną na to teorie?
2. owszem mnie to gorszy.a moją babcie?- mysle ze tez
3. co nazywam puszczaniem? przeczytaj wyżej wypowiedzi to może na to wpadniesz (a na przyszłość: nie warto wypowiadać się w temacie, który zna się tylko po tytule)
4. mamy nie krytykować nikogo za ilość partnerów? wypowiadam swoje zdanie na ten temat, które może sie roznić od twojego ograniczonego przez twój mózg. to ze masz pusto we łbie nie oznacza ze reszta ludzi musi podzielać twoje zdanie mocno odznaczające się od mojego. ps. będę krytykować ludzi, ktorych czyny naruszają moje wewnętrzne odczucia, moze ci sie to niepodobac... ale to osobiście mam w :cenzura:.e
5. krytyka to nie jest efekt zazdrości, gryż nigdy nie cierpiałam na brak powodzenia, jednak jak kazda inteligentna osoba zdaje sobie sprawe ze nie musi być to odrazu motorem, który pcha mnie do łózka z byle kim

zapewne uzywasz sobie z naiwności dziewczyn skoro masz takie zdanie na ten temat?

k-j-a WYBACZ MI

temat przeczytalem od poczatku - ale Ty wiesz lepiej WYBACZ MI

na przyszlosc to rozwaze opcje zeby sie wogole nie wypowiadac - wiec WYBACZ MI

moim pogladem jest ze twoje poglady sa zacofane i przesiakniete tradycjonalizmem- ale ty wiesz lepiej wiec WYBACZ MI

mozg mi narazie jedna rzecz ograniczyl - zrozumienie takich ludzi jak Ty - ale ty wiesz lepiej wiec WYBACZ MI

nikogo nie zmuszam do podzielenia mojego zdanie ale Twojego tez moga nie podzielac - ale ty pewnie wiesz lepiej wiec WYBACZ MI

krytykuj dalej tych ktorych bedziesz uwazac za winnych krytyki a ja bede krytykowal tych ktorych ja uwazam za winnych krytyki (w tym twoje tradycjonalne poglady) - ale pewnie twoje krytyki sa sluszniejsze wiec za moje WYBACZ MI

ja zdaje sobie sprawe ze atrakcyjnosc i powodzenie nie musi byc motorem ktory pcha do luzka (nie musi - ale moze pchac do luzka) ale Ty wiesz lepiej wiec WYBACZ MI

i mimo ze mam w :cenzura:e to co piszesz to WYBACZ MI za to ze nie kazdy moze podzielac twoje zdanie. Pragne Cie przeprosic za to ze nie mam takiego zdania jak Ty. I pragne przeprosic za tych forumowiczow ktorzy nie maja takiego zdania jak Ty za roznice zdan.

Osiagniecie twojego przebaczenia stalo sie dla mnie priorytetowym celem w zyciu.

P.S. Przepraszam za OT. Ale nie moglem zaryzykowac braku przebaczenia.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
jest bi wiec robiła to juz takze z mezczyzna...
Czy kobieta musi stracić dziewictwo - "robić to" z mężczyzną - żeby powiedzieć o sobie, że jest heteroseksualistką? Jeśli nie, to skąd zacytowana przeze mnie konkluzja? Jak dla mnie jest z gruntu błędna.

co powiemy o 17 latce która rzneła sie np z 5 kolesiami w swoim zyciu? mi jedno słowo przychodzi do głowy... co za róznica kobieta czy facet. dawanie sie na prawo i lewo i tak czyni z tak młodej osoby... [sami sobie dopowiedzcie]
Nie chce mi się sprawdzać w regulaminie, ale tam jest chyba coś o obrażaniu... Przynajmniej powinno być. I z tego, co mi wiadomo, obrażanie, to nie tylko użycie wulgaryzmu bezpośrednio odnośnie jakiejś osoby. Spoko, rozumiem, że masz prawo do własnego zdania, do ocenienia kogoś niepochlebnie, ale intryguje mnie, co Twoim zdaniem daje Ci prawo do stwierdzenia, że "daje się na prawo i lewo". Czy, że się "rżnęła". "Pieprzyła się". Nie wiem, może się znacie i wiesz, że faktycznie dziewczyna "daje na prawo i lewo" - czyli komu i gdzie popadnie, w takim wypadku przepraszam. Ale jeśli nie, to wyjaśnij mi swoje insynuacje.

a nie skrytykowałbys 17 latki w ciazy?
W znakomitej większości przypadków bym skrytykowała, ta mniejszość to na ofiary gwałtów, manipulacji, tragicznego pecha itd. Mniejszości bym współczuła. Głupocie współczuć nie zamierzam.

głowe dam ze gdyby tu dziewczyna zaczeła sie zalic ze jest za młoda na bobo to padłoby stwierdzenie ze jak na sex była dosyc dorosła to i na dziecko nie jest za wczesnie.
Nie wiem, od kogo. Ja uważam, że gotowość na seks nijak nie jest tożsama z gotowością do macierzyństwa. Od tego są środki antykoncepcyjne, żeby się przed niechcianą ciążą ustrzec.

dla mnie 17 latka która ma za soba kilku partnerów nie zasługuje na szacunek.
Cóż, co wobec tego powiedzieć o osobie, która decyduje, kto zasługuje, a nie zasługuje na szacunek, kierując się domysłami i jednym postem...? ;)

a jak to wygląda 'technicznie' ze tak spytam?
Napisz mi, jak wygląda "technicznie" stosunek z mężczyzną, a napiszę Ci per analogiam jak wygląda stosunek z kobietą, bo na razie nie mam pojęcia, jakich informacji oczekujesz...

Tak na marginesie - jestem biseksualna i miałam partnerów, po prostu pytanie jest dla mnie niejasne.
 

bioly777

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Sama krytykujesz 17 latke co uprawiala sex:(wg mnie co jest rzecza normalna w tym wieku) a ty jestes les i tak samo moga cie krytykowac inni a nie powinni...to jest rzecz ludzka!!! BB)
 

withblueeyes

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
ja też.
A co do tego że polacy wierzą w stereotypy (co ty kosmitko mi już zarzucałaś w podobnej sprawie) to uważam że w tej sytuacji nie sa to stereotypy, chodzi tu raczej o to że polskie społeczeństwo nie jest tak zepsute jak to na zachodzie. Polaków nadal gorszą takie rzeczy jak puszczanie się nieletnich, ku****** ubrane nastolatki na ulicach, czy usilne kreowanie się jeszcze dzieci na bardzo dorosłych. KOSMITKO może tobie uda się wkońcu 'ruzyć baniakiem' i uruchomić reszte twoich szarych komórek. -nadal uwarzam cię za osobę o niskim pozimie inteligencji, kreującą się na tanią....

Zgadzam się w zupełności.
Czasami az starch wyrazić swoje zdanie, zaraz się jest wyzywanym od zacofańców... <_< :bag:
yyy....
To także nietolerancja.... wiec o czym my tu mowimy.
Zreszta kazdy ma prawo wyrazac wlasne zdanie.
Duza liczba partnerow seksualnych nie swiadczy dobrze, seks jest traktowany wtedy przedmiotowo, tylko jako zaspokojenie zachcianki. Wybaczcie ale nie wyobrazam sobie czegos takiego.
I ch***uj zaraz bedzie nagonka moge sie zalozyc ^^
haha a moglam być kól i iść za 'stadem baranow' [przyslowiowo^^].

I bez obrazy z nikim nie chce sie kłocic, niech nikt nie bierze tego do siebie.






Hm. Ja jestem biseksualna, ale nie znalazlam odpowiedniej partnerki :p jestem bardzo wybredna. Zreszta przeciez w zwiazku nie chodzi tylko o sex.
[To tak odnośnie do tematu.]
 
B

Blancaaa

Guest
kobieta z kobieta hmmm to moze ujdzie w tłoku ale nie chcialabym tego doswiadczyc, poprostu ie interesuje mnie to ...mezczyzna z mezczyzna o Boze fujjj, nie chcialabym takiego widoku zobaczyc
 
B

Blancaaa

Guest
nom niektorym osobom to nie przeszkadza a niektore osoby o tym nie mysla:)chodz moja kolezanka calowala sie z kolezanka ale seksu nie uprawialy
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
chodz moja kolezanka calowala sie z kolezanka ale seksu nie uprawialy
Podobnie zresztą jak zasadnicza większość kobiet - niezależnie od orientacji seksualnej. Kobiety nie robią dookoła tego takiego halo jak mężczyźni, dla których pocałunek z osobą tej samej płci to samobójczy zamach na męskość >.<
 
Do góry