Dziewczykna Dla Duzego Chłopca

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
Ponieważ jest tu taki działe to czemuby nie skorzystać! :D Więc szukam mojego kobiecego ideału który zdefiniuje tak:
Piękna, drobniutka laleczka :D Musi mi dogodzić w... Kuchni :D(od dogadzania w łóżku jestem Ja ;) ). Jeżeli będzie to kobieta zaborcza, to nie mam nic przeciwko :) Przecież jest równourpawnienie Ja to toleruję... Tylko niech mi nie zabrania gryźć orzechów włoskich(to moje małe hobby) :bag:
Są tu takie dziewczyny? Wiek nie gra roli, może być nawet 14 lat(byleby spełniała wymagania) :sexy:
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
Nie prawda! Moja mamusia jest dokłądnie taka jak mój ideał(przynajmniej tak tatuś mi opowiadał, hyhy) :bag:
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Mowisz ze traktujesz laske jak buty... Przecież ty człowieku w życiu butów na nodze nie miałeś :D
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
Mowisz ze traktujesz laske jak buty... Przecież ty człowieku w życiu butów na nodze nie miałeś :D
Kurrrr....(nie będe przeklinał bo mnie ocenzurują) i kto to mówi? Taki lolek jak Ty który w życiu nie trzymał kobiecych spodni? Masz takie małę mięśnie że ich nawet nie widać! Mógłbym Cię zasłonić 5 razy! Ciesz sie że nie jestem w pobliżu bo przeleciałbym twoja czaszke ty mrówko!
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Hahaha stary dziadek sie odezwał :D A ty trzymałeś moze kobiece spodnie w rece...?? chyba męskie jak rozbierałeś swojego chłopaka :D
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Nie jestem piękna :p ale drobniutka może :D
i umiem gotować :]
Ale ile masz lat ??
 

totka

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Pszczyna (z 30km. od Katowic)
Ponieważ jest tu taki działe to czemuby nie skorzystać! :D Więc szukam mojego kobiecego ideału który zdefiniuje tak:
Piękna, drobniutka laleczka :D Musi mi dogodzić w... Kuchni :D(od dogadzania w łóżku jestem Ja ;) ). Jeżeli będzie to kobieta zaborcza, to nie mam nic przeciwko :) Przecież jest równourpawnienie Ja to toleruję... Tylko niech mi nie zabrania gryźć orzechów włoskich(to moje małe hobby) :bag:
Są tu takie dziewczyny? Wiek nie gra roli, może być nawet 14 lat(byleby spełniała wymagania) :sexy:


Wiesz czy jestem drobniutka.. hmm.. to Ty byś musiał osadzic.. w kuchni Ci napewno dogodze.. :p :p a orzeczy mi nie przeszkadzają.. jesli chcesz to mozesz się do mnei podezwać na gg 7924386
Moze pogadamy a najwyzej nasza znajomosc nie bedzie trwać długo... :)

Pokaż załącznik: 5551
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Co do orzechow to mamy podobne hobby :p Mojej lasce to przeszkadzalo (tak samo jak tesc w szawce:p)
Powodzenia w szukaniu.

Btw text z miesniami prawie zwalil mnie z krzesla... :eek:k:
 

Ika202

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Bydgoszcz
No wiesz ja jestem poprostu śliczna ,cudowna i wogle naj.....ale tez zajeta :)a co do gotowania to Pascal i ci inni to się przy mnie chowaja poprostu wszystkich wymiatam a dzisiaj na kolacje sajgonki :p sam widzisz jestem poprostu the best :eek:k: :papa:
 

DooniA

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
141
Punkty reakcji
0
Blisko Ciebie nie mieszkam reszty sie dowiesz jak zaklikasz ;] gg 2822167
 

romantyczna19

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiesz, tak sobie czytam ten twój opis i wiesz, nawet do niego pasuję. Mam 19 latek, na imie Ania. Jestem drobniutka- szczuplutka, dobrze gotuję- pycha smakołyki. i nie mam nic przeciwko gryzienia orzechów włoskich. Tylko wiesz, Otwock to pewnie daleko ode mnie. Jestem z opolskiego. Napisz coś wiecej o sobie. Pewnie fajny facet z ciebie jest. Buźka :) :p
 
Do góry