Dzien Chlopaka i prezent

Status
Zamknięty.

Nela 13

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
No tak, wiem. w pore sie obudzilam. 2 dni do Dnia chlopaka. Pytanie kieruje i do chlopcow i do dziewczyn, Najlepiej jakis prezent bekowy, taki bardziej dla nastolatka. Proosze, uratujcie mnie. Tyle czytalam na forum i tylko : kubki, misie, ramka ze zdj , poduszki' eeee.. a barzdiej oryginalne ? Prosze tylko nie seks :D CHLOPAKI; Podajcie co chcielibyscie dostac, albo co dostaliscie. A DZIEWCZYNY : co kupilyscie dla swoich skarbow albo co kupilybyscie ?
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
:artysta: Kwiatek, jako symbol uwielbienia babienia chłopów
I laurkę
 

Nela 13

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
hehs, dzieki za pomysly : * mysle, ze z porshe bylby zadwolony, chociaz ferrari uwazam za lepsze jakosciowo. ale kazdy ma inny gust
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
A ja uważa, że teraz to ludzie mają coraz mniejszą wyobraźnie i są coraz bardziej LENIWI. Stąd właśnie biorą się problemy co mu kupić co jej kupić bla bla bla...
A najgorsze jest to, że pomimo spędzonych ze sobą tygodni/miesięcy wcale was drogie nastolatki nie interesuje co lubi i czym się jara wasza połówka...
 

Nela 13

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
oj interesuje, interesuje :) . W moim przypadku, moj chlopak intersuje sie wszystkim po trochu. Ale wlasnie przed kupnem prezentu przypomnialo mi sie czym ostatnio sie jaral :)
 

jedynytaki

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
Ja dostałem bokserki z napisem "chodza pogłoski, że jestem boski" :D i bardzo mi się spodobały
 

Nela 13

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
Wszystkim po trochu czyli niczym konkretnie. Zaraza młodego pokolenia...
A jak prezent udał się :)??

W sumie to masz racje. Ale głownie tez tu przyczyna jest szkolą, która powinna nas ukierunkować, rozwijać zainteresowania, czasem je odnajdywać. Malo czasu jest na szukanie własnych pasji. W tych czasach najważniejsze jest wykształcenie, dobra praca, no i zarabianie kasy. Takie jest moje zdanie.
Oczywiście. Prezent się udał :)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
W sumie to masz racje. Ale głownie tez tu przyczyna jest szkolą, która powinna nas ukierunkować, rozwijać zainteresowania, czasem je odnajdywać. Malo czasu jest na szukanie własnych pasji. W tych czasach najważniejsze jest wykształcenie, dobra praca, no i zarabianie kasy. Takie jest moje zdanie.
Bzdura. Ja nigdy w życiu nie miałam tyle czasu na rozwijanie swoich pasji co w latach szkolnych, w szkole średniej i wcześniej...
Czasu to można nie mieć kiedy studiuje się zaocznie i pracuje. Chociaż jak ktoś chce to tak na prawdę ten czas znajdzie.
Mnie jakoś nauka czy tak jak teraz nauka i praca nigdy nie przeszkadzały w tym, żeby robić to co lubię i czym się pasjonuje...
Nauka nauką,wcale nie zajmuje tak wiele czasu jak to się każdemu wydaje... teraz po prostu pociskanie głupot przez internet albo z kolegami na ławce jest ważniejsze, a potem człowiek budzi się z ręką w nocniku kiedy przychodzi czas wyboru - co chcę w życiu robić?
I tak, wielu ludzi idzie na zarządzanie, stosunki międzynarodowe itp w rezultacie lądując na bruku albo kiepskiej pensji :)
 

Nela 13

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
Czasy się zmieniają :) Teraz lekcje trwają 8-9 lekcji, potem zajęcia pozalekcyjne, no własnie . zajęcia pozalekcyjne są jakaś namiastka pasji. Uwielbiam sport i wlasnie po szkole, uczęszczam na rożne zajęcia związane z nim.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Czasy się zmieniają Teraz lekcje trwają 8-9 lekcji, potem zajęcia pozalekcyjne, no własnie . zajęcia pozalekcyjne są jakaś namiastka pasji. Uwielbiam sport i własnie po szkole, uczęszczam na rożne zajęcia związane z nim.
Ja nie mam 50 lat i jeszcze wiem jak szkołą wygląda :p
Chodziłam do technikum i wiem że lekcje potrafią trwać do godziny 16. W dalszym ciągu uważam ze jest to marna wymówka :p
Powinnaś docenić wolne weekendy i fakt że jeśli późno kończysz lekcje to najpóźniej pewnie o 15 albo 16 a o 13 na pewno też :)

Ale pewnie jak większość przekonasz się o tym kiedy zaczniesz pracować. I nie daj boże będziesz pracowała na zmiany, wtedy to dopiero człowiek czasu nie ma i dopiero wtedy pragnie się rozerwać odstresować i mieć własną odskocznie od tego wszystkiego :)
 

Nela 13

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
W wolne weekendy trzeba sie uczyc :D Niestety. Zauwazam po starszej siostrze, ktora juz pracuje, jak ciezko:) Ona mowi, ze i tak chcialaby byc na moim miejscu, cofnac sie w czasie :)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Ona mowi, ze i tak chcialaby byc na moim miejscu, cofnac sie w czasie
Zawsze tak jest! Ja też bym chciała :D
Nie przesaaaadzaj z tą nauką, ileż można się uczyć godzinę? dwie? trzy? I tak masz super na prawdę warto to docenić teraz.

Potem żeby kupić prezent na dzień chłopaka trzeba będzie na niego zapracować, a zapracowane pieniądze o wiele trudniej wydawać :)
 

Nela 13

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
Potem żeby kupić prezent na dzień chłopaka trzeba będzie na niego zapracować, a zapracowane pieniądze o wiele trudniej wydawać
Ale z jakim smakiem. : D

Żeby dobrze nauczyć się na pr klasowa, potrzebuje dobrych 3godzin. ale z reguły mam pare sprawdzianow w jeden dzien, wiec latwo nie jest. Czasem jest tak, ze lenistwo dopada i nic sie robic nie chce, to do tego poprawy dochodza :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry