Dziewczyna przed 18

Dawid_speed87

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
210
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Siema!

Mam taki pytanie do was co myślicie na ten temat. Poznałem ostatnio super dziewczynę w sumie rozkminiam że chciałbym spróbować z nią być, ale mam taki problem ona ma 17lat no rocznikowo niby 18 a ja mam 22 lata gdyby już miała 18 to nawet nie zakładałbym tego tematu, mam jakieś takie dylematy, chociaż z 2 strony kuzyn ma ledwo 18 a chodzi z 16 ;) no różnica małą też tylko według prawa jak an to patrze nie pasuje mi to do końca, a ona jeszcze wygląda na mlodszą niż 17. zawsze przystawiłem się, chodziłem z dziewczynami w podobnym wieku jak ja. Co myślicie o tym?
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
Róznica 4 lat to nie duża roznica szczególnie w tym przedziale. Gdyby ona miała 14 a Ty 18 to już nie za dobrze by to wygladało, sam rozumiesz ... ona dziewczynka Ty prawie facet ;) a jesli ona ma niecałę 18 a Ty 22 to warto sprobowac, nic nie tracisz a mozesz zyskac :) Niektore osoby są bardziej rozwiniete (psychicznie :)) od innych w tym samym wieku dlatego nie trzeba patrzec przez pryzmat lat na dowodzie tylko na osobę co ona soba reprezentuje bo niektore 15latki sa mądrzejsze niz 25 latki :p Wiec juz wiecej sie nie zastanawiaj tylko ... BIERZ SIĘ ZA NIĄ ! :)
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Naprawdę czasem się zastanawiam czy to są prawdziwe problemy czy może niezdolność do formułowania myśli. Pytasz nas czy społeczeństwo potępi Cię, że umawiasz się z niepełnoletnią czy nie jesteś pewien czy ta dziewczyna Ci odpowiada i tu szukasz pomocy? Proponuję umawiać się z dziewczynami w swoim wieku jeśli cztery lata różnicy dostarczają Ci takich rozterek.
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
Różnica wieku nie wielka , jak ktoś powiedział : prokurator nie grozi , więc o co chodzi ?:)
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Myślę, że możesz być spokojny. Nie dzieli Was straszna różnica wieku, to zaledwie 4 lata. Jeśli ta różnica wieku nie wpływa na wasze relacje nie ma powodów do obaw.
 

czoklatmen

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
146
Punkty reakcji
10
Siema!

Mam taki pytanie do was co myślicie na ten temat. Poznałem ostatnio super dziewczynę w sumie rozkminiam że chciałbym spróbować z nią być, ale mam taki problem ona ma 17lat no rocznikowo niby 18 a ja mam 22 lata gdyby już miała 18 to nawet nie zakładałbym tego tematu, mam jakieś takie dylematy, chociaż z 2 strony kuzyn ma ledwo 18 a chodzi z 16 ;) no różnica małą też tylko według prawa jak an to patrze nie pasuje mi to do końca, a ona jeszcze wygląda na mlodszą niż 17. zawsze przystawiłem się, chodziłem z dziewczynami w podobnym wieku jak ja. Co myślicie o tym?
Po pierwsze ten przedział wieku nie posiada takich różnic, na podstawie których stwierdzasz, że bierzesz się za tą dziewczynę albo też nie. Co innego jeśli Ty miałbyś 18 a ona 14. Widzisz, sam przedział wiekowy to pojęcie bardzo względne. piszesz, że jest super. A jeśli dobrze się rozumiecie, to nie wiem, nad czym się zastanawiasz. Że głupio to wygląda? Że coś ktoś powie?
różnica małą też tylko według prawa jak an to patrze nie pasuje mi to do końca
Nie bardzo rozumiem. Co według prawa? Spoko, nie będziesz pedo bearem. Myślę, że śmiało możesz zacząć działać. Joł!
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Nisko sie cenisz .. Skoro studiujesz to czemu nie weźmiesz sobie kogoś ze swoich kręgów tylko ogladasz sie za jakimiś małolatami z liceum ?
 

Dawid_speed87

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
210
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Dzięki za odpowiedzi, no trochę mi chodziło też co myślicie bo nie wiem czemu ale jakieś takie zawsze mam myśli jak spotykam sie z dziewczynami w wieku od 16 do 17, no u mnie na moim kierunku jest mało dziewczyn a jeslis są to nie w moim typie. Ona jest super nie zauważam różnicy wieku w ogóle. Nie ma sie co rozwodzić tylko biorę się za nią. Może dla nie których zbędny temat a ja założyłem dlatego, ze pierwszy raz krece z laska przed 18 i miałem pewne rokminki dzięki jeszcze raz za rady ;)
 

dzulia

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Jak ja miałam 17 i pół spotykałam się z facetem 27letnim ;] I trwało to trochę. A ja również wyglądałam na jeszcze młodszą, a on na starszego niż miał:] Ciekawa jestem czy on też miał takie rozterki jak Ty... ale szczerze? to wątpie:)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
to jeszcze zależy od tego co chcesz z nią robić do czasu aż ukończy te 18.. ale nastolatki zostaw nastolatkom.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Głupie to.

Wychodziłoby na to, że wiek partnera nobilituje - im młodsza tym łatwiejsza, w wieku partnera jest ok, a co - starsza to wyzwanie...?
Bo to właśnie z Waszych słów wynika.
smile.gif


Z dziewczyna ze studiów znalazłby prędzej wspólny kontakt mogłaby mu w czymś pomóc jak mieliby podobne przedmioty , chyba że są na zupełnie innych kierunkach a taka licealistka to co moze ? Będzie ją wytrwale poduczał do maturki zeby dostala sie na studia ? Co z tego bedzie miał ? Nic . To dwa rózne swiaty . Z mojego wydzialu jakos nikt sie nie wylamuje tylko wszyscy maja dziewczyny albo chłopaków w trakcie studiów albo jak juz sa po .. Szkoda , że nie pooglada sie za jakąś gimnazjalistka bo mu sie spodobała . Dziwny facet .
 

Ugarte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
10
Z dziewczyna ze studiów znalazłby prędzej wspólny kontakt mogłaby mu w czymś pomóc jak mieliby podobne przedmioty , chyba że są na zupełnie innych kierunkach a taka licealistka to co moze ? Będzie ją wytrwale poduczał do maturki zeby dostala sie na studia ? Co z tego bedzie miał ? Nic .

No tak, po to się z kimś jest, żeby wzajemnie się douczać. Twoje kontakty z płcią przeciwną muszą być naprawdę urocze.

Z mojego wydzialu jakos nikt sie nie wylamuje tylko wszyscy maja dziewczyny albo chłopaków w trakcie studiów albo jak juz sa po ..

Tak, ty i twoi znajomi ociekacie za.j.ebistością. Weź tylko pod uwagę, że twój wydział to nie cały świat.

albo jak juz sa po

Według twojej własnej logiki to przecież bez sensu. Co człowiek który ukończył studia może robić z taką studentką? Będzie ją wytrwale poduczał do licencjatu/magisterki zeby skończyła studia ? Co z tego bedzie miał ? Nic .
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
a taka licealistka to co moze ? Będzie ją wytrwale poduczał do maturki zeby dostala sie na studia ? Co z tego bedzie miał ? Nic . To dwa rózne swiaty . Szkoda , że nie pooglada sie za jakąś gimnazjalistka bo mu sie spodobała . Dziwny facet .
18 lat to nie gimnazjum, więc nie uogólniaj, to że chce się spotykać z 18letnią dziewczyną to nic złego, dobrze że na tej podstawie nie założyłaś że chciałby też może z 10latką...
Dwa różne światy? Ja studiuje, mój mężczyzna już skończył szkołę, jest 5 lat różnicy między nami, a jakoś mamy wspólne tematy i zainteresowania...
 
Do góry