Dziewczyna pomocy

Namine

Bywalec
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
425
Punkty reakcji
41
Miasto
Prosto z komputera
Nie proś kolegi o to dlatego bo to może być najgłupszy pomysł bo co jeśli koledze się ona spodoba albo odwrotnie? Załatw sobie jej numer telefonu GG i tam zacznij rozmowę jeśli jesteś na tyle nieśmiały aby podejść do niej na żywo.

USSJ nie niszcz klawiszy bo zaraz będzie amfe dziecku proponował bo fajki już nie są na TOP-ie :bag:
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Nie proś kolegi o to dlatego bo to może być najgłupszy pomysł bo co jeśli koledze się ona spodoba albo odwrotnie? Załatw sobie jej numer telefonu GG i tam zacznij rozmowę jeśli jesteś na tyle nieśmiały aby podejść do niej na żywo.

USSJ nie niszcz klawiszy bo zaraz będzie amfe dziecku proponował bo fajki już nie są na TOP-ie :bag:

Heh, Namine przynajmniej się starałem :) Bredziłem?? Weź bo już szkoda słów. Podejdź na żywo, kontakt wzrokowy mogą utrzymywać osoby że tak powiem silne psychicznie, jak ktoś nie jest pewien siebie to od razu go zerwie, a to już porażka. Więc zamiast tego podejdź zagadaj o jakiejś głupocie, daj jej znać że wogóle istniejesz. Powodzenia.
 

Namine

Bywalec
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
425
Punkty reakcji
41
Miasto
Prosto z komputera
Nie no dobrze mówiłeś. Uśmiech na twarzy jest normalny zwłaszcza jeśli kogoś nie znamy i się nam podoba. Lepiej trzymać kontakt wzrokowy i się śmiać czy tam bardzo uśmiechać co chwilę niż wyjść na jakiegoś ponuraka.

czoklatmen nie sugeruj autorowi po mojej wypowiedzi żeby palił trawkę.

eh.. zapomniałam - kontakt wzrokowy w czasie rozmowy oczywiście :p
 
Do góry