Dziewczyna mnie podrywała, a ja to schrzaniłem :((

kulu-kul

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Nie wiem już sam - czy ze mną jest cos nie tak :/ podrywała mnie fajna dziewczyna..naprawdę mi się podobała, a ja to poprostu schrzaniłem...jednym słowem, olałem ja I kompletnie nie wiem dlaczego tak się stało, kiedy rozmawiam z nią strasznie się denerwuje, I jedyne o czym myślę, żeby poprostu skończyć tą rozmowę .Nie wyobrażam sobie spotkania z nia "sam na sam", bo mam przezucie, że zrobię z siebie poprostu błazna. Nie wiem czy to jest kwestia mojej niesmiałości, nie wiem sam już o co chodzi , czy ktoś miał kiedyś taką sytuację???
 

binass18

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gorzow/Trzebiszewo
zbyt niska samo ocena ! stary trzeba przełamać pierwsze lody potem już jest tylko z górki !! Na początku może ci się wydawać ze nie dasz rady ale jeśli Ty jej się podobasz i na odwrót to zawsze jakiś temat się sklei :) niema co się wstydzić POZDRO!
 
S

supercity

Guest
Stary... nie jestes sam. Obczaj moj temat: http://www.forumowisko.pl/topic/144423-problem-z-podrywem/page__p__2365615&#entry2365615
Ogolem to radze jak najszybciej podjac jakas decyzje... przelamujesz sie albo odpuszczasz i pracujesz nad soba. Bo robiac jej nadzieje i nic nie robiac w kierunku bycia razem sprawilbys, ze ona po prostu nie chce cie wiecej widziec. Niestety jestem dokladnie w takiej sytuacji.
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Cokolwiek kto napisze nic to nie da. Im dłużej sam się nie weźmiesz za siebie tak za kilak lat znowu założysz tu identyczny temat.
 

podbiel45

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
24
Punkty reakcji
1
No dokładnie...musisz sam się jakoś przełamać. Pomyśl sobie, że jak nie spróbujesz to napewno wiele stracisz, a jeśli da ci kosza to tragedii nie bedzie :p bedą nastepnę. A laski jak widać teraz bywają coraz bardziej odważne http://www.youtube.com/watch?v=M4Y59ya4eWk :D rozbawil mnie ten motyw.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Więcej obcowania z kobietami. To wynika z twojego braku pewności siebie, braku obycia z płcią przeciwną. Wolisz być wyimaginowanym chłopakiem niż żywym, zaje.bistym kolesiem którego warto poznać. Weź się za siebie, rusz z domu, próbuj obserwuj reakcje, jak gdzieś pisałem z tekstu pisanego pewności siebie nie wyciągniesz, ją trzeba posiąść poprzez doświadczenia.
 
M

marco9512

Guest
Można powiedzieć, że pewna dziewczyna mnie podrwa :) ale ja tam narazie dziewczyny nie szukam. CO do ciebie no co mogę powiedzieć ? Jedynie to, że rób tak jak inni ci radzą ja się podnimi podpisuje rękoma i nogami :)
 

dzikaskarpeta

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nie rozumiem
Człowieku, człowieku:p nie schrzaniłeś, tylko musisz się postarać. Byłam w takiej sytuacji, tylko po drugiej stronie. Zagadałam do chłopaka pierwsza, pisałam, po prostu okazywałam zainteresowanie. Pytał, czy się gdzieś wybierzemy, ale to wszystko. Z tego co wiem to jest nieśmiały, nawet sam się przyznał. Zmęczyło mnie czekanie, więc zrezygnowałam. Nie pozwól, żeby dziewczyna czekała, bo skoro okazała zainteresowanie, to znak, że podobasz się jej, więc nie wiem czemu się wstydzisz. Powodzenia :p
 

omegaapex

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
221
Punkty reakcji
2
Wiek
29
Postaraj się bardziej. Tylko tyle pi powiem. Pozdro
 

Deserto_Canzone

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja miałem kiedyś taką sytułacje...miałem wtedy 14/15 lat.Kręciła się koło mnie laska 2 lata młodsza ode mnie.Mi się nie podobała więc ją olałem.Latka mijały...kiedyś patrze na nią..[szok] taka laska się z niej zrobiła.Stary zacząlem żałować ,że się nie zakolegowałem z nią.Być może teraz coś by z tego było.Stary musisz sobie zdać sprawe ,że jeśli laska nie będzie Twoja to nie powinieneś od razu robić sobie w niej wroga.Być może za jakiś czas gdy nabierzesz doświadczenia coś się zmienie.Powodzenia.
 
Do góry