Dziewczyna a sporty walki?

Hiril

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tam gdzie nie ma już dróg
Elo!
jak w temacie :) nie jestem pewna czy to dobry dział (niby męskie sprawy) jak coś to proszę o przeniesienie

no więc :) mężczyźni co myślicie o dziewczynach które trenuja sporty walki???
sama się zastanawiam czy się ne zapisac na sesje tylko mam wątpliwości :)

czekam na odpowiedzi :papa:
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
Rycerz piętkie to powiedziałeś zgadzam sie z tobą w 100% a nawet jeszcze dodam że chłopacy są od bronienia dziewczyn jak coś sie dzieje takiego :p
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Chcesz to się zapisz, komu ma to niby przeszkadzać... Jeśli da ci to pewność siebie to zapisz się ;)
 

Hiril

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tam gdzie nie ma już dróg
Chcesz to się zapisz, komu ma to niby przeszkadzać... Jeśli da ci to pewność siebie to zapisz się ;)

no właśnie głównie to o to mi chodzi :) "dobrze jest umieć nie koniecznie to używać..." :)
jakoś nie czuje się szczególnie zagrożona po prostu chcę sobie dodać trochę pewności siebie a z reguły faceci jak widzą że dziewczyna chodzi na siłkę robią popłoch i zaczynają się komentarze <_<
nie chcę zrobić z siebie jakiegoś babo-chłopa

pzdr
 

N_H_B

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Katowice
Smiało idź na trening zawsze coś podłapiesz nikt nie karze Ci za wszelką cenę sparować. U nas na sekcji jest kilka dziewczyn i o żadnej z nich nie moge powiedzieć że brakuje im kobiecości. Idź na sekcje potrenuj zobacz czy Ci się podoba jak nie chcesz sie tłuc to idź na coś parterowego.
 

Hiril

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tam gdzie nie ma już dróg
dzisiaj troche poszukałam i niestety w pobliżu mojej miejscowości nie znalazłam żadnych klubów :( za:cenzura:e

moze mógłbyś mi zaproponowac jakies ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz na wzmocnienie rąk?? <prosi> mam do dyspozycji drążki, worek, ciężarki, itp. taki podstawowy sprzęcik :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ja tam jakoś chodzę na taekwondo i nie chodzi mi o to że do obrony tylko o
to, że ta sztuka walki mi się podoba i dlatego się zapisałam
nie powiem jak będzie trzeba to czasem użyję :p
 

slaweeek777

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
162
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Lublin
Sztuki walki?......czemu nie! mężczyznom to raczej nie podobają się kobiety kulturystki......... :/
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Ja chodziłam na karate, u mnie na uczelni jest sekcja za 30 zł cały semestr.Niestety musiałam zrezygnować, bo trzeba było być na boso i cały czas przeziębiałam sobie przez to pęcherz.Gdyby nie to na pewno ćwiczyłabym dalej.
 

BadAmstaff

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Hiril nawet nie wiesz o czym mówisz.

Rycerz najpierw słownik weź w reke poczytaj, pouczęszczaj na lekcje polskiego w szkole itp. a potem się udzielaj.

Maharet1092 napewno dużo zyskasz, nic nie stracisz. Do mnie na capoeire i kickboxing chodzą naprawdę ładne i wygimnastykowane dziewczyny.
Napewno lepiej się będziesz czuła z czasem, przedewszystkim zyskasz na gibkości i sprawności fizycznej a pozatym będziesz mogła sie radykalnie bronić.
 

Rycerz

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
264
Punkty reakcji
4
Miasto
Z Bogdańca jestem
U mnie na kickboxingu były dwie dziewczyny. Obie ładne. Jedna prawie nic nie robiła, a druga w pełni uczestniczyła w zajęciach. Puźniej maltretowała nogami worek.
Tyle, że jak wychodziły pierwsza szła normalnie, a druga tak, jak by miała kij między nogami.
Taka historia z życia wzięta.
 

Atryda

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
328
Punkty reakcji
1
Sporty walki to świetny pomysł dla dziewczyny.
Z ogólnorozwojowych to polecam Tae-Bo. Można czasem na allegro kupić płytę z ćwiczeniami. To oczywiście czysty aerobik ale chociaż posmak sportów walki będzie :D .
 
Do góry