Dziewczyna w związku ze starszym chłopakiem osądzona po przekonaniach

iza96

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2013
Posty
14
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Byłam w związku z chłopakiem o 3 lata starszym. Niedawno zerwaliśmy po wspólnych 10miesiącach. Ale nie o to mi chodzi. Problem polega na tym, że już usłyszałam od chyba piątej osoby, że się z nim kilka razy przespałam.
Dziś np na WDŻ omawialiśmy sprawę pierwszego razu a koleżanka wypaliła "Iza ty to już masz za sobą, prawda?" zaśmiałam się i powiedziałam, że nie, bo taka prawda.
Wieczorem rozmawiając z przyjacielem o jego obiekcie westchnień naszliśmy na tematy intymne i ten też wyskoczył, że już zostałam zaliczona, bo byłam ze starszym chłopakiem.
Wcześniej było też kilka osób, które mi podobnie powiedziały...

Może to i śmieszne i dla niektórych nic nie znaczące, ale ja mając swoje wartości odczuwam pewnego rodzaju ból, jeśli słyszę, że ktoś ocenia mnie po pozorach i wieku chłopaka.

Dlaczego tak ludzie robią? Przecież nikt nie złapał mnie w takiej a nie innej sytuacji, a także nie stwarzałam pozorów by tak mogli sobie pomysleć...
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Ludzie to ludzie ,ich nie zmienisz.
Plotki zawsze były gorącym tematem do rozmów ,i tak już raczej zostanie.

Domyślam się ,że jest to nie przyjemne ,ale nie pozwól wejść sobie na głowę.
Zamiast się dąsać jakbyś faktycznie miała coś na sumieniu lepiej powiedz : tak i było super , nauczyć was czegoś ? :lol:

Tak swoją drogą to może Twojemu eks coś się przyśniło i chciał pochwalić się kolegą.
To gówniarskie zachowanie ,ale niektórzy po prostu nigdy nie dorosną.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Ucz się lepiej ładnie na WDŻ i nie przejmuj pierdołami.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Ja bym się ich zapytała czy spali pod twoim łóżkiem, że wiedzą co ty tam robisz:)
A tak swoją drogą nie przejmowała bym się... W wieku nastoletnim kiedy większość jeszcze widziała seks tylko w telewizji albo na komputerze to norma, że kręcą ich takie ploty.

Poza tym co złego jest w sypianiu ze swoim chłopakiem...? Może im żal, żesami nie mają z kim ^^

Nie ich sprawa... oni niech sobie gadają ja bym na twoim miejscu olała sprawę.... ^^
 

basik1

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
542
Punkty reakcji
26
ForeverYoung napisał:
nauczyć was czegoś ? :lol:
No to już byłby perwers :D

Tak się utarło, że starszym chłopcom nie wystarcza chodzenie za rączkę, stąd to mniemanie, a może chłopak chcąc się dowartościować sam te plotki podsyca?....
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Nie ma się czym przejmować to był Twój chłopak -nie jakiś pierwszy lepszy.Nawet jesli by było prawdą to co mowią koledzy-nic w tym złego.Pewnie zazdroszczą.
 
C

Czart

Guest
Zazwyczaj ludzie uprawiają seks. Jeśli nie w celach prokreacyjnych to dla przyjemności, ewentualnie dla pieniędzy. Wiem w czym jest problem, a konkretnie kto niem jest. Zmień znajomych, ponieważ z tego co piszesz, nie są oni zbytnio rozgarnięci. WDŻ w której jest klasie?
 

iza96

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2013
Posty
14
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Czart napisał:
Zazwyczaj ludzie uprawiają seks. Jeśli nie w celach prokreacyjnych to dla przyjemności, ewentualnie dla pieniędzy. Wiem w czym jest problem, a konkretnie kto niem jest. Zmień znajomych, ponieważ z tego co piszesz, nie są oni zbytnio rozgarnięci. WDŻ w której jest klasie?
przez całą naukę szkolną zaczynając od 4 podst.
ja obecnie 1technikum
 
C

Czart

Guest
Dziećmi więc nie jesteście, dlatego tym bardziej nie rozumiem tych docinek. Nie warto przejmować się, trzeba być ponad tym.
 

iza96

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2013
Posty
14
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Czart napisał:
Dziećmi więc nie jesteście, dlatego tym bardziej nie rozumiem tych docinek. Nie warto przejmować się, trzeba być ponad tym.
No tylko wkurza to, jak ktoś sypie ściemą. Tym bardziej, że cenię sobie pewne wartości w tej kwestii...
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Z ludem nie wygrasz. Jak już wyżej powiedziano - tak już się zatarło. Poza tym odczuwam taką małą "modę" na seks gimnazjalistów - to też ma wpływ. No i trzecia sprawa to oczywiście zazdrość koleżanek.
Z czasem temat pójdzie w niepamięć. Ważne, abyś trzymała się swoich wartości.
 

szaramyszka

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2011
Posty
42
Punkty reakcji
1
Nic nie zrobisz, jeśli inni wiedzą lepiej... Staraj się krótko ucinać takie dyskusje, powinno im się znudzić. Możesz się podbudowac, że inni Ci po prostu zazdroszczą ;)
 

bennny

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
a rzeczywiście się z nim przespałaś? seks jest częścią życia, więc nie wiem dlaczego się przejmujesz
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Ocena Twoich znajomych jest błędna i bezpodstawna, jednak ma na to wpływ jeden często spotykany czynnik, mianowcie dziewczyny chodzą z facetami którzy są od nich o kilka a nawet kilkanaście lat starsi. To, że chłopak jest od Ciebie starszy, to nic złego, jednak większość osób kombinuje: "aha, ona z nim chodzi, bo ma kase, a on z nią dlatego, że może sobie wykorzystać małolate". Pod ten szablon podpina się obecnie wszystko. Nikt się nie zastanowi nad tym, czy wy czasem rzeczywiście czegoś do siebie nie czujecie. Po prostu, lepiej komuś dogryźć tego typu odzywkami.

Gdy następnym razem ktoś Ci stwierdzi coś takiego, to nie tłumacz się, tylko powiedz: "Tak, spałam i było bosko! Takiego seksu, to ty nigdy nie zaznasz", i niech sobie mówią co chcą.

Nie przejmuj się :)
 
Do góry