Dzieczyna

PaweLLo

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Polski
Więc tak witam wszystkich którzy zechcą przeczytać ten post... ;)
Więc tak chodzę do Gim i w podstawówce chodziła ze mną do klasy taka dziewczyna. Zawsze byłem w niej zakochany. Nawet w szóstej klasie siedziałem z nią w ławce bo tak mi wychowawczyni kazała. Więc ja wykorzystując tą sytuację zapytałem czy będzie ze mną chodzić. Ona po kilku dniach na mysłu powiedziała Nie.
Teraz chodzimy do tegi samego GIM ale ona chodzi do innej klasy. Mam w tej klasie dobrych informatorów(kolegów z dawnej szkoły) i oni mi mówią że ona mówi że mnie bardzo lubi. I teraz mam pytanie czy po dostaniu kosza ja mam się jej drugi raz zapytać... czy to nie ma sensu.. proszę o szczerą odpowiedź
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
moze najpierw odswież ten kontakt, spotkajcie sie pare razy, a sam wyczujesz, jak jest. kumple moga różne rzeczy mówic, sam osadziasz najlepiej. 3maj się
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Moze jakis podryw i te sprawy najpierw :p A to ze Cie bardzo lubi to nie znaczy od razu ze jej sie podobasz.
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
jak się postarasz to nawet jeśli teraz lubi to może być inaczej.dziewczyny są bardzo zmienne.
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
39
ludzie sie zmieniają, uczucia też, warto sprobowac, jezeli nie sprobujesz..mozesz zalwac :)
 

butterfly5

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
Może zanim poprosisz ją o chodzenie - wyjdź z nią gdzieś, poznaj ją, a dopiero potem pytaj (jeśli oczywiście będzie Ci się dalej podobała ;) )
 

mleczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z krainy marzeń :)
Po co od razu pytac?? Umow sie z nia i sie spotykajcie jak znajomi przez jakis czas po szkole, a potem zobaczycie co z tego wyjdzie... powodzenia
 

PaweLLo

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Polski
Najgorsze w tym wszytkim mi się wydaje że ona mnie unika. I np. zawsze to ja zagaduje ona nigdy mi chyba jeszcze pierwsza sms-a nie wysłała zawsze ja. Ale to może tak ma być. :niepewny:
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Nie .... Nie Powinno być tak że zawsze to Ty pierwszy piszesz ... Jesli to prawda ze ona Cie bardzo lubi albo ćoś wiecej to powinna dać Ci jakieś dokladniejsze sygnały ... Chyba że jest niesmiała i ma nadzieje ze tym razem znów sam zaproponujesz jej chodzenie :) Ubiegaj o jej wzgley ! nie poddawaj sie bo nic tym nie zyskasz ...naprawde! walcz póki masz siły :D bedzie dobrze
 

PaweLLo

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Polski
Dzięki za pocieszenie. Ale wiem to na pewno że ona jest nieśmiała. Ale ja też :/ . Ale właśnie 0 sygnałów. Pozdrawiam
 
Do góry