Dziewczyna i zagadka

lukasz1144

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Witam, chciałbym się poradzić w pewnej sprawie :D
Poznałem dziewczynę z mojej szkoły, która jest rok młodsza. Bardzo ładna, inteligentna ale z takich wyluzowanych. Bardzo chętnie ze mną rozmawia, często sama zagaduje, rzuca uśmiechy itd. Z jej inicjatywy w sumie wyszła propozycja by się spotkać gdzieś po szkole i porozmawiać. Wszystko ładnie i pięknie, lecz tu się zaczyna rebus. Otóż ma chłopaka <_< , gdzieś od 6 miesięcy. Jest chyba z nim szczęśliwa, ale jednego razu napomniała delikatnie, że tak sobie im się układa. Nie wygląda raczej na taką co by na boku kogoś szukała :p I tu rodzi się moje pytanie : o co chodzi? ;)
 

dizelkowi

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Myślę że ona szuka drugiej męskiej duszy której będzie mogła się doradzić i spytać co robi nie tak i spytać się co zrobić by było lepiej, by jej chłopak był bardziej zadowolony z niej, albo i tez może być tak że planuje rozstanie ze swoim chłopakiem obecnym i może coś będzie między wami. nie wiem, choć znam tajemnice kobiet bo jestem homo to nie wiem czemu tak jest, ale myslę że któraś z tych opcji jest właściwa.
 
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Szczecin
Ty to już od razu wykorzystać marco9512 ! :p Nie znasz dziewczyny... Tak naprawdę to Ty - lukasz1144 będziesz wiedział najlepiej z nas wszystkich o cóż może tutaj chodzić. Według mnie to ona może jest troszkę nieśmiała i chce po prostu poznać Cię lepiej, a gdy już będziecie dosyć dobrymi przyjaciółmi to może postanowi rzucić 'tamtego' dla Ciebie. Ale to jest moja opinia i mówię Ci - nie sugeruj się dokładnie każdej przeczytanej tutaj odpowiedzi, a z czasem to wszystko wyjdzie! Pomyślisz teraz może - każdy tak mówi - ale to się sprawdza. Sam się niedawno o tym przekonałem po raz wtóry. Możesz przeczytać, jeżeli masz tyle siły :p (bo to długi temat) mój temat http://www.forumowisko.pl/topic/131774-problem-z-dziewczyna-i-otaczajacymi-nas-znajomymi/ ! Pozdrawiam serdecznie i Wesołych życzę :D
 
W

wroneczki4

Guest
Wydaje mi się, że szuka frajera :D
Zadam Ci najważniejsze pytanie związane z tą sprawą: "Czy jej chłopak by Ci nawalił lub czy ma kumpli, którzy by Cię zlali?"
Jeśli odpowiedz brzmi NIE, to ja bym próbował, bo nic do stracenia nie masz.

Najlepiej pogadaj z nią o co chodzi.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Mówi że układa im się tak sobie. Wychodzi z inicjatywą, proponuje spotkania.

Nie zagłębiaj się w jakieś przemyślenia, nie próbuj zrozumieć bo jak już myślisz że wiesz o co chodzi to okazuje się że góvvno wiesz. Prawdopodobnie chce tego swojego chłoptasia wymienić na ciebie, widocznie kiepski jest i się jej znudził.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Witam, chciałbym się poradzić w pewnej sprawie :D
Poznałem dziewczynę z mojej szkoły, która jest rok młodsza. Bardzo ładna, inteligentna ale z takich wyluzowanych. Bardzo chętnie ze mną rozmawia, często sama zagaduje, rzuca uśmiechy itd. Z jej inicjatywy w sumie wyszła propozycja by się spotkać gdzieś po szkole i porozmawiać. Wszystko ładnie i pięknie, lecz tu się zaczyna rebus. Otóż ma chłopaka <_< , gdzieś od 6 miesięcy. Jest chyba z nim szczęśliwa, ale jednego razu napomniała delikatnie, że tak sobie im się układa. Nie wygląda raczej na taką co by na boku kogoś szukała :p I tu rodzi się moje pytanie : o co chodzi? ;)

Może po prostu chce dać Tobie szanse, bo przestaje jej się układać z chłopakiem i powoli traci motywację?
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
A pomyśl nad tym tak, jak to by była Twoja dziewczyna i ona by się tak zachowywała względem innego faceta?? Hm??
No myślę, że jest to delikatnie powiedziane, dość dziwne.. Niby rozmowa, na neutralnym gruncie to przecież nie tragedia, ale postaw sie jakby w miejscu jej chłopaka.. Myślę, że jest to dobra perspektywa rozumowań.
Nie angażuj się zbytnio. Bo jutro się może okazać że miedzy nimi jest super i w ogóle. A Ty będziesz cierpiał, a po co Ci to.
Odczekaj. Obserwuj. Snuj wnioski. Nie bądź naiwny, ale też nie stwarzaj dystansu. Czas pokaże co i jak. Zyczę powodzenia, i pozdrawiam.
 

lukasz1144

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Ja 19, ona 18
Właście, bezpośrednia rozmowa na ten temat raczej nie wchodzi w grę :mruga:
Bynajmniej na razie
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Nie pozwól , żeby traktowała Cie jak misia przytulanke - kiedy będzie kiepsko się czuła z powodu chłopaka , że zrobił coś nie tak mniej się nią interesuje a może nawet wogóle to omijaj szerokim łukiem najlepiej ten temat , bo wkopiesz się nim będzie już za późno .
 
Do góry