Dziewczyna Z Dziewczyną

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
mi sie wydaje ze kobieta wobec kobiety potrafi byc delikatniejsza wiec to zalezy od nich czy lubia jakies ostre jazdy :p czy namietne delikatne pocałunku ktorych nie kazdy facet potrafi
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
A mnie sie wydaje , że normalny facet jest delikatniejszy od kobiety . Bo kobieta to sobie pomysli : A tam nie przesadzaj slonko , mam to samo i mnie nie boli wiec i Ciebie nie moze . A facet pomysli : Kurcze ona tutaj taka mięciutka , delikatna , musze bardzo uważać zeby jej nie bolało :)
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
to zalezy, facet podczas stosunku mysli tylko o tym zeby jak najlepiej zadowolic kobiete a to raczej nie rowna sie delikatnosci, kobieta natomiast wie jak to jest z facetm i ona stara sie pokazac swojej partnerce ze ona ja rozumie i woli delikatnie
 

shamrock7

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
177
Punkty reakcji
0
Miasto
?
dziewczyna z dziewczyna czy z facetem to od gustu jesli chcesz komus zrobic przyjemnosc to zrobisz nie
wazne jest czy facet czy dziewczyna
 
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
hmm nie wiem czy można to nazwać sexem ale w ostatnie wakacje była imprezka u mnie ( rodzice na urlopie daleeeeko w Hiszpani więc nie wrócą tak od razu ^^ ) ... tańczymy sobie z miśkiem no i zapytał sie czy pójdziemy do mojej sypialni ale czy mogę zaprosić jakąś swoją koleżankę...wszyscy byli po paru drinkach no więc luz jakaś moja kumpelka się zgodziła bez oporów. No i on się rozebrał pierwszy, położył na łóżku i powiedział żebyśmy sie za niego zabrały a przy okazji sobie zrobiły nawzajem 'dobrze' . No spoko, też byłam ciekawa jak to jest z dziewczyną no i się nawzajem rozebrałysmy zaczelysmy się lizać i te sprawy, dotykać,paluszki itd... no i w końcu zaczeło mi się już to nudzić i zaczelysmy się zajmowac miskiem ;)

jedyne moje tego typu przezycie z kobietą ;)
ale nie powiem bo było całkiem miło..tak jakoś delikatniej ;]
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
łomateczko ale miałaś jazdezkę ;)
Hehe a ja nie mam żadnych takich doświadczeń.
 

KRESK_A

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
zewszad... znikad...
ja taka przgode mialam razi trzeba przyznac ze jest to cos zupelnie innego i ciekawego:) kobieta intuicyjnie wie co sprawi ci przyjemnosc i latwiej wyczuwa Twoje reakcje... i faktycznie jest o wiele delikatniej co nie znaczy lepiej;) osobiscie jednak nie widze sie w roli lesbijki bo co facet to facet:)
 
M

Mia

Guest
No i co z tego jak za miesiac mam 18.... zreszta ja sie nie afiszuje tylko wypowiadam sie w temacie... przeciez to nie zbrodnia ze jestem bi i lubie tez kobietki :D

pozwole sobie sie odniesc do tego postu. dziewczyna 17 lat... robiła to juz z kilkoma konietami... jest bi wiec robiła to juz takze z mezczyzna... duzao partnerów jak na taki wiek.
co powiemy o 17 latce która rzneła sie np z 5 kolesiami w swoim zyciu? mi jedno słowo przychodzi do głowy...
co za róznica kobieta czy facet. dawanie sie na prawo i lewo i tak czyni z tak młodej osoby... [sami sobie dopowiedzcie]
 

natek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies daleko
a nie uważacie że to jest jej sprawa ??
jak dla mnie może nawet sie do niej kolejka ustawiac.. to jest jej sprawa.. po co krytykować??
 
M

Mia

Guest
a nie uważacie że to jest jej sprawa ??
jak dla mnie może nawet sie do niej kolejka ustawiac.. to jest jej sprawa.. po co krytykować??

a nie skrytykowałbys 17 latki w ciazy?
głowe dam ze gdyby tu dziewczyna zaczeła sie zalic ze jest za młoda na bobo to padłoby stwierdzenie ze jak na sex była dosyc dorosła to i na dziecko nie jest za wczesnie.
a hiv? to samo? latawica! pieprzyła sie po kątach to ma!- nie wierze ze tkwi w tobie tak wielka tolerancja.to co piszesz to wg mnie hipokryzja. dla mnie 17 latka która ma za soba kilku partnerów nie zasługuje na szacunek.
 
Do góry