Dzień z życia lesbijek na antenie TVP

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 448
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Sa Mara napisał:
Dlaczego ten spot został zdjęty?
Propaguje nie moralność i chce narzucić prowadzenie małżeństw gejowskich a związki partnerskie są wstępem do tego bo Francja prowadziła najpierw związki partnerskie a później śluby dla tej grupy . Małżeństwo tworzy tylko chłopak i dziewczyna. Celem są dzieci. Małżeństwo jest podstawową komórką społeczną. Te związki nie przekazują życia. Danie tym parą małżeństwa powoduje propagowanie innych patologii. Holandii prowadzono wszystkie pomysły gejowskie i efektem było powstanie partii Pedofilskiej i do tego prowadzi realizacja tych pomysłów. Pojawiły się pomysły w tym kraju i nie tylko legalizacji pedofilii , kazirodztwa i wykorzystywanie zwierząt bo skoro można uznać za małżeństwo osoby tej samej płci to propaguje się inne pomysły. Pojawiła się trzecia płeć. Nie czegoś takiego. Nie da się zmienić płci. Jak ta osoba ubierze sukienkę to i tak zostanie chłopem.Jeśli bierze hormony to ma organy własne a nie kobiece. Utnie sobie organy jest chłopem a nie kobietą bo zmieni genów. Pies i kogut bo kastracji nie zmienia płci. Czemu traktuje się te osoby że mają inną płeć. Zablokowanie tego spotu nie zachęci do stworzenia spotów propagujących kazirodztwo , pedofilii , trzeciej płci.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 448
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Sa Mara napisał:
A jakieś konkretne powody usunięcia tego spotu z TV?
Wysyłali protesty. 1 Narzucanie propagandy gejowskiej . 2 Dali za darmo. TVP nie ma pieniędzy i chce abonament. Od nie których osób wysępili abonament i zapłacili kilka tysięcy złotych a prezencie dostali propagandę gejowską i za ich pieniądze propaguje rzeczy które są im obce.
 
M

MacaN

Guest
Muszę przyznać rację panu K. Abonament płacą głównie babcie, dlaczego za ich pieniądze ktoś ma promować homoseksualizm ? :)
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 448
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Film tej organizacji pokazał że Związki Partnerskie są furką by prowadzić śluby dla gejów. Dlatego trzeba zlikwidować całkowicie podatek od spadków , pozwolić na przekazywanie innym osobą informacji o stanie zdrowia . Ta reklama pokazała cynizm TVP. TVP nigdy nie zgodziła się pokazać spotu reklamujące rocznice 10 kwietnia bo wymyślili że ma charakter polityczny. Można tylko pogratulować inteligencji. Jak można nazwać uroczystość która ma na celu wspominanie ofiar Smoleńska i spot który informuje że o tym wydarzeniu że ma charakter polityczny. Pokazujemy za darmo spoty organizacji gejowskich a nie pokazujemy spotów przypominających o Marszu Pamięci 10 kwietnia.
 

Joanna wiąder

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2013
Posty
165
Punkty reakcji
3
A według mnie spot jest ok. Każdy z nas ma prawo kochać, a już kgo yo chyba indywidualna sprawa każdego znam. Dlaczego mam kogoś nie lubieć, bo jest gejem czy lesbijką, jeśli taki ktoś jest i inny nie będzie to pora to zaakceptować. Ludzie którzy są gejem czy lesbą są tak naprawdę normalnumi ludźmi jak każdy znas. Więc niech tworzą sobie związki niech się z tym nie kryją, niech się nie boją tego jakimi są ludźmi. Ja kestem aby przeciwko by adoptowali dzieci.
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
JoannaMila napisał:
Ludzie którzy są gejem czy lesbą są tak naprawdę normalnumi ludźmi jak każdy znas.

Zdefiniuj mi, proszę, słowo normalność. Rozumiem, że coś lub ktoś może być przeciętne, ale normalne. Znam wielu szajbusów, którzy są hetero, więc pewnie i wśród homo jest ich wiele. Z resztą widać to na lewicowych demonstracjach. Nic do gejów i lesbijek nie mam, do póki nachalnie nie pchają się ze swoją "normalnością" w sferę publiczno-polityczną. Tego typu aktywność jest błaha i przysłania istotne problemy tego kraju.

Poniżej próba wyjaśnienia dlaczego Polacy nie przepadają za publicznymi coming outami i epatowaniem własną orientacją:

http://www.cda.pl/video/1535782e/Filip-Chajzer-kaze-zdjac-gejowi-Znak-Polski-Walczacej

Przed zobaczeniem powyższego filmiku miałem młodszego Chajzera za jakiegoś potworka TVNu ale nabrałem do niego szacunku.

Co do spotu, to wygląda on profesjonalnie. Lepiej wyglądałbym film w tej konwencji. Ale reklama? Pytanie tylko, po co w publicznej TV, czemu znowu kosztem obywateli?
 

ania90

Bywalec
Dołączył
3 Marzec 2011
Posty
162
Punkty reakcji
49
Często słyszę: Uważam, że homoseksualizm jest normalny, homoseksualiści to normalni ludzie, nie można ich dyskryminować, uczmy się tolerancji.... ale jestem przeciwny/na adopcji dzieci przez pary homoseksualne.
W takiej postawie, zresztą często spotykanej, widać rażącą niekonsekwencję. Jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć B.
Skoro ktoś uważa homoseksualizm za normę, to dlaczego jest przeciwny adopcji? Czy to nie jest rodzaj dyskryminacji i zaprzeczenie samemu sobie?
Bo albo para gejów/para lesbijek jest zjawiskiem normalnym i jako normalni ludzie mogą wychowywać dzieci - albo nie mogą mieć prawa do adopcji, co by wskazywało na to, że jednak homoseksualizm normalny nie jest.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
myślę że każda skrajność jest zła, jeśli homoseksualiści mają równe prawa to też nie można tego rozciągać ponad normę, w Konstytucji jest mowa o rodzinie więc władza rodzicielska należy do rodziców, czyli kobiety i mężczyzny
idąc krokiem w drugą skrajność - czy mamy pozbawić praw homoseksualistów, bo skoro nie mają władzy rodzicielskiej to po co im prawa w ogólności ? może zaraz się pojawi pomysł eksterminacji, może zamykania w więzieniach, izolowania od zdrowej komórki społeczeństwa

pamiętajmy o tym, że izolowanie kogoś może powodować po czasie narastającą frustrację, złość izolowanej osoby, asymilujmy kogo się da jako społeczeństwo bo kręgi wykluczonych to może być trotyl, który kiedyś wysadzi w powietrze to zdrową komórkę społeczną
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Adopcja dzieci przez homoseksualistów/stki? Tu trzeba by opinii lekarza/psychologa, czy to dobre dla rozwoju emocjonalnego dziecka. No i trzeba też liczyć się ze zdaniem samego adoptowanego. Jeśli nie ma podobnych przeciwwskazań to nie jestem przeciw (mimo, że samemu mi się to nie podoba). Może głównie dlatego, że państwo lubi marnować pieniądze na pierdoły typu portal dla bezdomnych za 50 milionów, ale niestety na dzieci z domów dziecka już często nie "marnować" nie chcą.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
pakowanie pieniędzy na domy dziecka to nie jest do końca dobra sprawa, lepiej wspomóc poszukiwanie rodzin zastępczych
 

Frasunek

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2014
Posty
622
Punkty reakcji
10
Crow0 napisał:
Adopcja dzieci przez homoseksualistów/stki? Tu trzeba by opinii lekarza/psychologa, czy to dobre dla rozwoju emocjonalnego dziecka.
A jak biologiczni rodzice się rozwodzą i obydwoje wejdą w związki homoseksualne to będzie się pytał czy lepszy dla takiego dziecka nie byłby dom dziecka?


Herbatniczek napisał:
jeśli homoseksualiści mają równe prawa to też nie można tego rozciągać ponad normę, w Konstytucji jest mowa o rodzinie więc władza rodzicielska należy do rodziców, czyli kobiety i mężczyzny
Czyli według Ciebie powinno być tak:

Jeżeli osoby homoseksualne mają potrzebę posiadania dzieci to powinny zakładać heteroseksualne rodziny, spłodzić dzieci, podzielić się nimi, rozwieść a potem stworzyć homoseksualne rodziny, które się będą różniły od heteroseksualnych tym, że formalnie władzę rodzicielską będzie miał tylko jeden rodzic?
 
S

serwor

Guest
JoannaMila napisał:
A według mnie spot jest ok. Każdy z nas ma prawo kochać, a już kgo yo chyba indywidualna sprawa każdego znam.
I dlatego spoty sa niepotrzebne bo to nachalna reklama.




ania90 napisał:
Bo albo para gejów/para lesbijek jest zjawiskiem normalnym i jako normalni ludzie mogą wychowywać dzieci - albo nie mogą mieć prawa do adopcji, co by wskazywało na to, że jednak homoseksualizm normalny nie jest.
Bardzo mądre i popieram, homoseksualizn normalny nie jest.
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Herbatniczek napisał:
pakowanie pieniędzy na domy dziecka to nie jest do końca dobra sprawa, lepiej wspomóc poszukiwanie rodzin zastępczych
Najlepiej to, żeby od razu dzieci szły do rodzin zastępczych bez kolejki, ale co z np. 15 latkiem, który ma nikłe szanse na adopcje. Niestety, domy dziecka to konieczność, zwłaszcza w naszym zacofanym gospodarczo i urzędniczo kraju, gdzie człowiek musi długo się starać o adopcje, m.in. przez procedury. Oczywiście częściowo z oczywistych względów dziecko nie może być od tak oddane przybyłej parze.


Frasunek napisał:
A jak biologiczni rodzice się rozwodzą i obydwoje wejdą w związki homoseksualne to będzie się pytał czy lepszy dla takiego dziecka nie byłby dom dziecka?
Odpowiem pytająco. A co to za głupie pytanie?
 
Do góry