Dzień chłopaka tuż tuż !

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Hej dziewczyny! szukam jakiś fajnych propozycji na prezent z okazji Dnia chłopaka ! :) Pomysły, dawajcie pomysły! :)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
llli napisał:
Hej dziewczyny! szukam jakiś fajnych propozycji na prezent z okazji Dnia chłopaka ! :) Pomysły, dawajcie pomysły! :)
To Ty nie wiesz co mężczyźni lubią najbardziej?
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
llli napisał:
Dobra. Seks nie wchodzi w grę :D
Niekoniecznie to miałem na myśli, choć coś tam w tych okolicach błądziłem myślami.

Twój prezent niekoniecznie musi być rzeczą. Może to być np. wspólne obejrzenie jakiegoś ulubionego serialu/anime/filmu chłopaka w wyjątkowej atmosferze, zakończony zbliżeniem i przyjemnościami.
Zależy również czym Twój chłopak się interesuje. Myślę, że warto byłoby to wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności, a następnie sprawić niespodziankę z tym związaną.

Nie znamy Twojego chłopaka, a typowe pomysły są... nudne. Trochę samodzielności + wyobraźni.
 

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Już sama nie mam pomysłu :p Chociaż z tego co mówisz, pewnie by był zadowolony, bo od ostatnich 5 miesięcy moje libido jest ujemne :p
 

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Ostatnio mu upiekłam muffiny z napisem" dziekuje, ze jesteś " :p:)


Mój chłopak jest instruktorem jazdy, uwielbia samochody i w ogóle interesuje się motoryzacją. Uwielbia ekstremalne sporty no i... taki typowy chłopak :p nienawidzę robić prezentów facetom! Najtrudniej ! :p
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Mówisz lubi ekstremalne sporty... to pojedź z nim samochodem i przy prędkości 100km/h nagle zaciągnij ręczny :p

A na poważnie, Fray dobrze pisze, nie zawsze musi to być coś materialnego.
 

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Wrocław
A jakbyś to ty miał opisać swój wymarzony prezent na Dzień Chłopaka, to co by to było:)?
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
llli napisał:
nienawidzę robić prezentów facetom! Najtrudniej !
Czy ja wiem? Jeśli dobrze go znasz, a tak zapewne jest, to wiesz, co lubi i z czego najbardziej się ucieszy :)
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
llli napisał:
A jakbyś to ty miał opisać swój wymarzony prezent na Dzień Chłopaka, to co by to było:)?
Nie umiem i nigdy nie umiałem odpowiadać na to pytanie konkretnie. Zawsze wolę być zaskoczony, niż dostać coś przewidywalnego, oczywistego. Ja generalnie nie jestem materialistą, swoje rzeczy zmieścił bym chyba do malucha gdybym się wyprowadzał z domu :p Ale hola, hola to nie o mnie się tu pisze w tym temacie.

Zabierz swojego Boya do opery, albo filharmonii na pewno będzie zaskoczony, ja bym się tam ucieszył :)
 

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Akurat 30 będziemy już w nowym mieszkanku, które kupiliśmy... może tam go jakoś zaskoczę :p
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Skoro będziecie akurat na swoim nowym mieszkaniu, świeżo po przeprowadzce, to skorzystaj z sytuacji, ugotuj coś dobrego dla Was, ubierz się w coś w czym uwielbia cię oglądać albo.... (no nie dokończę). Nie myślę w każdym razie o stroju codziennym ;) Troszkę inwencji, facet nie jest jakąś skomplikowaną nieodgadnioną maszyną, podejrzewam, że sam będzie zaskoczony, że pamiętałaś i że w ogóle to święto ten dzień w ogóle istnieje :p

Ja w zeszłym roku, udawałam cały dzień że w ogóle nic się nie dzieje, jedyna różnica była w tym, że pod poduszką znalazł prezent,(nie wiedział co to skąd to i z jakiej okazji, musiałam mu powiedzieć z jakiej okazji) a ja weszłam do łazienki po nim i wyskoczyłam w bardzo apetycznym stroju, który po prostu uwielbia ;)

Nie koniecznie trzeba stawiać narzeczy materialne, dla mnie wspomnienia doznania i przeżycia są o wiele bardziej warte niż prezenty.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
03092010 napisał:
prezent z okazji Dnia chłopaka
A kiedy wypada taki dzien?
To bardzo dobre pytanie. Mężczyźni nie potrzebują takiego dnia, bo wybierając sobie dojrzałe i odpowiedzialne kobiety mają go cały czas. No, ale nie zapominajmy, że istnieją też chłopacy i dziewczynki.
 
Do góry