Dziewczyna marzeń

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
c3_najpiekniejsze_kobiety_sportu.jpg
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
blog_on_1172857_7078574_tr_aish.bmp.jpg


0347314.jpg



Thyme napisał:
Dwie pierwsze to Ukrainki. Pierwszą jak widziałem na żywo to w stosunku do zdjęć nie ma nawet porównania :) Drugiej nigdy na oczy nie widziałem. Trzecia to Białorusinka, którą znam. Ma pozytywnie poprzestawiane pod kopułą - generalnie fajna dziewczyna.
Gdzie Ty je poznajesz ? :) Pierwsza średnio mi się podoba. Ostatnia ładna. :eek:czko:
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Primawera napisał:
Tak zapytałam, bo tyle ładnych Polek, a Ty ewidentnie krążysz wokół Ukrainy.
Polki coraz częściej mają "nie-polskie" nazwiska, bo murzyni mają większe... no :p Ale nie no, serio. Coś często sobie cudzoziemców za partnerów biorą (Włochów, Niemców, Albańczyków, Szwedów jakichś), to i ja się pogapić mogę na Ukrainki czy Białorusinki :)

A tak poza tym to ja tak pod kątem estetycznym. Za Ukrainkami poza tym to zbytnio nie przepadam. Chociaż ostatnimi czasy jakby w miejsce niechęci pojawia się zwyczajny dystans i nieco większa doza nieufności ;)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Dla mnie ważne jest by kobieta nie miała na sobie 2 cm szpachli. Doceniam naturalne piękno. A to czy będzie to ruda czy brunetka ma raczej drugorzędne znaczenie. Może spora część mi nie uwierzy, ale dziewczynę marzeń rozpatrywałbym bardziej pod względem charakteru aniżeli wyglądu. Nie ukrywam, że sam wygląd też jest sprawą istotną. Wielu facetów zachwyca się plastikową "andżeliną żoli" oraz innymi tego typu. Ja w hierarchii ładnego wyglądu postawiłbym ponad te wszystkie telewizyjne piękności dziewczyny takie jak ta:

gallery_100233_1773_70216.jpg
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Primawera napisał:
O to nie jest w porzadku, Murzynow dorzuciłes po fakcie.
To jest spryt :D



Gressil napisał:
Doceniam naturalne piękno.
Jo.



Gressil napisał:
Ja w hierarchii ładnego wyglądu postawiłbym ponad te wszystkie telewizyjne piękności dziewczyny takie jak ta:
Ja zdecydowanie też. :D

Zaczynam uwielbiać ten temat ^_^
 
M

MacaN

Guest
Kurcze, wiele jest pięknych dziewczyn i muszę przyznać, że na codzień widuję co poniektóre ładniejsze od tych tutaj powstawianych... W zasadzie liczy się głównie charakter, bo co z tego że dziewczyna ładna, jak pusta ?

No, ale jeśli mamy mówić o urodzie, to ze wszystkich tu wrzuconych najbardziej mi się podoba dziewczyna nr 2 z cyklu " rude " :p


Jeszcze odnośnie wyglądu, to im dziewczyna ma ciemniejsze oczy, tym bardziej zniewalające posiada spojrzenie :aniol:
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Tak, już pytałem. Ten temat dotyczy wyglądu, a nie wyświechtanych formułek o przecudownym charakterze.
 
M

MacaN

Guest
Thyme napisał:
Tak, już pytałem
Widziałem.



Thyme napisał:
Ten temat dotyczy wyglądu, a nie wyświechtanych formułek o przecudownym charakterze.
Serio ? Sam bym się nie domyślił. Dzięki wielkie za objaśnienie sytuacji.

No, ale mimo wszystko :

Być może są wyświechtane, ale to nie zmienia faktu, że prawdziwe.



Primawera napisał:
Błekitne tez potrafią zniewalać.
To nie to samo :(
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Mimo, ze jestem kobietą i jak najbardziej hetero-, to na ulicy z reguły oglądam się za blondynkami. Nie mówię o platynowych tapetach, ale o naturalnych, zwiewnych, eterycznych blondynkach z idealną cerą i delikatnym makijażem oczu, o zgrabnych kobietach o odpowiednich kształtach, ze słowiańską urodą. Powalają mnie, bardzo chciałabym tak wyglądać, bo jestem ich całkowitym przeciwieństwem,mam ostre rysy i czarne wlosy, dlatego tak tęsknie spogladam w ich stronę :D
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Pestka__ napisał:
bardzo chciałabym tak wyglądać, bo jestem ich całkowitym przeciwieństwem,mam ostre rysy i czarne wlosy, dlatego tak tęsknie spogladam w ich stronę
To tak na zasadzie przeciwienstw :) mnie zawsze podobały się czarne oczy. :eek:czko:

151658_kobieta-modelka-blondynka-emilie-voe-nereng.jpg


Miss_-_fot._Lukasz_Szelemej_01.jpeg
 
Do góry