Dzień kobiet.

Status
Zamknięty.

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Witam.jutro jest Dzień Kobiet i tak pomyślałem,żeby w ten,że dzień u każdej dziewczyny zostawić jakieś życzenia i taką emotkę
Kod:
:*
Mam nadzieje,ze się zgodzicie na ten pomysł.I prosiłbym o to,żeby się wypowiadać słownie.Pisząc to myślę też o innych mężczyznach.
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
no jak chcesz każdej zostawić jakieś życenia to się napracujesz, bo nas tu sporo jest.
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Nie...ja sam nie będę.Zapomniałem też dodać,że ja sam nie będę.
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
No dobrze.Dziewczyną się podoba ale co powiedzą chłopaki?
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
"Mi to obojętnie" - bo pomysł niezły, ale "kobituf" na forum jest sporo... :p Aha, a w sondzie i tak pewnie wygra "Tak", bo dziewczyny same będą głosować. :D
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Zobaczymy wieczorem.
 

sound_wave

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
418
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
NS
Imo dobry pomysł,

A Tak w ogóle kobitki to wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* , piszę dzisiaj ponieważ jutro raczej nie bede online :) Pozdrowienia!
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Czas głosowania jest do wieczora.Jeżeli będzie na tak to jutro od 13:00 będę pisał.Spokojnie wszystkich odwiedzę.
 

Radek1986

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
623
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Londyn
Witam.jutro jest Dzień Kobiet i tak pomyślałem,żeby w ten,że dzień u każdej dziewczyny zostawić jakieś życzenia i taką emotkę
Kod:
:*
Mam nadzieje,ze się zgodzicie na ten pomysł.I prosiłbym o to,żeby się wypowiadać słownie.Pisząc to myślę też o innych mężczyznach.
a moim zdaniem kobietom nie powinno się życzyć wszystkiego najlepszego z okazji jakiegoś dnia,a każdego dnia powinno się je szanować i życzyć wszystkiego dobrego :) moim zdaniem jest to jawna pogarda dla kobiet,żeby im życzyć tylko jednego dnia wszystkiego naj,ale to chyba tylko moje zdanie :) tak więc drogie panie,życzę wam wszystkiego najlepszego każdego dnia w życiu,a nie tylko w jednym dniu,jak przystoi tym,co sobie tylko życzą jednego dobrego dnia w roku dla kobiet,baj :)
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
a moim zdaniem kobietom nie powinno się życzyć wszystkiego najlepszego z okazji jakiegoś dnia,a każdego dnia powinno się je szanować i życzyć wszystkiego dobrego :) moim zdaniem jest to jawna pogarda dla kobiet,żeby im życzyć tylko jednego dnia wszystkiego naj,ale to chyba tylko moje zdanie :) tak więc drogie panie,życzę wam wszystkiego najlepszego każdego dnia w życiu,a nie tylko w jednym dniu,jak przystoi tym,co sobie tylko życzą jednego dobrego dnia w roku dla kobiet,baj :)
Radek po pierwsze to jest dzień wyjątkowy dla kobiet bo to jest ich święto.
A tak po drugie masz racje,żeby im tego,życzyć każdego dnia.
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
A mnie to w zasadzie bez różnicy. Dzień jak co dzień ;)
Choć nie powiem, kwiatka dostać lubię... :p
 

motyx

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
185
Punkty reakcji
2
a może pozdejmować ostrzeżenia? O ile piękniejsza część forumowej społeczności takowe posiada.
 
Status
Zamknięty.
Do góry