Dziewczyna i problem z pytaniem...

szczec

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
32
witajcie,
mam dziewczyne... no i ja mam 16 ona o rok mlodsza no i tak... znamy sie dwa miesiace i chodzilismy na spacerki. no i teraz juz normalnie jak ide to ja przytulam jak siedzimy to tez. normalnie ja zlapie ona sie przytuli sama ostatnio pisalem z nia i mowila ze mnie kocha, ja jej to powiedzialem. no i niedlugo sie spotykamy no i z tym przytuleniem nie ma problemu. chcialbym juz byc z nia tak naprawde nie tylko tak wiecie... ale niby juz jest wszystko na dobrej drodze, mowi ze naprawde mnie kocha i wszystko... pomocy! w jaki sposob mam sie zapytac czy chce ze mna byc? czy juz moge sprobowac buzi jak powiem jej kocham cie?
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Mam pytanie do ciebie.
Chciałabym żebyć mi odpowiedział bardzo szczeże.
Na prawde ją kochasz?
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Wszystko w swoim czasie :) to samo wyjdzie w praniu :) nie ma co sie spieszyc do calowania :p na pozegnanie buziaczka jej daj :) i zobaczysz jak zareaguje ;)
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
hahahahhaha :D !!

saviola , hahahah ! :D

No stary, jak najbardziej życze Ci powodzenia w związku :) Widze, jesteś bardzo jak to sie mówi no.. bardzo hmmm...znasz sie na rzeczy widze :D hahaha :D
Nie no, nie bede sie tu z Ciebie śmiał, no wg. mnie miłosci w wieku 15 - 16 lat to prawdziwej nie ma.. zauroczenie może.. i po co Ci dziewczyna w wieku 16 lat ? Dla szpanu przed kolegami ? Czy po co ? Tak o poprostu żeby mieć ? No rozumiem, bo chcesz miec kogos bliskeigo itd.. No to bądzcie przyjaciołmi czy cos...


Tak pierw powiedz " kocham Cie ! " a potem rzuć się na nią i obcałuj :D xD !

Kochasz ją naprawde ? :p
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
hahahahhaha :D !!

saviola , hahahah ! :D

No stary, jak najbardziej życze Ci powodzenia w związku :) Widze, jesteś bardzo jak to sie mówi no.. bardzo hmmm...znasz sie na rzeczy widze :D hahaha :D
Nie no, nie bede sie tu z Ciebie śmiał, no wg. mnie miłosci w wieku 15 - 16 lat to prawdziwej nie ma.. zauroczenie może.. i po co Ci dziewczyna w wieku 16 lat ? Dla szpanu przed kolegami ? Czy po co ? Tak o poprostu żeby mieć ? No rozumiem, bo chcesz miec kogos bliskeigo itd.. No to bądzcie przyjaciołmi czy cos...


Tak pierw powiedz " kocham Cie ! " a potem rzuć się na nią i obcałuj :D xD !

Kochasz ją naprawde ? :p
Ja zadałam to pytanie pierwsza :p
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Wezcie sie nie smiejcie z niego :) Nie pamietacie jakie to byly rozterki kilka lat temu jak Wy byliscie w jego wieku? Trzeba sie uczyc doswiadczenia i oczywiscie wiadomo ze w wieku 16lat prawdziwej milosci jeszcze nie ma :)
 

szczec

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
32
hahaha tylko smiac sie wam w glowie ;)

a tak dokladnie, to ja kocham i to bardzo nie moge wytrzymac bez niej 2-3 dni jak jej je nie widze bardzo bardzo ja kocham... nie dla szpanu nic z tych rzeczy po prostu dla milosci... wiec?
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
hahaha tylko smiac sie wam w glowie ;)

a tak dokladnie, to ja kocham i to bardzo nie moge wytrzymac bez niej 2-3 dni jak jej je nie widze bardzo bardzo ja kocham... nie dla szpanu nic z tych rzeczy po prostu dla milosci... wiec?

Zacznij od buziaka na do widzenia.Zobaczysz ja zareaguje.
Potem zacznij ja tez calowac na dzien dobry :sexy:
I jak wszytsko bedzie dalej tak dobrze szlo jak teraz to powiedz jej co czujesz :D
 

Alexandraa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
Ej, no co Wy nie pamiętacie jak mieliście 16 lat? Nie ma się co śmiać. Chłopak zwraca się do nas z prośbą i trzeba mu pomóc a nie wyśmiewać :) Jak byłam w jego wieku też miałam "dziwne" rozterki :p
Czy jak byliście "młodzi" to wiedzieliście, że wasze uczucie jest tylko głupim zauroczeniem czasów młodości i tak naprawdę to nie jest prawdziwa miłość...? Bo nie sądzę, żeby tak było :)

Moim zdaniem jeśli chodzicie za rękę i się przytulacie tak "oficjalnie" to chyba znaczy, że jesteście razem...? ;) A jak dojdą pocałunki to już w ogóle ;) :p

A słowo KOCHAM ma wiele znaczeń bo inaczej się kocha Rodziców a inaczej Męża czy Żonę.

A on ją kocha po prostu miłością szesnastolatka... I nie ma w tym nic śmiesznego. Z czasem będzie dojrzewał i jego miłość też.

Takie jest moje zdanie.
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
hahaha tylko smiac sie wam w glowie ;)

a tak dokladnie, to ja kocham i to bardzo nie moge wytrzymac bez niej 2-3 dni jak jej je nie widze bardzo bardzo ja kocham... nie dla szpanu nic z tych rzeczy po prostu dla milosci... wiec?
Ależ ja się z nikogo nie śmieje.
Ja tylko zadałam pytanie.
I teraz zadam drugie i ostatnie.
Czy gdyby coś jej się stało np z jakiś przyczyn reszte życia spędziła by na wózku inwalidzkim nadal byś ją kochał jak teraz?
Chodził byś z nią na spacery pchając jej wózek?
Oczekuje jedynie szczerej odpowiedzi.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
jeśli ją na prawdę kochasz to jej to powiedzieć
jeśli to jest tylko zauroczenie i wydaje Ci się,że ją kochasz
to jej tego nie mów..
wiesz nie zawsze jest tak, że się pyta kogoś czy ten ktoś z Tobą
będzie ja akurat byłam z chłopakiem pisałam z nim spotykałam
się i wyszło, że byliśmy parą :)
 

szczec

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ależ ja się z nikogo nie śmieje.
Ja tylko zadałam pytanie.
I teraz zadam drugie i ostatnie.
Czy gdyby coś jej się stało np z jakiś przyczyn reszte życia spędziła by na wózku inwalidzkim nadal byś ją kochał jak teraz?
Chodził byś z nią na spacery pchając jej wózek?
Oczekuje jedynie szczerej odpowiedzi.
No raczej nie ;p... ale glupie pytanie troche mi dalas, ale nie mam nic przeciwko...


no bo tak 'oficjalnie' to ja przytule i idziemy sobie wszedzie czy to u mnie w domu czy na miescie i wgl... tyle, ze nie pytalem jej sie czy chce ze mna chodzic, byc itp (jak mam sie zapytac i jak to sformulowac?)... napisalem jej w sms kocham cie, a ona mi... tyle ze to tylko sms, ale powiedziala ze cos do mnie czuje i wgl, i ze dopiero potem sie otwiera na dobre, na poczatku nie okazuje swoich uczuc zbytnio... no to teraz tak, ide sobie z nia i... siadamy gdzies:
- kocham cie ;p
- ja ciebie tez ;p
tylko jak tak z nienacka podjechac 'kocham cie' czy lepiej jakos zaczac...

'wiesz tak naprawde wiele dla mnie znaczysz czuje cos do ciebie i wgl... i wtedy powiedziec ze kocham czy jak' ;p?
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
No ale skoro juz pare razy sobie powiedzieliscie,ze sie kochacie to chyba ona wie,ze Ci na niej zalezy.
Poza tym to,ze pozwala sie obejmowac i calowac to juz tez cos znaczy.

A co do miejsca czy sytuacji w jakiej TO powiedziec to najlepiej zeby bylo romantycznie :sexy: Tak podczas spaceru wieczorem, albo w jakiejs knajpce....

Sam musisz wyczuc moment :eek:k:
 

szczec

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
32
No przytulic sie da ale calowac wlasnie nie... ale raz ja przytulilem i mowie czy nie ma nic przeciwko... ona mowi ze nie! bo gdyby nie chciala i nie liczyla na nic to by nawet sie nie umowila... tak wiec troche zrozumialem.

a jak sformulowac to pytanie :D?
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
Nie napisze Ci jak sformulowac pytanie.
Musisz sam cos wymslic bo to ma byc Twoja formulka a nie kogos innego.
Ja Cie nie znam,nie wiem co i jak mowisz na codzien.
A to ma byc TWOJE wyznanie milosci przeciez :D
 

szczec

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
32
no mam problem z ta formulka ;p. bo tak glupio 'sluchaj zalezy mi na tobie... chcesz ze mna chodzic?' z tym 'ze mna chodzic' to jest takie dla dzieci... tak mi sie wydaje... nie wiem teraz ;(
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
Zawsze mozesz zapytac "Chcesz BYC ze mna" albo "chcesz byc moja dziewczyna" albo "chcesz zebysmy byli razem".
Jak widzisz mozliwosci jest duzo :D
 
Do góry