Dziedkowie chłopaka

pfk1

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Witam, mam troche dziwna sytuacje. Jestem z mezczyzna ponad 3 lata. Mamy po 20 lat. Poznalam jego rodzicow, siostry, kuzynow, chrzestna( nie prawdziwa ciocie). Ale nadal nie poznalam jego dziadkow- a to jest wazne dla mnie, poniewaz dziadkowie sa bardzo wazni. Przez przypadek jak bylam u niego kiedys poznalam jego przybranych dIadkow ktorzy wpadli bez uprzedzenia(jego mama byla wdowa a to sa rodzice jej pierwszego meza z ktorym zaszla ww ciaze i urodzila siostry chlopaka- chlopak jest z drugiego malzenstwa). Jego prawdziwych dziadkow nie poznalam. Mieszkaja okolo 1,5h pociagiem od Wroclawia gdzie mieszkamy. Zdarza sie ze w weekendy chlopak jezdzi tam. Ale sam. Jak stworzyc sytuacje by mnie zapoznal z nimi? Dodam ze ci czlonkowie rodziny ktorych poznalam bardzo mnie lubia. On zna moich dziadkow.
 

pralinka91

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2011
Posty
260
Punkty reakcji
11
Być może jego dziadkowie mają jakieś specyficzne poglądy, których obawia się Twój chłopak? Czemu go po prostu o to nie zapytasz? Skoro jesteście razem to powinna być pierwsza rzecz do zrobienia...
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
No właśnie, niewiadomo jacy Ci jego dziadkowie są, może po prostu chce oszczędzić Ci stresu i nieprzyjemności? Są różni ludzie, niektórzy już z reguły źle do wszystkich nastawieni, ponurzy i zwyczajnie złośliwi. Porozmawiaj z nim o tym, wtedy wszystko się wyjaśni. Jesteście dorośli, więc wydaje mi się, że takie sprawy powinniście załatwić od ręki i bez problemu.
 

pfk1

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Właśnie jak chłopak był któregoś razu na imieninach dziadka i była tam rodzina której nie znam to chłopak mówił że chca mnie poznać.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
No to w czym problem? Pogadaj z znim! Po prostu, jak ludzie i tyle :) Skoro jego rodzina jest normalna, to nie wierzę, by utrudniał Ci poznanie jej członków.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
pfk1 napisał:
Ale nadal nie poznalam jego dziadkow- a to jest wazne dla mnie, poniewaz dziadkowie sa bardzo wazni.
W sensie co ?
Jak nie poznasz jego dziadków do 2014 to z nim zerwiesz?
Żenada.
Weź się opanuj. Jesteś w związku z tym chłopakiem ,a nie z jego rodzinką . ^^
Jeżeli jesteście sobie pisani , to spokojnie jeszcze zdążysz poznać jego dziadków , i jeszcze Ci się odechce. ^^
Ja to bym dziękowała ,że nie muszę nikogo poznawać , a nie jeszcze się pchać w jakieś poznawanie .... CAŁEJ rodzinki .
 
Do góry