Dziewczęta Preferujecie Blondynów Czy Brunetów, A Może Szatynów :)?

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Mój chłopak jest brunetem :) ale blondyni też są całkiem całkiem, nie powiem :D
Bardziej zwracam uwagę na długość włosów, nie znosze dlugich włosów u faceta, obowiązkowo krótkie :eek:k:
 
C

*ChMuRkA*

Guest
łysy :D heh ale nie każdy może być :) a najlepiej jak ma niebieskie oczka to już całkiem :zakochany:
 

Black Velvet

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2006
Posty
231
Punkty reakcji
0
zawsze miałam słabość do czarnych włosów i ciemnej karnacji. I zawsze moi chłopcy byli blondynami.

I tak zostanie ;)
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Wbrew moim upodobaniom trafiłam na blondyna ;) A zawsze wariowałam na punkcie brunetów ;)
 

~Karolka

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
hm.. jakby sie zastanowic to chyba brunet lub szatyn z ślicznymi niebieskimi oczkami ;) ;) ale wg mnie wyglad nie gra zbyt dużej roli ..ale brzydki facet tez nie moze być :p
 

gocha24

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Mi osobiście podobaja sie bruneci ciemna oprawa oczu sniada karnacja poprostu miekne lecz nie to jest najwazniejsze facet musi miec poukladane w glowie musi miec jakies idealy i tego sie trzymam ;)
 

butterfly5

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wbrew moim upodobaniom trafiłam na blondyna ;) A zawsze wariowałam na punkcie brunetów ;)
ja też :] i to jeszcze podobali mi się bruneci z niebieskimi oczkami... los trafił, że zakochałam się w blondynie z brązowymi oczkami - i nie zamieniłabym go na żadnego innego :D
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
heh, to może ja jestem jakaś inna, bo widzę, że są tu same zwolenniczki brunetów :p
ja tam szaleję jak widzę chłopaka w dłuższych blond włosach i... niebieskich oczach... odlot :D
 

lenk@

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2006
Posty
109
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
okolice Gdańska
heh, to może ja jestem jakaś inna, bo widzę, że są tu same zwolenniczki brunetów :p
ja tam szaleję jak widzę chłopaka w dłuższych blond włosach i... niebieskich oczach... odlot :D

No prosze Szklista to tak jak ja blondyn o takich cudnych niebieskich oczkach (Boże wszystko bym dała :p ) . Oni poprostu za*****cie wyglądają.
 

Pączek

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Brunet, ciemne oczka:) Bede orginalna lubie jak maja jeszcze długie włosy - to taka słabosc:)
 

Wredota

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2006
Posty
233
Punkty reakcji
0
Miasto
Centrum dowodzenia światem :>
brunet szatyn blondyn..hmm kazdy ma cos w sobie ;) ja osobisci ehmm wole brunetow z ciemnymi oczami i powalajacym usmiechem :D ale jak spotkam jakiego fajnego blondyna z blekitnymi oczami i "tym czyms" to kto wie kto wie ?? :D
 

błękit_nieba

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Ja mam ciemne włosy i ciemną karnację i mimo wszystko podobają mi się również opaleni bruneci :D a zwłaszcza z takimi trochę dłuższymi, opadającymi na czoło włosami (mmmm xD). Ake żeby mieli niebieskie oczy!!!!!! to wg. mnie wspaniałe połączenie! Niebieskie oczy + ciemne włosy i karnacja. Chociaż muszę przyznać, że nie zawsze ;) ostatnio trochę mi się pozmieniało :)
 
Do góry