Dziewczyna ma okres.... ee?

Status
Zamknięty.

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Siemka

Mam dziwny problem.... moja dziewczyna ma okres, czego ona może oczekiwać odemnie? Czy teraz powinienem być jakiś .... hmmm szczególny dla niej?

Z góry dziękuję za pomoc
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Hmmm... Ciekawy problem. Na pewno nie powinieneś jej denerwować i na pewno powinieneś zapewnić jej komfort. Żeby dobrze się czuła, mogła odpocząć. Zależy jeszcze jak przechodzi okres. Zapytaj jej czego potrzebuje, czego oczekuje. A na pewno Ci powie. A jak będzie zgryźliwa to się nie przejmuj. Może być naburmuszona właśnie przez to, że czuje dyskomfort. Po prostu POROZMAWIAJ ;).
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Problem największy w tym właśnie, że ona raczej się tego wstydzi, albo po prostu nie chce o tym rozmawiać.

Naburmuszona, zgryźliwa ok - kumam

A czy coś ją boli albo coś jej hmmm dolega?
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Wiesz nie chce się uznawać za eksperta w sprawie kobiecego okresu. Wiem tylko tyle co z relacji z moja dziewczyną. Tak raczej na pewno ją boli. Moja dziewczyna strasznie boleśnie przechodzi okres, często dostaje takich skurczy, że nie może się ruszać przez jakiś czas. I oczywiście ogromny dyskomfort. I jeśli właśnie twoja dziewczyna się tego wstydzi to najlepiej zapewnij ją, że ją rozumiesz i że Ci to nie przeszkadza i chcesz jej pomóc. Że to normalne i zrobisz wszystko żeby było jej lepiej. Moja dziewczyna właśnie tego ode mnie oczekuje i boi się tego, że w jakiś sposób pomyśle, że właśnie przez okres jest bezużyteczna i jest ciężarem. Niestety nie znam twojej dziewczyny. Musisz ją po prostu obserwować i rozmawiać. A może być też i tak że poczuje się urażona, że za bardzo się przejmujesz jej okresem, bo np. pomyśli, że jest właśnie obciążeniem czy coś. Kobiece uczucia są bardzo skomplikowane i maja czasami różne dziwne potrzeby. Mam nadzieję, że wypowie się jeszcze jakaś dziewczyna. Ona na swoim przykładzie lepiej niż ja będzie mogła powiedzieć Ci co powinieneś zrobić i jak się czuje twoja dziewczyna.


A i jeszcze... Tak dolega. Ma okres, a z nim wiąże się wiele dolegliwości.
 

pomafi

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
A zgadnijcie :P
Witam.
Polecam postępować z nią tak, jak zwykle.
Jeżeli nie ma okresu, a coś ją zaboli, to przecież też staracie się jakoś pomóc,
zatem nie zmieniajcie swojego zachowania jakoś szczególnie, bo łatwo o przegięcie w drugą stronę i potraktowanie kobietki, jako kalekiego jajka ;)
Rozmowa dobra na wszystko. Nie musi być to konkretnie temat krwawienia, ale prośba, aby sygnalizowała Ci swoje potrzeby.
Czasem rzeczywiście wściekła macica daje się mocno we znaki i trzeba odpuścić ze wzmożoną aktywnością, ale przecież to nie łoże śmierci i z czasem nabędziesz wprawy, co możesz, kiedy możesz, jak mówić i jak się zachowywać.
A jeśli chodzi o dolegliwości, to ile kobiet, to tyle wersji.
Czasami jest spokój, a czasami bóle uniemożliwiają wstanie, chodzenie. Nawet ból o niewielkim natężeniu, ale stały może spowodować, że ciężko będzie się jej skupić, albo może być drażliwa.
Wierz mi - wszystko z czasem;)
Pozdrawiam
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Tylko epidemia ;) cyklicznie sie pojawiajaca :D prawda Naomi

Co do problewmu, ktorego nie ma. Na 100% nie czuje sie cudownie i cos tam boli, tym bardziej, ze miesnie brzucha nie ulatwiaja zycia w tym czasie. Co mozesz zrobic, nie wku... lubej, przytulic warto i ogolnie daj jej troche ciepla. Niech poczuje, ze ma sie do kogo przytulic i ma w Tobie jakies wsparcie. ;) Tak ja robilem i mialem spokoj :)
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Wiesz, każda baba znosi to inaczej - niektóre zwijają się z bólu, inne mordują z byle powodu a inne nic. Czasem zdarzają się problemy urodowe - np. problemy z cerą, włosami - i dziewczyna może się czuć po prostu mniej atrakcyjna. Trzymaj w domu no - spę.
Najlepiej nie przykładaj zbyt duzej wagi do różnych fochów z byle powodu które stroi twoja pani przed i w trakcie okresu. Czytałam gdzieś, że w kilku sprawach rozpatrywanych przez sądy w USA uwzględniono zespół napięcia przedmiesiączkowego jako okoliczność łagodzącą w sprawie o zabójstwo - w afekcie, oczywiście.
 

Szczebrzeszyn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2009
Posty
39
Punkty reakcji
1
Siemka

Mam dziwny problem.... moja dziewczyna ma okres, czego ona może oczekiwać odemnie? Czy teraz powinienem być jakiś .... hmmm szczególny dla niej?

Z góry dziękuję za pomoc


Jeżeli ona ma okres to sygnal poprostu przekazuje ci podprogowo byś kupił wazeline :D

jej. okres to nie choroba. :D

Ale o lizniu pierożka można zapomnieć :p
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Dużo ciepla i miłości... Trochę zrozumienia i będzie ok ;) Spróbuj postawic sie na jej miejscu np wyobraz sobie że Ciebie ciągle boli brzuch :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry