Dziewczęta Preferujecie Blondynów Czy Brunetów, A Może Szatynów :)?

jackson2002

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Dziekuje po raz drugi juz w tym dniu.
Drogie kobietki rozważcie to co napisałem a zobaczycie że poznacie nie jednego zaje..... faceta o wiele lepszych niż tych co poznałyście do tej pory
 

jackson2002

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Dzio To dobrze. Miło jest słyszeć(czytać:))to co napisałaś(oczywiści dotyczy się to też reszty osób, które mnie popierają :* ). Oby było więcej Kobiet myślących w ten sposób.
 

Cocaina

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Nowa Ruda
Hmmm, zawsze szalałam za blondynami z niebieskimi oczętami. A teraz? Faceci "czekoladki". Boscy są... Ciemna brązowa karnacja, Brązowe miękkie włosy i piwne duże oczy ;) O ustach nie wspomnę :p Rudzi mogą być, jeśli nie są zbyt bladzi ;)
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
Cześć jak widze te Wasze odpowiedzi to niedobrze mi sie robi "ja wole brunetow z ciemnymi oczkami" a ja wam powiem tak
nie oceniam ludzi (kobiet) po wygladzie wiecie dlaczego?? bo nie ma ludzi brzydkich sa rozne gusta i malo mnie obchodzi czy to bedzie brunetka blondynka czy ruda czy jeszcze inna najwazniejsze zeby byla normalna i miala w glowie to co powinna miec a nie samochod i portfel.a poza tym piszecie "nie wiem nawet moze byc rudy jesli ma to cos" a rudzi to sa gorsi czy co? a jak by kazdy chlopak mowil ze ona jest ruda idz od niej przestancie drogie kobietki w glowie sie nie miesci.kobieta sie przefarbuje a facet za bardzo nie moze wiec dajcie rudym spokoj

Ale tu nie chodzi o to, że jeśli ktoś nie jest blondynem/brunetem/rudym (niepotrzebne skreślić) to go odrazu dyskryminujemy i ze znajomości nici. Ja osobiście po prostu wolę brunetów, ale nie mam nic przeciwko blondynom, rudym czy innym. Nie wykluczam, że mogę zakochać się w osobie dalekiej od wyimaginowanego w moich myślach "ideału".

Ale temat brzmi "Dziewczęta Preferujecie Blondynów Czy Brunetów, A Może Szatynów :)?", więc każda z nas pisze, jakich mężczyzn "preferuje".
 

Insomnia

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2007
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Kiedyś tylko i wyłącznie blondyni, potem nadeszła era brunetów z ciemną karnacją, a teraz jest mi to w sumie obojętne. (kobieta zmienną jest :p )
 

kate...

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
zmc
teoretycznie bardziej podobają mi sie bruneci, ale blondynów nie skreślam,tez są fajni
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Jak dla mnie to blondyni mają w sobie to coś. :D
A jak ma niebieskie oczy to już wogóle...mm. :)
Ale rzecz jasna kolorem włosów się nie kieruje. :)
 

dimo04

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
47
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Kraków
jak ja nie lubie sie na czarno ubierac jeju... czuje sie jak bym mial zalobe:)preferuje calkiem na bialo:]
 

zagubiona10

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wirtualny ŚWiAT
Ja osobiście wole brunetów;p Mam mojego kochanego brunecika :D szatyni są pospolici, blondyni... co do blondynów mam złe skojarzenia :D a rudzi są obleśni ;p oczywiście najważniejsza jest dusza wiec niech mój post nikomu nie ubliży ;)
 

agryppa

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
no oczywiście, że liczy się wnętrze :D ale ja najbardziej lubię blondynów z niebieskimi oczami (a szczególnie jednego :p )
 

michal10007

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Ej nie no pp prostu bulwers nie ! A ja jestem seksi plexi i jestem rudy xdd. Nie no ale na poważnie rudy z niebieskimi oczkami i wysoki nie może być ;> ?
 
Do góry